« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Znamy mistrzów tenisa

16 zawodników podzielonych na dwie kategorie wiekowe: dzieci do lat 11 oraz 12 lat i starsi wzięło udział w turnieju tenisa stołowego z okazji Ferii na Sportowo w mieście. Obie grupy rywalizowały systemem "każdy z każdym". Po blisko czterech godzinach poznaliśmy najlepszych zmagań w hali im. Arkadiusza Gołasia.


 

W młodszej kategorii w gronie siedmiu zawodników bezkonkurencyjny okazał się Aleksander Bieruch. Tuż za nim uplasował się Szymon Buchalski, a na trzecim miejscu zawody zakończył Alan Dobkowski. Czwarty był Adam Białobłocki.
W starszej kategorii wystąpiło dziewięciu uczestników. Wszystkie swoje spotkania w tej rywalizacji wygrała Natalia Grala. Drugie miejsce zajął Hubert Krawczyk, trzecie miejsce przypadło Kacprowi Sokołowskiemu, a czwarta była Olga Baranek.

Reklama

Wszyscy zawodnicy i zawodniczki otrzymali nagrody ufundowane przez prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika.

Odsłon: 9616
Komentarzy: 0
14:42, 14.02.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bawią się i uczą z rakietą w dłoni (zdjęcia)

Bawią się i uczą z rakietą w dłoni (zdjęcia)

Dużym powodzeniem cieszą się zajęcia tenisowe, które prowadzi instruktor OST. To wszystko w ramach "Sportowych Wakacji w Mieście". Treningi prowadzone były od 4 do 8 lipca. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Olga Baranek zwyciężczynią wakacyjnego turnieju tenisa stołowego (zdjęcia)

Olga Baranek zwyciężczynią wakacyjnego turnieju tenisa stołowego (zdjęcia)

5 lipca na Hali Widowiskowo-Sportowej im. Arkadiusza Gołasia rozegrano wakacyjny turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży do lat 13. Chęć podjęcia rywalizacji zgłosiło siedmiu uczestników. Co ciekawe zawody można śmiało nazwać międzynarodowymi, ponieważ grono graczy tworzyli zawodnicy pochodzący z Polski, Ukrainy oraz Francji.

Zagra w turnieju tenisowym?

Zagra w turnieju tenisowym?

Już 22 maja w hali Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego "Przyjaciele Patrykowi". Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji. Przedstawiamy regulamin zmagań.

Znamy mistrzów tenisa z gminy Lelis (zdjęcia, wideo)

Znamy mistrzów tenisa z gminy Lelis (zdjęcia, wideo)

Sala Szkoły Podstawowej w Obierwi była areną turnieju tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Impreza była zorganizowana właśnie dla mieszkańców tego terenu. W zmaganiach wzięły udział dzieci oraz młodzież i dorośli. 

Zagrasz w tenisa?

Zagrasz w tenisa?

24 kwietnia o godz. 11:00 w sali Szkoły Podstawowej w Obierwi rozpocznie się turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Impreza organizowana jest mieszkańców właśnie tego terenu. Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu zawodów do godz. 10:30.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo