« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2021: Zuzanna Zecer na 5. miejscu (wideo)

Zuzanna Zecer to bardzo obiecująca zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka. Podopieczna trenera Andrzeja Pyskły w sezonie 2021 zapisała na swoim koncie wiele wartościowych wyników. Najważniejszym startem był wielki finał ogólnopolskich zawodów pływackich dla dzieci „Od Młodzika do Olimpijczyka” w Warszawie, gdzie zdobyła dwa złote medale. 


Pierwszy krążek w konkurencji dziewcząt na 50 m stylem dowolnym, osiągając przy tym rekord życiowy, natomiast drugi w konkurencji dziewcząt na 50 m stylem motylkowym. Organizowane na basenie olimpijskim Uniwersytetu Medycznego w Warszawie zawody rozpoczęto od wyróżnień dla sześciu najlepszych zawodniczek i zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych w klasyfikacji generalnej, gdzie młoda pływaczka zajęła trzecie miejsce z dorobkiem 1373 punktów FINA. 

Reklama

Zawodniczka UKS Piątka świetnie spisała się w zawodach „Pierwszy Krok Pływacki” na basenie sportowym OSiR Targówek w Warszawie, gdzie również osiągnęła najlepsze wyniki na 50 m stylem motylkowym oraz na 50 m stylem dowolnym, natomiast 13 czerwca w XIV Grand Prix w Pływaniu o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo na pływalni OSiR Pingwin w Warszawie zdobyła kolejne dwa złote medale na 50 m stylem dowolnym oraz na 50 m stylem grzbietowym. 

- Chciałabym podziękować rodzicom oraz trenerowi, który wkłada dużo serca w mój rozwój - mówi Zuzia.

Nagrodę wręczyli: właściciel Piekarni Kurpiowskiej Serafin Andrzej Żubrowski oraz Wicestarosta Powiatu Ostrołęckiego Krzysztof Parzychowski.

Reklama

Odsłon: 2732
Komentarzy: 0
19:59, 14.03.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowiec Roku 2021. Hubert Nakielski z zaszczytnym tytułem (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Hubert Nakielski z zaszczytnym tytułem (wideo)

Hubert Nakielski od lat jest niekwestionowanym liderem Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS w Ostrołęce. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego świetnie spisywał się w zawodach na arenie krajowej i międzynarodowej również w 2021 roku. Nieprzypadkowo otrzymał nagrodę Sportowca Roku 2021, którą wręczyli: prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz starosta Powiatu Ostrołęckiego Stanisław Kubeł.

Sportowiec Roku 2021. Adam Napiórkowski Trenerem Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Adam Napiórkowski Trenerem Roku (wideo)

Znamy kolejne rozstrzygnięcia plebiscytu Sportowca Roku 2021. Kapituła przyznała nagrodę Trenera Roku, którą odebrał Adam Napiórkowski. Został wyróżniony za wieloletnią pracę szkoleniową.

Sportowiec Roku 2021. Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Drużyną Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Drużyną Roku (wideo)

W plebiscycie Sportowiec Roku 2021 nagroda dla drużyny roku trafi do niezwykle perspektywicznych piłkarzy, którzy w ubiegłym sezonie wywalczyli awans do I ligi mazowieckiej. Pod wodzą trenera Jarosława Polaka młodzi piłkarze świetnie zaprezentowali się w rozgrywkach ligi okręgowej i zdominowali rywalizację. 

Sportowiec Roku 2021. Karolina Grzeszczyk Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Karolina Grzeszczyk Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Zawodniczka ma za sobą świetny sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka, którego jest wychowanką. Podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów świetnie zaprezentowała się w kluczowych imprezach sezonu letniego i trafiła do reprezentacji Polski.

Sportowiec Roku 2021. Znamy najlepszą imprezę w poprzednim roku (video)

Sportowiec Roku 2021. Znamy najlepszą imprezę w poprzednim roku (video)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2021 uznała X Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Pływaniu organizowane przez klub Piątka Ostrołęka za Imprezę Roku. Nagrodę z rąk dyrektora delegatury Urzędu Marszałkowskiego Mariusza Popielarza oraz prezesa Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej Bartłomieja Pieńkowskiego odebrał prezes klubu Adam Kurpiewski. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo