« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 stycznia 2022 r., imieniny Tatiany, Miłosza, Pawła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bieg Tropem Wilczym już wkrótce. Ruszyły zapisy

6 marca  w Ostrołęce odbędzie się w Bieg Tropem Wilczym 2022. Rozpoczęły się zapisy. Organizatorzy zapraszają do zgłaszania swojego udziału! Bieg Tropem Wilczym to jedna z największych imprez sportowych upamiętniająca partyzantów podziemia antykomunistycznego. W Ostrołęce organizuje go Muzeum Żołnierzy Wyklętych.


 

Zaplanowane są dwie trasy. W pierwszej kolejności przebiegniemy dystans 1963 m - nawiązuje on do daty zamordowania ostatniego Żołnierza Niezłomnego - Józefa Franczaka „Lalka”. Wzorem poprzednich lat odbędzie się też drugi bieg - na dystansie 5000 m.

Reklama

• Termin biegu: 6 marca, miejsce: Muzeum Żołnierzy Wyklętych, u. R. Traugutta 19, Ostrołęka
• godz. 12:00 - start 1963 m. Bieg bez ograniczeń wiekowych!
• godz. 12:30 - start 5000 m. Dla osób, które ukończyły 14 lat
• rejestracja już się rozpoczęła! Zgłosić swój udział można w tym miejscu
• zgłoszenia on-line do 2 marca, potem w biurze zawodów (jeśli nie będzie wyczerpana liczba miejsc)

Reklama

• Na obu dystansach prowadzone będą klasyfikacje:
- open kobiet i mężczyzn
- powyżej 50 lat kobiet i mężczyzn
• opłaty za bieg:
1963 m - 5 zł
5000 m, uczniowie i studenci do 26. roku życia - 10 zł
5000 m, pozostałe osoby - 20 zł

W ramach opłaty uczestnicy dostaną pakiet startowy: koszulkę, gadżety, pamiątkowy medal. Zostanie też wykonany profesjonalny pomiar czasu. Regulamin, dane kontaktowe i wszelkie inne istotne informacje o biegu znaleźć można w tym miejscu.

 

Odsłon: 2108
Komentarzy: 0
14:06, 13.01.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord życiowy Kowalczyka

Rekord życiowy Kowalczyka

Dobry występ podczas 3. Ogólnopolskich Halowych Zawodów Lekkoatletycznych w Arenie Toruń zanotował Dominik Kowalczyk. Podopieczny Pauliny Pawłowskiej-Żbikowskiej reprezentujący Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wystartował w biegu na 1000 metrów.

Pobiegniesz z Orkiestrą?

Pobiegniesz z Orkiestrą?

Już 30 stycznia o godz. 13:00 wystartuje 30 Bieg Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Ostrołęka 2022. W związku z ograniczeniami w zmaganiach będzie mogło wziąć udział zaledwie 200 osób. Zapisy ruszyły. Warto się pospieszyć, by nie tylko pobiec, ale przede wszystkim pomóc i wesprzeć WOŚP.

Dziadak i Budziłek z rekordami sezonu

Dziadak i Budziłek z rekordami sezonu

W miniony weekend reprezentanci UKS Siódemka Ostrołęka startował w hali Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Spośród kilkuosobowej ekipy klubu najlepiej wypadły: Nikolina Dziadak, która w konkursie trójskoku zajęła drugie miejsce, osiągając najlepszy wynik w tym sezonie halowym - 11,44 m. Z kolei Martyna Budziłek w biegu na 1000 m kobiet czas 3:01,46 s.

Rekord za rekordem ekipy OKLA

Rekord za rekordem ekipy OKLA

Drugi dzień startów mają za sobą przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka. Podopieczni Pauliny Pawłowskiej-Żbikowskiej, Bartosza Witkowskiego i Michała Zawojka uczestniczyli w II Halowych Zawodach Kontrolnych WMOZLA 2022. Wszyscy zanotowali rekordy. 

Rekordy życiowe ostrołęczan

Rekordy życiowe ostrołęczan

Dzisiaj w hali AWF Warszawa odbyły się I Halowe Zawody Kontrolne WMOZLA 2020. W stawce znaleźli się przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka. Podopieczni Bartosza Witkowskiego oraz Katarzyny i Konrada Szusterów spisali się bardzo dobrze. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo