« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 stycznia 2022 r., imieniny Tatiany, Miłosza, Pawła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kinga Wilczewska z "życiówką" i trzecim miejscem. Podium Dziadak

Zawodami w Aleksandrowie Łódzkim ekipa Siódemki Ostrołęka rozpoczęła sezon halowy w 2022 roku. Sześć zawodniczek z grupy treneram Marka Mierzejewskiego wystartowało w mitingu halowym. Najlepiej wypadła Kinga Wilczewska.


Przedstawicielka klubu z Ostrołęki wygrała konkurs pchnięcia kulą dzieci (U-14). W najlepszym podejściu uzyskała 10,79 m, co oznaczało poprawienie rekordu życiowego o prawie metr. Kinga pchała kulą o wadze 2 kg. Kilkadziesiąt minut później Wilczewska wystartowała także z młodziczkami (U-16). Tym razem pchała kulą 3 kg i wynikiem 9,24 m zajęła trzecie miejsce.

Reklama

Trzecia w trójskoku była Nikolina Dziadak z wynikiem 11,13 m. W skoku w dal zajęła siódme miejsce z rezultatem 4,98 m. Michalina Mierzejewska w wieloskoku uzyskała 8,42 m, co oznaczało jej nowy rekord życiowy. Julia Pyskło w wieloskoku osiągnęła 9,85 m. Wiktoria Pyskło w skoku w dal zaliczyła 4,42 m, zaś Aleksandra Brulińska 3,25 m.

Odsłon: 4082
Komentarzy: 0
19:41, 10.01.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord życiowy Kowalczyka

Rekord życiowy Kowalczyka

Dobry występ podczas 3. Ogólnopolskich Halowych Zawodów Lekkoatletycznych w Arenie Toruń zanotował Dominik Kowalczyk. Podopieczny Pauliny Pawłowskiej-Żbikowskiej reprezentujący Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wystartował w biegu na 1000 metrów.

Pobiegniesz z Orkiestrą?

Pobiegniesz z Orkiestrą?

Już 30 stycznia o godz. 13:00 wystartuje 30 Bieg Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Ostrołęka 2022. W związku z ograniczeniami w zmaganiach będzie mogło wziąć udział zaledwie 200 osób. Zapisy ruszyły. Warto się pospieszyć, by nie tylko pobiec, ale przede wszystkim pomóc i wesprzeć WOŚP.

Dziadak i Budziłek z rekordami sezonu

Dziadak i Budziłek z rekordami sezonu

W miniony weekend reprezentanci UKS Siódemka Ostrołęka startował w hali Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Spośród kilkuosobowej ekipy klubu najlepiej wypadły: Nikolina Dziadak, która w konkursie trójskoku zajęła drugie miejsce, osiągając najlepszy wynik w tym sezonie halowym - 11,44 m. Z kolei Martyna Budziłek w biegu na 1000 m kobiet czas 3:01,46 s.

Rekord za rekordem ekipy OKLA

Rekord za rekordem ekipy OKLA

Drugi dzień startów mają za sobą przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka. Podopieczni Pauliny Pawłowskiej-Żbikowskiej, Bartosza Witkowskiego i Michała Zawojka uczestniczyli w II Halowych Zawodach Kontrolnych WMOZLA 2022. Wszyscy zanotowali rekordy. 

Rekordy życiowe ostrołęczan

Rekordy życiowe ostrołęczan

Dzisiaj w hali AWF Warszawa odbyły się I Halowe Zawody Kontrolne WMOZLA 2020. W stawce znaleźli się przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka. Podopieczni Bartosza Witkowskiego oraz Katarzyny i Konrada Szusterów spisali się bardzo dobrze. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo