« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 29 maja 2022 r., imieniny Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ola i Sebastian trenują w kadrze

Aleksandra Dobkowska od 2 do 12 stycznia przebywa na zgrupowaniu zaplecza  kadry narodowej w Toruniu. Podopieczna trenera Bartosza Witkowskiego została objęta szkoleniem centralnym skoku wzwyż. 


 

Ola trenuje w grupie ZKN pod czujnym okiem trenera Andrzeja Sieradzkiego we współpracy z trenerami Bernadettą Kopeć oraz Kazimierzem Zięciną, którzy prowadzą kadrę narodową juniorów. 

Reklama

W Toruniu przebywa również wychowanek Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyki Sebastian Moszczyński, który obecnie reprezentuje barwy KS Podlasie Białystok. Podopieczny Roberta Nazarkiewicza trenuje na zgrupowaniu kadry narodowej juniorów. Oboje wystartują w sobotę podczas "1. Ogólnopolskie Halowe Zawody LA w Arenie Toruń 2022".

Odsłon: 3347
Komentarzy: 0
17:55, 06.01.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bieg Kolejarza już wkrótce. Pobiegniesz?

Bieg Kolejarza już wkrótce. Pobiegniesz?

Na 12 czerwca zaplanowano siódmą edycję Biegu Kolejarza. Zmagania odbędą się na osiedlu Stacja w Ostrołęce. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji. W rywalizacji wezmą udział dzieci i młodzież oraz dorośli.

Ekipa Szusterów z dobrymi wynikami

Ekipa Szusterów z dobrymi wynikami

Czworo zawodników Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wystartowała w I rzucie Ligi Lekkoatletycznej na obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów spisali się bardzo pozytywnie. 

Dobre starty OKLA

Dobre starty OKLA

Siedmioosobowa reprezentacja młodzików z Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wystartowała w Mistrzostwach Warszawy do lat 16. Przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów i Bartosza Witkowskiego uzyskali wartościowe wyniki.

Rekord życiowy Kowalczyka

Rekord życiowy Kowalczyka

Start w Otwartych Mistrzostwach Warszawy U-18, U-20 mają przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka. W zmaganiach wzięli udział: Dominik Kowalczyk oraz Aleksandra Dobkowska.

Dziadak najlepsza. Rusiłowicz, Mrozek z drugą pozycją

Dziadak najlepsza. Rusiłowicz, Mrozek z drugą pozycją

Kolejne starty mają za sobą przedstawiciele UKS Siódemka Ostrołęka. Tym razem w ciągu dwóch dni ekipa startowała na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Nasi odnotowali wartościowe wyniki.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo