« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2021: Nadia Dąbkowska Lila Gumkowska na 6. pozycji (wideo)

Niebywałe talenty Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec Progres wywalczyły szóste miejsce w plebiscycie Sportowca Roku 2012 w Regionie. Podopieczne trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej w zakończonym sezonie 2021 zapisały na swoim koncie serię bardzo dobrych startów. 


 

Aż trzykrotnie zwyciężały w zawodach z cyklu Pucharu Polski w Cheerleadingu Sportowym. Łupem jednej z zawodniczek padł także srebrny medal w kategorii 9-latków w Grand Prix Polski w Fitness Sportowym w Gdańsku oraz czwarta lokata w Krajowym Turnieju Gimnastyki organizowanym przez UKS Bee Hero w Ostrołęce. Dziewczęta trenują w SRPT Pasja pod okiem trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej, a na ich rozwojem ze strony gimnastyki czuwa również trener Grzegorz Mulinek. 

Reklama

- Dziękujemy naszym bliskim, rodzicom oraz trenerce. Jesteśmy zadowolone z wywalczonego miejsca. Mamy nadzieję, że w kolejnym sezonie również będziemy walczyć o czołowe lokaty w kraju - mówiły przedstawicielki cheerleadingu.

Nagrodę wręczyli: radny miasta Ostrołęki Paweł Niewiadomski oraz Dyrektor Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu Ostrołęckiego Katarzyna Grodzka.

Reklama

Odsłon: 2403
Komentarzy: 0
19:51, 14.03.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowiec Roku 2021. Hubert Nakielski z zaszczytnym tytułem (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Hubert Nakielski z zaszczytnym tytułem (wideo)

Hubert Nakielski od lat jest niekwestionowanym liderem Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS w Ostrołęce. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego świetnie spisywał się w zawodach na arenie krajowej i międzynarodowej również w 2021 roku. Nieprzypadkowo otrzymał nagrodę Sportowca Roku 2021, którą wręczyli: prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz starosta Powiatu Ostrołęckiego Stanisław Kubeł.

Sportowiec Roku 2021. Adam Napiórkowski Trenerem Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Adam Napiórkowski Trenerem Roku (wideo)

Znamy kolejne rozstrzygnięcia plebiscytu Sportowca Roku 2021. Kapituła przyznała nagrodę Trenera Roku, którą odebrał Adam Napiórkowski. Został wyróżniony za wieloletnią pracę szkoleniową.

Sportowiec Roku 2021. Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Drużyną Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Drużyną Roku (wideo)

W plebiscycie Sportowiec Roku 2021 nagroda dla drużyny roku trafi do niezwykle perspektywicznych piłkarzy, którzy w ubiegłym sezonie wywalczyli awans do I ligi mazowieckiej. Pod wodzą trenera Jarosława Polaka młodzi piłkarze świetnie zaprezentowali się w rozgrywkach ligi okręgowej i zdominowali rywalizację. 

Sportowiec Roku 2021. Karolina Grzeszczyk Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Karolina Grzeszczyk Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Zawodniczka ma za sobą świetny sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka, którego jest wychowanką. Podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów świetnie zaprezentowała się w kluczowych imprezach sezonu letniego i trafiła do reprezentacji Polski.

Sportowiec Roku 2021. Znamy najlepszą imprezę w poprzednim roku (video)

Sportowiec Roku 2021. Znamy najlepszą imprezę w poprzednim roku (video)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2021 uznała X Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Pływaniu organizowane przez klub Piątka Ostrołęka za Imprezę Roku. Nagrodę z rąk dyrektora delegatury Urzędu Marszałkowskiego Mariusza Popielarza oraz prezesa Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej Bartłomieja Pieńkowskiego odebrał prezes klubu Adam Kurpiewski. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo