« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 25 czerwca 2022 r., imieniny Łucji, Wilhelma, Albrechta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kinga Wilczewska z "życiówką" i trzecim miejscem. Podium Dziadak

Zawodami w Aleksandrowie Łódzkim ekipa Siódemki Ostrołęka rozpoczęła sezon halowy w 2022 roku. Sześć zawodniczek z grupy treneram Marka Mierzejewskiego wystartowało w mitingu halowym. Najlepiej wypadła Kinga Wilczewska.


Przedstawicielka klubu z Ostrołęki wygrała konkurs pchnięcia kulą dzieci (U-14). W najlepszym podejściu uzyskała 10,79 m, co oznaczało poprawienie rekordu życiowego o prawie metr. Kinga pchała kulą o wadze 2 kg. Kilkadziesiąt minut później Wilczewska wystartowała także z młodziczkami (U-16). Tym razem pchała kulą 3 kg i wynikiem 9,24 m zajęła trzecie miejsce.

Reklama

Trzecia w trójskoku była Nikolina Dziadak z wynikiem 11,13 m. W skoku w dal zajęła siódme miejsce z rezultatem 4,98 m. Michalina Mierzejewska w wieloskoku uzyskała 8,42 m, co oznaczało jej nowy rekord życiowy. Julia Pyskło w wieloskoku osiągnęła 9,85 m. Wiktoria Pyskło w skoku w dal zaliczyła 4,42 m, zaś Aleksandra Brulińska 3,25 m.

Odsłon: 5798
Komentarzy: 0
19:41, 10.01.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złoto i srebro Pierzchały. Bożomańska z brązem (zdjęcia)

Złoto i srebro Pierzchały. Bożomańska z brązem (zdjęcia)

18 czerwca 2022 w Toruniu odbyły się Mistrzostwa Polski Masters w Lekkiej Atletyce. Mistrzostwa zgromadziły bardzo licznie zawodników z całego kraju. Wzięło udział ponad 500 osób. Najstarszy uczestnik miał niespełna 90 lat. Dla trójki naszych reprezentantów zmagania były debiutem. 

Wystartowały zapisy do XXVI Półmaratonu Kurpiowskiego

Wystartowały zapisy do XXVI Półmaratonu Kurpiowskiego

Największa impreza biegowa w naszym regionie powraca po pandemicznej przerwie. Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik zaprasza do udziału w XXVI Półmaratonie Kurpiowskim, który został zaplanowany na niedzielę, 18 września.

Srebrny medal Szymona Sadłowskiego

Srebrny medal Szymona Sadłowskiego

Na stadionie warszawskiego AWF odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w Lekkiej Atletyce. Srebrny medal w biegu na 400 m przez płotki z wynikiem  61,93 s zdobył Szymon Sadłowski - uczeń II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce. 

Runmageddon wraca do Ostrołęki

Runmageddon wraca do Ostrołęki

Już 6 sierpnia ponownie w Ostrołęce odbędzie się wielkie sportowe wydarzenie: Runmageddon. Dzięki inicjatywie prezydenta Łukasza Kulika już po raz drugi Ostrołęka pojawi się na mapie tych ekstremalnych biegów.

Dziadak ze złotem i srebrem. Wierzbowska mistrzynią. Brąz Pyskło

Dziadak ze złotem i srebrem. Wierzbowska mistrzynią. Brąz Pyskło

11 i 12 czerwca w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w lekkiej atletyce. Zawodnicy UKS Siódemka Ostrołęka zdobyli dwa złote, srebrny i brązowy medal.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo