« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, Pawła, Miromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nikolina i Martyna tuż za "pudłem". Rekordy Kornelii i Mai

22 stycznia reprezentacja Siódemki Ostrołęka wzięła udział w mitingu lekkoatletycznym w hali Arena w Toruniu. Spośród pięcioosobowej ekipy najlepiej wypadły: Nikolina Dziadak i Martyna Budziłek, które w swoich konkurencjach zajęły czwarte miejsca.


 

Nikolina startując w trójskoku osiągnęła najlepszy wynik w tym sezonie halowym – 11,48 m. Z kolei Martyna w biegu na 3000 m osiągnęła czas 10:05,87 s.

Reklama

Rekordy życiowe i to znacznie poprawiły: 13-letnia Maja Stolarczyk, która przebiegła dystans 300 m w czasie 49,29 s oraz 14-letnia Kornelia Rusiłowicz, osiągając na 600 m czas 1:50,15 s. Maja "życiówkę" poprawiła o prawie 3,5 sekundy, a Kornelia o ponad 2 sekundy.

Nie udała się start Wiktorii Pyskło, która miała trzy spalone próby w trójskoku i nie awansowała do ścisłego finału.

Odsłon: 7028
Komentarzy: 0
13:38, 24.01.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złoto i srebro Pierzchały. Bożomańska z brązem (zdjęcia)

Złoto i srebro Pierzchały. Bożomańska z brązem (zdjęcia)

18 czerwca 2022 w Toruniu odbyły się Mistrzostwa Polski Masters w Lekkiej Atletyce. Mistrzostwa zgromadziły bardzo licznie zawodników z całego kraju. Wzięło udział ponad 500 osób. Najstarszy uczestnik miał niespełna 90 lat. Dla trójki naszych reprezentantów zmagania były debiutem. 

Wystartowały zapisy do XXVI Półmaratonu Kurpiowskiego

Wystartowały zapisy do XXVI Półmaratonu Kurpiowskiego

Największa impreza biegowa w naszym regionie powraca po pandemicznej przerwie. Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik zaprasza do udziału w XXVI Półmaratonie Kurpiowskim, który został zaplanowany na niedzielę, 18 września.

Srebrny medal Szymona Sadłowskiego

Srebrny medal Szymona Sadłowskiego

Na stadionie warszawskiego AWF odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w Lekkiej Atletyce. Srebrny medal w biegu na 400 m przez płotki z wynikiem  61,93 s zdobył Szymon Sadłowski - uczeń II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce. 

Runmageddon wraca do Ostrołęki

Runmageddon wraca do Ostrołęki

Już 6 sierpnia ponownie w Ostrołęce odbędzie się wielkie sportowe wydarzenie: Runmageddon. Dzięki inicjatywie prezydenta Łukasza Kulika już po raz drugi Ostrołęka pojawi się na mapie tych ekstremalnych biegów.

Dziadak ze złotem i srebrem. Wierzbowska mistrzynią. Brąz Pyskło

Dziadak ze złotem i srebrem. Wierzbowska mistrzynią. Brąz Pyskło

11 i 12 czerwca w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w lekkiej atletyce. Zawodnicy UKS Siódemka Ostrołęka zdobyli dwa złote, srebrny i brązowy medal.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo