« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2021: Kamil Krajewski na "pudle" (wideo)

Najniższe miejsce na podium w plebiscycie Sportowca Roku 2021 wywalczył Kamil Krajewski, który jest siatkarzem trzecioligowego SPS Volley Ostrołęka.  Nasi gracze mają za sobą bardzo dobry rok. Nasi reprezentanci wywalczyli awans do III ligi, a motorem napędowym drużyny jest zawodnik, który w plebiscycie zajął trzecią lokatę. 


Atakujący jest ważnym ogniwem w układance trenera Arkadiusza Piasty. Świetnie radzi sobie w obecnym sezonie na trzecioligowych parkietach. Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty plasują się w górnej części tabeli. W ostatnim czasie zanotowali passę czterech zwycięstw z rzędu. Łukasz Kadłubowski i koledzy z zespołu mają szansę na to, by myśleć o kolejnej promocji, tym razem na boiska drugiej ligi. Rola zawodnika występującego na pozycji atakującego z pewnością będzie niezwykle ważna w kolejnych meczach i powinna poprowadzić drużynę po kolejne triumfy na trzecioligowych parkietach.

Reklama

- Chciałem podziękować za głosy, podziękować kolegom z zespołu, trenerom, zarządowi klub, między innymi prezes klubu Magdalenie Gaładynie - mówi gracz SPS Volley Ostrołęka.

Nagrodę wręczyli: Bartosz Kublik z Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej oraz przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Wojciech Zarzycki.

Reklama

Odsłon: 2276
Komentarzy: 0
09:33, 15.03.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowiec Roku 2021. Hubert Nakielski z zaszczytnym tytułem (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Hubert Nakielski z zaszczytnym tytułem (wideo)

Hubert Nakielski od lat jest niekwestionowanym liderem Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS w Ostrołęce. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego świetnie spisywał się w zawodach na arenie krajowej i międzynarodowej również w 2021 roku. Nieprzypadkowo otrzymał nagrodę Sportowca Roku 2021, którą wręczyli: prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz starosta Powiatu Ostrołęckiego Stanisław Kubeł.

Sportowiec Roku 2021. Adam Napiórkowski Trenerem Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Adam Napiórkowski Trenerem Roku (wideo)

Znamy kolejne rozstrzygnięcia plebiscytu Sportowca Roku 2021. Kapituła przyznała nagrodę Trenera Roku, którą odebrał Adam Napiórkowski. Został wyróżniony za wieloletnią pracę szkoleniową.

Sportowiec Roku 2021. Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Drużyną Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Drużyną Roku (wideo)

W plebiscycie Sportowiec Roku 2021 nagroda dla drużyny roku trafi do niezwykle perspektywicznych piłkarzy, którzy w ubiegłym sezonie wywalczyli awans do I ligi mazowieckiej. Pod wodzą trenera Jarosława Polaka młodzi piłkarze świetnie zaprezentowali się w rozgrywkach ligi okręgowej i zdominowali rywalizację. 

Sportowiec Roku 2021. Karolina Grzeszczyk Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Karolina Grzeszczyk Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Zawodniczka ma za sobą świetny sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka, którego jest wychowanką. Podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów świetnie zaprezentowała się w kluczowych imprezach sezonu letniego i trafiła do reprezentacji Polski.

Sportowiec Roku 2021. Znamy najlepszą imprezę w poprzednim roku (video)

Sportowiec Roku 2021. Znamy najlepszą imprezę w poprzednim roku (video)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2021 uznała X Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Pływaniu organizowane przez klub Piątka Ostrołęka za Imprezę Roku. Nagrodę z rąk dyrektora delegatury Urzędu Marszałkowskiego Mariusza Popielarza oraz prezesa Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej Bartłomieja Pieńkowskiego odebrał prezes klubu Adam Kurpiewski. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo