« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2021. Dominik Gręda na 8. miejscu. "To był bardzo dobry rok" (wideo)

Dominik Gręda zajął ósme miejsce w plebiscycie Sportowca Roku 2021 w regionie. To jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka w sekcji MMA. 


Zawodnik prowadzony przez trenera Daniela Zarębę w sezonie 2021 zapisał na swoim koncie znakomity występ w Mistrzostwa Polski MMA. W stolicy amatorskiego MMA, czyli w Sochaczewie, reprezentant UMKS Victoria wywalczył złoty medal w kategorii juniorów do 84 kg. W walce półfinałowej pokonał już w drugiej minucie Nikodema Zaborowskiego z klubu For Your Body Kościerzyna przez dźwignię łokciową. W finale po niezwykle emocjonującej walce odniósł zwycięstwo nad Kacprem Aplasem z klubu Klincz. 

Reklama

Okazał się najlepszy także w rozgrywanych w Sochaczewie zawodach Pucharu Polski. Zawodnik startujący w barwach Victorii Ostrołęka w kategorii wagowej junior do 84 kg zwyciężył dwa pojedynki i zdobył złoty medal. Swoje umiejętności parterowe rozwija pod okiem Pawła Skuzy i Gabriela Majka w klubie Berserkers Team Ostrołęka. W 2022 roku zawodnika czekają kolejne wyzwania, w tym m.in. obrona mistrzowskiego tytułu. 

- Chciałbym podziękować wszystkim, którzy na mnie głosowali i mnie wspierali. Wielkie słowa podziękowania dla moim sponsorów, wójtowi gminy Troszyn oraz przede wszystkim rodzicom. To był bardzo dobry rok. Przede mną obrona tytułu mistrza Polski - mówi 18-latek.

W szóstej edycji plebiscytu 76 kandydatek i kandydatów walczyło o miano najpopularniejszego Sportowca Roku 2021 w Regionie. W sumie czytelnicy oddali niemal 10 tys. głosów. 

Nagrodę za miejsce numer 8 wręczyli: radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski i radny miasta Ostrołęki Jan Rzewnicki.

Reklama

Odsłon: 2701
Komentarzy: 0
20:05, 12.03.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowiec Roku 2021. Hubert Nakielski z zaszczytnym tytułem (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Hubert Nakielski z zaszczytnym tytułem (wideo)

Hubert Nakielski od lat jest niekwestionowanym liderem Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS w Ostrołęce. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego świetnie spisywał się w zawodach na arenie krajowej i międzynarodowej również w 2021 roku. Nieprzypadkowo otrzymał nagrodę Sportowca Roku 2021, którą wręczyli: prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz starosta Powiatu Ostrołęckiego Stanisław Kubeł.

Sportowiec Roku 2021. Adam Napiórkowski Trenerem Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Adam Napiórkowski Trenerem Roku (wideo)

Znamy kolejne rozstrzygnięcia plebiscytu Sportowca Roku 2021. Kapituła przyznała nagrodę Trenera Roku, którą odebrał Adam Napiórkowski. Został wyróżniony za wieloletnią pracę szkoleniową.

Sportowiec Roku 2021. Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Drużyną Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Drużyną Roku (wideo)

W plebiscycie Sportowiec Roku 2021 nagroda dla drużyny roku trafi do niezwykle perspektywicznych piłkarzy, którzy w ubiegłym sezonie wywalczyli awans do I ligi mazowieckiej. Pod wodzą trenera Jarosława Polaka młodzi piłkarze świetnie zaprezentowali się w rozgrywkach ligi okręgowej i zdominowali rywalizację. 

Sportowiec Roku 2021. Karolina Grzeszczyk Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Karolina Grzeszczyk Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Zawodniczka ma za sobą świetny sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka, którego jest wychowanką. Podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów świetnie zaprezentowała się w kluczowych imprezach sezonu letniego i trafiła do reprezentacji Polski.

Sportowiec Roku 2021. Znamy najlepszą imprezę w poprzednim roku (video)

Sportowiec Roku 2021. Znamy najlepszą imprezę w poprzednim roku (video)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2021 uznała X Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Pływaniu organizowane przez klub Piątka Ostrołęka za Imprezę Roku. Nagrodę z rąk dyrektora delegatury Urzędu Marszałkowskiego Mariusza Popielarza oraz prezesa Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej Bartłomieja Pieńkowskiego odebrał prezes klubu Adam Kurpiewski. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo