« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Gala Sportowca Roku 2021 już w poniedziałek

7 marca o godz. 19:00 w Ostrołęckim Centrum Kultury w sali widowiskowej odbędzie się Gala Finałowa połączona z podsumowaniem roku w lokalnym sporcie. Za nami głosowanie internetowe. W sumie otrzymaliśmy niemal 10 000 głosów. Największe poparcie czytelników otrzymała cheerleaderka Amelia Kulesza (SRPT Progres Ostrołęka).


 

Drugie miejsce wywalczył kapitan Rzekunianki Rzekuń - Adriam Wołejszo. Na najniższym stopniu podium uplasował się siatkarz SPS Volley Ostrołęka - Kamil Krajewski. Tuż za "pudłem" wyścig zakończyła koszykarka Unii Basket Ostrołęka - Oliwia Woźniak, zaś piątą lokatę wywalczyłza pływaczka Piątki Ostrołęka - Zuzanna Zecer.

Reklama

Kapituła zdecydowała o wyróżnieniach w kategoriach: Sportowiec Roku 2021, Sportowe Odkrycie Roku 2021, Trener Roku 2021, Działacz Roku 2021, Impreza Roku 2021, Drużyna Roku 2021 i Animator Sportu Roku 2021.

Reklama

Gala Finałowa Sportowiec Roku 2021, podczas której sportowcy otrzymają wyjątkowe statuetki oraz wartościowe nagrody rzeczowe, odbędzie się już w poniedziałek 7 marca w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury. Początek o godz. 19.00.

Odsłon: 3221
Komentarzy: 1
15:24, 05.03.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowiec Roku 2021. Hubert Nakielski z zaszczytnym tytułem (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Hubert Nakielski z zaszczytnym tytułem (wideo)

Hubert Nakielski od lat jest niekwestionowanym liderem Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS w Ostrołęce. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego świetnie spisywał się w zawodach na arenie krajowej i międzynarodowej również w 2021 roku. Nieprzypadkowo otrzymał nagrodę Sportowca Roku 2021, którą wręczyli: prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz starosta Powiatu Ostrołęckiego Stanisław Kubeł.

Sportowiec Roku 2021. Adam Napiórkowski Trenerem Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Adam Napiórkowski Trenerem Roku (wideo)

Znamy kolejne rozstrzygnięcia plebiscytu Sportowca Roku 2021. Kapituła przyznała nagrodę Trenera Roku, którą odebrał Adam Napiórkowski. Został wyróżniony za wieloletnią pracę szkoleniową.

Sportowiec Roku 2021. Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Drużyną Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Drużyną Roku (wideo)

W plebiscycie Sportowiec Roku 2021 nagroda dla drużyny roku trafi do niezwykle perspektywicznych piłkarzy, którzy w ubiegłym sezonie wywalczyli awans do I ligi mazowieckiej. Pod wodzą trenera Jarosława Polaka młodzi piłkarze świetnie zaprezentowali się w rozgrywkach ligi okręgowej i zdominowali rywalizację. 

Sportowiec Roku 2021. Karolina Grzeszczyk Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Karolina Grzeszczyk Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Zawodniczka ma za sobą świetny sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka, którego jest wychowanką. Podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów świetnie zaprezentowała się w kluczowych imprezach sezonu letniego i trafiła do reprezentacji Polski.

Sportowiec Roku 2021. Znamy najlepszą imprezę w poprzednim roku (video)

Sportowiec Roku 2021. Znamy najlepszą imprezę w poprzednim roku (video)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2021 uznała X Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Pływaniu organizowane przez klub Piątka Ostrołęka za Imprezę Roku. Nagrodę z rąk dyrektora delegatury Urzędu Marszałkowskiego Mariusza Popielarza oraz prezesa Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej Bartłomieja Pieńkowskiego odebrał prezes klubu Adam Kurpiewski. 

» Wasze komentarze

Obiektywny @ 23:37, 06.03.2022r. IP: *.*.86.223

To się Gala nazywa istna paranoja.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo