« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 stycznia 2022 r., imieniny Tatiany, Miłosza, Pawła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Łukasz Ostrowski zostanie Sportowcem Roku?

To był rok Łukasza Ostrowskiego. 32-latek znakomicie prezentował się na arenach kulturystycznych. Podczas zawodów PCA Central 2021 wywalczył złoty medal w kategorii Classic Bodybuilding.


 

Ostrowski ćwiczy w Kuźni - Klubie Sportów Sylwetkowych. Ostrołęczanin ma również za sobą start podczas targów FIWE Fitness Trade Show, gdzie wystąpił w zawodach z serii Słodkiewicz Classic. Łukasz zdobył złoto w debiutach w kategorii kulturystyki klasycznej, był pierwszy wśród seniorów w kategorii kulturystyki klasycznej oraz triumfował w grupie overall, czyli został mistrzem mistrzów w kategorii kulturystyczna w całych zawodach.

Reklama

Łukasz Ostrowski czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.587 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2021 w Regionie znajdziesz na stronie www.sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2021/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do tego zaszczytnych tytułów.

Odsłon: 3491
Komentarzy: 0
10:10, 11.01.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Maciej Grabowski zostanie Sportowcem Roku?

Maciej Grabowski zostanie Sportowcem Roku?

Zawodnik Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai z niemal wszystkich ważnych zawodów przyjeżdżał z medalem. 21-latek zdobył srebrny medal podczas Mistrzostw Polski Młodzieżowców i Juniorów w kata. Miesiąc wcześniej w tej samej kategorii stanął tuż za podium podczas XXII Mistrzostw Polski Open w Zamościu.

Paweł Goździewski powalczy o Sportowca Roku?

Paweł Goździewski powalczy o Sportowca Roku?

Paweł Goździewski to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia w Ostrołęckim Klubie Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła bardzo udanie zaprezentował się w szeregu imprez, a najważniejszym startem były Mistrzostwa Polski.

Grzegorz Gamdzyk Sportowcem Roku?

Grzegorz Gamdzyk Sportowcem Roku?

Grzegorz Gamdzyk od kilku sezonów z powodzeniem reprezentuje Academia Gorila Ostrów Mazowiecka w zawodach Brazylijskiego Jiu Jitsu. Jest medalistą najważniejszych imprez BJJ zarówno jako zawodnik, jak i trener.

Adrian Dziełak Sportowcem Roku?

Adrian Dziełak Sportowcem Roku?

Adrian Dziełak od kilku lat świetnie odnajduje się w zawodach kulturystycznych. Na swoim koncie zapisał medale mistrzostw Polski, Pucharu Polski, a także z powodzeniem reprezentował  nasz kraj na imprezach międzynarodowych.

Aleksandra Dobkowska zostanie Sportowcem Roku?

Aleksandra Dobkowska zostanie Sportowcem Roku?

Aleksandra Dobkowska to jeden z największych talentów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. W historii naszego miasta nie było tak perspektywicznej zawodniczki, a podopieczna trenera Bartosza Witkowskiego stale czyni postępy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo