« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 stycznia 2022 r., imieniny Tatiany, Miłosza, Pawła

Moja Ostrołęka

Aktualności

2021 rok był niesamowity dla Justyny Jasko

Justyna Jasko jest zawodniczką sportów sylwetkowych. Startuje w kategorii bikini fitness. W 2021 roku udało się jej osiągnąć wielki sukces i zostać mistrzynią Polski bikini fitness. Jasko wie, że ostatnie miesiące były dla niej bardzo owocne. Zdobył pięć medali, z czego cztery to złota.


Na swoich pierwszych zawodach, które odbyły się w kwietniu, startując w federacji NPC zdobyła dwa złota w kategorii women's bikini novice oraz women's bikini begginers, a już na drugi dzień udało się sięgnąć po brązowy medal w Otwartych Mistrzostwach Polski Federacji NPC.

Reklama

10 maja wzięła udział w debiutach oraz mistrzostwach Polski na zawodach organizowanych przez Polski Związek Kulturystyki, Fitnessu i trójboju siłowego. Zmagania zakończyła z dwoma złotymi medalami. Wygrała debiuty oraz mistrzostwa Polski kat. bikini fitness, co było jej marzeniem.

Justyna Jasko czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.560 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2021 w Regionie znajdziesz na stronie www.sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2021/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do tego zaszczytnych tytułów.

 

Odsłon: 5810
Komentarzy: 0
11:15, 05.01.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Maciej Grabowski zostanie Sportowcem Roku?

Maciej Grabowski zostanie Sportowcem Roku?

Zawodnik Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai z niemal wszystkich ważnych zawodów przyjeżdżał z medalem. 21-latek zdobył srebrny medal podczas Mistrzostw Polski Młodzieżowców i Juniorów w kata. Miesiąc wcześniej w tej samej kategorii stanął tuż za podium podczas XXII Mistrzostw Polski Open w Zamościu.

Paweł Goździewski powalczy o Sportowca Roku?

Paweł Goździewski powalczy o Sportowca Roku?

Paweł Goździewski to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia w Ostrołęckim Klubie Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła bardzo udanie zaprezentował się w szeregu imprez, a najważniejszym startem były Mistrzostwa Polski.

Grzegorz Gamdzyk Sportowcem Roku?

Grzegorz Gamdzyk Sportowcem Roku?

Grzegorz Gamdzyk od kilku sezonów z powodzeniem reprezentuje Academia Gorila Ostrów Mazowiecka w zawodach Brazylijskiego Jiu Jitsu. Jest medalistą najważniejszych imprez BJJ zarówno jako zawodnik, jak i trener.

Adrian Dziełak Sportowcem Roku?

Adrian Dziełak Sportowcem Roku?

Adrian Dziełak od kilku lat świetnie odnajduje się w zawodach kulturystycznych. Na swoim koncie zapisał medale mistrzostw Polski, Pucharu Polski, a także z powodzeniem reprezentował  nasz kraj na imprezach międzynarodowych.

Aleksandra Dobkowska zostanie Sportowcem Roku?

Aleksandra Dobkowska zostanie Sportowcem Roku?

Aleksandra Dobkowska to jeden z największych talentów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. W historii naszego miasta nie było tak perspektywicznej zawodniczki, a podopieczna trenera Bartosza Witkowskiego stale czyni postępy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo