« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 18 maja 2022 r., imieniny Eryka, Aleksandry, Feliksa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Najmłodsi walczyli pod siatką. Olimp mistrzem! (zdjęcia, wideo)

W sobotę odbył się Towarzyski Turniej Mini Piłki Siatkowej. Gospodarzem zmagań w rywalizacji zespołów dwuosobowych był Olimp Ostrołęka. W sumie zagrało 13 drużyn. Podopieczni Edyty Zyśk mieli okazję rywalizować z zespołami z Kobyłki i z Warszawy. Ekipy grały systemem "każdy z każdym". Wszystkie reprezentacje zagrały po 12 meczów.


 

- Dla większości to nie lada przygoda, gdyż dla niektórych to pierwszy turniej siatkówki, w którym wzięli udział, a co za tym idzie? Spora dawka emocji. Dla tych chłopców to dopiero początki zabawy z siatkówką. Umiejętności siatkarskie co prawda dopiero raczkują, a już każdy z nich wykazał się walecznością, koncentracją i odwagą na boisku. Gratulujemy chłopcom uzyskanych wyników. Cieszymy się z ich sportowej postawy oraz trzymamy kciuki za dalszy rozwój - mówi Edyta Zyśk.

Reklama

Składy naszych zespołów:
Olimp I: Andrzej Zalewski i Adam Staniszewski
Olimp II: Maciej Zabielski, Oskar Bryska
Olimp III: Piotr Wargacki, Antek Jankowski
Olimp IV: Adam Białobłocki, Bartosz Grzegorczyk i Szymon Bałon
Olimp V: Karol Bralski i Olaf Pawłowski

- Dziękujemy UKS Trójka Kobyłka i UKS Plas Warszawa za przyjęcie zaproszenia i udział w naszym turnieju. Szczególne podziękowania dla rodziców naszych zawodników za przygotowanie słodkości dla wszystkich uczestników turnieju. Ogromne podziękowania dla pań, które pomogły w przebiegu turnieju: Agnieszce Mrozek i Sylwii Mróz oraz dla sędziów: starszych siatkarek i siatkarzy - dodaje.

Klasyfikacja końcowa: 
1. Olimp Ostrołęka I
2. Trójka Kobyłka I
3. Olimp II
4. Olimp IV
5. Olimp III
6. Plas Warszawa I
7. Plas II
8. Trójka III
9. Trójka II
10. Trójka IV
11. Olimp V
12. Trójka V
13. Plas III

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Turniej dwójek siatkarskich

Więcej zdjęć: Turniej dwójek siatkarskich

Odsłon: 5580
Komentarzy: 0
11:23, 23.01.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dzisiaj Arkadiusz Gołaś skończyłby 41 lat. Zapraszamy na wywiad z jego pierwszym trenerem

Dzisiaj Arkadiusz Gołaś skończyłby 41 lat. Zapraszamy na wywiad z jego pierwszym trenerem

We wrześniu minie 17 lat, od kiedy nie ma z nami Arkadiusza Gołasia. Reprezentant Polski i jeden z najważniejszych zawodników w historii krajowej siatkówki opuścił nas wszystkich tak nieoczekiwanie.

Ekipa Olimpu w finałach!

Ekipa Olimpu w finałach!

Mamy finalistów Mistrzostw Mazowsza. W ostatnich dniach w Józefosławiu odbyły się turnieje półfinałowe w każdej kategorii wiekowej mini siatkówki, w których reprezentacje miał Olimp Ostrołęka. Nasi spisali się bardzo dobrze.

25 drużyn walczyło pod siatką. Piękne zbieranie doświadczeń

25 drużyn walczyło pod siatką. Piękne zbieranie doświadczeń

Po świętach wystartowała Liga Małych Gier klas IV. Mini siatkarki przystąpiły do turnieju rozstawieniowego. Aż 25 dwuosobowych zespołów z klas IV rywalizowało na siatkarskim parkiecie: drużyny dziewcząt z Czerwina, Rzekunia, SP nr 6, SP nr 5 oraz gospodarze turnieju - SP nr 2. Zmagania odbyły się w czterech grupach.

Liga Małych Gier za nami (zdjęcia)

Liga Małych Gier za nami (zdjęcia)

Kolejny turniej piłki siatkowej mini siatkarek odbył się w ostatnich dniach. To już drugie ligowe zmagania piątoklasistek. - Przed nami jeszcze jeden turniej. Wielki finał  zbliża się dużymi krokami. Do tego czasu dziewczęta walczą o punkty, aby utrzymać się w najwyższych ligach - mówi Urszula Kosek, główna organizatorka.

Nike I z awansem do I ligi

Nike I z awansem do I ligi

Trzy drużyny Nike Ostrołęka walczyły w Mysidle w turnieju ligowym o mistrzostwo Mazowsza w kategorii "czwórek" "Kinder Joy od Moving". Podopieczne Mirosława Górki zagrały dobre zawody. Olimp I wywalczył awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo