« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2021: Adrian Wołejszo na 2. pozycji. "Dziękuję wszystkim za głosy" (wideo)

Drugie miejsce w plebiscycie Sportowca Roku 2021 w regionie wywalczył Adrian Wołejszo. Rzekunianka Rzekuń to objawienie rundy jesiennej w Klasie Okręgowej. Zespół Bartłomieja Jezierskiego w poprzednim sezonie bardzo pewnie wywalczył awans do wyższej klasy rozgrywkowej, a po pierwszej części sezonu w "Okręgówce" zajmuje czwarte miejsce ze stratą czterech punktów do trzeciej ekipy w stawce. 


 

Adrian Wołejszo to 30-latek pochodzący z Ostrołęki. Jest bardzo pewnym punktem Rzekunianki. Występuje w drużynie od sezonu 2015/2016. Jest jej kapitanem. Zawodnik najlepiej czuje się jako środkowy obrońca, a jesienią udowodnił, iż nie jest mu obce strzelanie goli. Zdobył ich aż pięć. Jak podkreśla trener Rzekunianki Rzekuń Bartłomiej Jezierski, zawodnik miał duży wkład w awans, który jest niewątpliwie sukcesem dla takiego klubu jak Rzekunianka. Jest również dobrym zawodnikiem, ale jeszcze lepszym człowiekiem. 

Reklama

Nagrodę wręczyli: wójt gminy Rzekuń Bartosz Podolak oraz właściciel firmy Lus-ar Paweł Malinowski.

- Chciałbym podziękować wszystkim za głosy. Wiem, że na moją osobę głosowało grono znajomych, przyjaciół, rodzina oraz koledzy z Rzekunianki Rzekuń. Dziękuję - mówi Adrian Wołejszo, zawodnik ekipy z Klasy Okręgowej.

W szóstej edycji plebiscytu 76 kandydatek i kandydatów walczyło o miano najpopularniejszego Sportowca Roku 2021 w Regionie. W sumie czytelnicy oddali niemal 10 tys. głosów. 

Reklama

Odsłon: 2953
Komentarzy: 0
10:51, 16.03.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowiec Roku 2021. Hubert Nakielski z zaszczytnym tytułem (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Hubert Nakielski z zaszczytnym tytułem (wideo)

Hubert Nakielski od lat jest niekwestionowanym liderem Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS w Ostrołęce. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego świetnie spisywał się w zawodach na arenie krajowej i międzynarodowej również w 2021 roku. Nieprzypadkowo otrzymał nagrodę Sportowca Roku 2021, którą wręczyli: prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz starosta Powiatu Ostrołęckiego Stanisław Kubeł.

Sportowiec Roku 2021. Adam Napiórkowski Trenerem Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Adam Napiórkowski Trenerem Roku (wideo)

Znamy kolejne rozstrzygnięcia plebiscytu Sportowca Roku 2021. Kapituła przyznała nagrodę Trenera Roku, którą odebrał Adam Napiórkowski. Został wyróżniony za wieloletnią pracę szkoleniową.

Sportowiec Roku 2021. Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Drużyną Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Drużyną Roku (wideo)

W plebiscycie Sportowiec Roku 2021 nagroda dla drużyny roku trafi do niezwykle perspektywicznych piłkarzy, którzy w ubiegłym sezonie wywalczyli awans do I ligi mazowieckiej. Pod wodzą trenera Jarosława Polaka młodzi piłkarze świetnie zaprezentowali się w rozgrywkach ligi okręgowej i zdominowali rywalizację. 

Sportowiec Roku 2021. Karolina Grzeszczyk Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Karolina Grzeszczyk Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Zawodniczka ma za sobą świetny sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka, którego jest wychowanką. Podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów świetnie zaprezentowała się w kluczowych imprezach sezonu letniego i trafiła do reprezentacji Polski.

Sportowiec Roku 2021. Znamy najlepszą imprezę w poprzednim roku (video)

Sportowiec Roku 2021. Znamy najlepszą imprezę w poprzednim roku (video)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2021 uznała X Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Pływaniu organizowane przez klub Piątka Ostrołęka za Imprezę Roku. Nagrodę z rąk dyrektora delegatury Urzędu Marszałkowskiego Mariusza Popielarza oraz prezesa Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej Bartłomieja Pieńkowskiego odebrał prezes klubu Adam Kurpiewski. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo