« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 20 maja 2022 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piersa powalczy w Warszawie

Przed zawodnikiem Ostrołęka Fight Academy duże wyzwanie. Mariusz Piersa zaprezentuje się szerokiej publiczności podczas gali HFO Kickboxing. Wydarzenie zostało zaplanowane na 5 lutego, a areną zmagań będzie kompleks sportowy CRS Bielany.


 

Mariusz Piersa w walce na zasadach K1 spotka się z Rafałem Kiełczyńskim. Rywal jest zawodnikiem Serafin Bareknuckle. Starcie zostało zakontraktowane na trzy rundy po dwie minuty, powyżej 95 kg.

Reklama

Już teraz warto rezerwować czas i wygrać się do stolicy. Jeśli nie, galę HFO 11 będzie można obejrzeć na żywo w TVP Sport, na stronie stacji oraz w aplikacji mobilnej.

 

Odsłon: 7129
Komentarzy: 2
20:34, 03.01.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Aleksy Zienkiewicz został znokautowany (zdjęcia)

Aleksy Zienkiewicz został znokautowany (zdjęcia)

Hala przy ul. Traugutta w Ostrołęce była areną 12. gali organizacji HFO. Odbyło się kilka bardzo ciekawych pojedynków. Debiut jako profesjonalny zawodnik K-1 ma za sobą Aleksy Zienkiewicz. Zawodnik Ostrołęka Fight Academy musiał uznać wyższość przeciwnika.

Wiktor Dmochowski lepszy od Przemysława Szczuczuńskiego (zdjęcia)

Wiktor Dmochowski lepszy od Przemysława Szczuczuńskiego (zdjęcia)

Hala przy ul. Traugutta w Ostrołęce była areną 12. gali organizacji HFO. Odbyło się kilka bardzo ciekawych pojedynków. Swoją walkę miał Wiktor Dmochowski. Zawodnik Ostrołęka Fight Academy zaprezentował się z dobrej strony.

Rafał Modzel z pierwszą zawodową wygraną (zdjęcia)

Rafał Modzel z pierwszą zawodową wygraną (zdjęcia)

Hala przy ul. Traugutta w Ostrołęce była areną 12. gali organizacji HFO. Odbyło się kilka bardzo ciekawych pojedynków. W karcie HFO Super Fights zobaczyliśmy podopiecznego Arkadiusza Ludwiczaka, Rafała Modzela. 

Z herbem Narwi po zwycięstwo. Emil Chorążewicz górą! (zdjęcia)

Z herbem Narwi po zwycięstwo. Emil Chorążewicz górą! (zdjęcia)

Hala przy ul. Traugutta w Ostrołęce była areną 12. gali organizacji HFO. Odbyło się kilka bardzo ciekawych pojedynków. W jednej z walk zaprezentował się Emil Chorążewicz. Były piłkarz Narwi, który po raz kolejny wystąpił z herbem swojego ukochanego klubu na ciele spotkał się z Krystianem Błaszczykiem z Kruk Gym Kalisz.

» Wasze komentarze

gugu @ 20:39, 03.01.2022r. IP: *.*.152.20

Juhuuuu! brawo Marian

lolek1 @ 00:03, 06.01.2022r. IP: *.*.31.216

Nie zadzieraj z fryzjerem!!! Powodzenia!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo