« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2021. Miłosz Dembiński wywalczył 7. pozycję (wideo)

Zawodnik Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wywalczył siódmą pozycję w plebiscycie na Sportowca Roku 2021 w regionie. Utalentowany zawodnik w zakończonym sezonie zapisał na swoim koncie kilka bardzo wartościowych wyników. 


 

Podopieczny Katarzyny i Konrada Szusterów z powodzeniem walczył w szeregu ogólnopolskich imprez. Najważniejsze starty dla zawodnika zaplanowane były na jesieni. W Mistrzostwach Polski U16 w Karpaczu reprezentant OKLA w konkurencji rzutu dyskiem uplasował się na dziewiątej lokacie z wynikiem 44.24 m. W konkurencji pchnięcia kulą z rezultatem 12,12 m zajął dziesiątą lokatę. 

Reklama

Złoty medal 15-latek wywalczył z kolei w Międzywojewódzkich Mistrzostwach U16 w Olecku, gdzie posłał dysk na odległość 46,26 m. W tych samych zawodach zdobył srebrny medal w pchnięciu kulą 12,08 m. Z pewnością kolejny sezon dla podopiecznego Katarzyny i Konrada Szusterów może okazać się przełomowym w walce o medale Mistrzostw Polski.

- Chciałbym podziękować rodzicom, trenerem oraz przyjaciołom. Wyróżnienie jest moim sukcesem. To, na jakim jestem poziomie. Dla mnie to podsumowanie całorocznej pracy. Miniony rok był udany, ale wiem, że stać mnie na więcej - mówi Miłosz Dembiński.

W szóstej edycji plebiscytu 76 kandydatek i kandydatów walczyło o miano najpopularniejszego Sportowca Roku 2021 w Regionie. W sumie czytelnicy oddali niemal 10 tys. głosów. 

Nagrodę za miejsce numer 7 wręczyli: radny powiatu ostrołęckiego Arkadiusz Zyśk oraz członek zarządu powiatu ostrołęckiego Waldemar Pędzich.

Reklama

Odsłon: 2092
Komentarzy: 0
20:10, 12.03.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowiec Roku 2021. Hubert Nakielski z zaszczytnym tytułem (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Hubert Nakielski z zaszczytnym tytułem (wideo)

Hubert Nakielski od lat jest niekwestionowanym liderem Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS w Ostrołęce. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego świetnie spisywał się w zawodach na arenie krajowej i międzynarodowej również w 2021 roku. Nieprzypadkowo otrzymał nagrodę Sportowca Roku 2021, którą wręczyli: prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz starosta Powiatu Ostrołęckiego Stanisław Kubeł.

Sportowiec Roku 2021. Adam Napiórkowski Trenerem Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Adam Napiórkowski Trenerem Roku (wideo)

Znamy kolejne rozstrzygnięcia plebiscytu Sportowca Roku 2021. Kapituła przyznała nagrodę Trenera Roku, którą odebrał Adam Napiórkowski. Został wyróżniony za wieloletnią pracę szkoleniową.

Sportowiec Roku 2021. Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Drużyną Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Drużyną Roku (wideo)

W plebiscycie Sportowiec Roku 2021 nagroda dla drużyny roku trafi do niezwykle perspektywicznych piłkarzy, którzy w ubiegłym sezonie wywalczyli awans do I ligi mazowieckiej. Pod wodzą trenera Jarosława Polaka młodzi piłkarze świetnie zaprezentowali się w rozgrywkach ligi okręgowej i zdominowali rywalizację. 

Sportowiec Roku 2021. Karolina Grzeszczyk Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Karolina Grzeszczyk Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Zawodniczka ma za sobą świetny sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka, którego jest wychowanką. Podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów świetnie zaprezentowała się w kluczowych imprezach sezonu letniego i trafiła do reprezentacji Polski.

Sportowiec Roku 2021. Znamy najlepszą imprezę w poprzednim roku (video)

Sportowiec Roku 2021. Znamy najlepszą imprezę w poprzednim roku (video)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2021 uznała X Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Pływaniu organizowane przez klub Piątka Ostrołęka za Imprezę Roku. Nagrodę z rąk dyrektora delegatury Urzędu Marszałkowskiego Mariusza Popielarza oraz prezesa Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej Bartłomieja Pieńkowskiego odebrał prezes klubu Adam Kurpiewski. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo