« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 18 maja 2022 r., imieniny Eryka, Aleksandry, Feliksa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pobiegniesz z Orkiestrą?

Już 30 stycznia o godz. 13:00 wystartuje 30 Bieg Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Ostrołęka 2022. W związku z ograniczeniami w zmaganiach będzie mogło wziąć udział zaledwie 200 osób. Zapisy ruszyły. Warto się pospieszyć, by nie tylko pobiec, ale przede wszystkim pomóc i wesprzeć WOŚP.


 

W momencie tworzenia tego artykułu na liście chętnych było już 46 osób. Rywalizacja odbędzie się na dystansie 3000 m. Organizatorem zmagań jest Aleksandra Boruch. Start będzie miał miejsce na ulicy Poległych. Meta zaś na plaży miejskiej. Trasa będzie oznaczona przy pomocy znaków pionowych i poziomy (strzałki oraz taśma ochronna): ulica Poległych, następnie wałem przeciwpowodziowym, wzdłuż wału i rzeki, aż do łuku na ulicy Czeczotka w pobliżu skrzyżowania z ulicą Sowińskiego, gdzie należy zawrócić i biec drogą gruntową wzdłuż rzeki aż do mety.

Reklama

Jak się zapisać? Wystarczy wejść w ten link i wypełnić niezbędne pola. Wpisowe wynosi zaledwie 20 zł, które będzie można wrzucić do puszki na linii startu. Oczywiście, każdy będzie mógł ofiarować o wiele większy datek. 

Odsłon: 5105
Komentarzy: 3
11:34, 21.01.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekordowy start OKLA. Przybysz i Dobkowska z minimum na mistrzostwa

Rekordowy start OKLA. Przybysz i Dobkowska z minimum na mistrzostwa

Rekordowy start przedstawicieli Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka podczas mitingu w Olecku, gdzie rozegrany został II Memoriał Romualda Wojnowskiego. Nasi lekkoatleci osiągnęli rewelacyjne wyniki.

Tłoczkowska z 'życiówką'

Tłoczkowska z "życiówką"

Bardzo dobry start podczas mitingu "Zawody Otwarcia Sezonu LA Warszawa" zaliczyła wracająca z obozu w Kozienicach Natalia Tłoczkowska. Podopieczna Bartosza Witkowskiego to utalentowana lekkoatletka urodzona w 2007 roku.

Trzcińska i Sadłowski z tytułami najlepszych. Prachniak druga

Trzcińska i Sadłowski z tytułami najlepszych. Prachniak druga

Dobre wyniki zawodników UKS Clan Ostrołęka w zawodach otwarcia sezonu lekkoatletycznego w Warszawie. Nasi reprezentanci zaprezentowali się na stadionie AWF. W zmaganiach wystartowało liczne grono przedstawicieli z różnych klubów głównie z Mazowsza. 

Siódemka startowała i startowała

Siódemka startowała i startowała

Pierwsze dni maja to wytężony czas startów przedstawicieli UKS Siódemka Ostrołęka. Nasi reprezentanci pojawili się na kilku obiektach w kraju, by zmagać się z przeciwnikami. Startowali w: Białymstoku, Rzekuniu, Warszawie oraz Olecku.

'Szybka Dycha Bez Limitu'. Święto biegania w Rzekuniu (zdjęcia, wideo)

"Szybka Dycha Bez Limitu". Święto biegania w Rzekuniu (zdjęcia, wideo)

Dzisiaj odbył się 5. Bieg "Szybka Dycha Bez Limitu". Zmagania zorganizowała Gminna Biblioteka Publiczna w Rzekuniu wraz z wójtem gminy Rzekuń Bartoszem Podolakiem. Odbyły się biegi dla dzieci oraz rywalizacja w grupie open. Zapraszamy do oglądania zdjęć oraz zapoznanie się z materiałem video.

» Wasze komentarze

Jan Kowalski z Lelisa @ 16:44, 21.01.2022r. IP: *.*.120.197

Przyjadę zobaczyć jak prezydent Ostrołęki biegnie

Brawo Ola @ 20:24, 21.01.2022r. IP: *

Brawo Ola, że potrafisz tyle załatwić!!!!!!!!
Szacunek!

Gość @ 17:57, 22.01.2022r. IP: *

Jurek kiedyś był apolityczny. Kiedy zobaczyłem go ramię w ramię z ryżym zmieniłem o nim zdanie.
P.S nie jestem za pisiorami.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo