« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dominik Kowalczyk z wyróżnieniem (wideo)

Zawodnik Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka specjalizuje się w biegach średnich. Jego dokonania w 2021 roku zostały zauważone przez kapitułę plebiscytu Sportowiec Roku 2021. Dominik Kowalczyk otrzymał nagrodę specjalną, którą wręczył redaktor naczelny "Moja Ostrołęka" - Krzysztof Chojnowski.


 

Podopieczny trenerki Pauliny Pawłowskiej-Żbikowskiej w Mistrzostwach Polski U-18 w biegach przełajowych przeprowadzonych na wymagającej trasie w Tomaszewie Lubelskim na dystansie 3 km uplasował się na czwartej pozycji. 18-latek wywalczył medal w Mistrzostwach Polski LZS w biegu na 1500 metrów. W kategorii U18 osiągnął 4:11.20 s, co dało brąz. Reprezentant OKLA w tych samych zawodach był ósmy w biegu na 800 metrów (czas 2:02.88 s).

Reklama

Reprezentant OKLA udanie zaprezentował się również w Mistrzostwach Polski w U18 we Włocławku, gdzie na dystansie 3000 m zajął ósmą lokatę z wynikiem 9:00.46 s. Wyniki osiągnięte przez podopiecznego Pauliny Pawłowskiej-Żbikowskiej są dobrym prognostykiem przed kolejnym sezonem 2022.

- Chciałbym podziękować trenerom, rodzicom oraz osobom, które mnie wspierały. Jestem szczęśliwy, że dostałem wyróżnienie. Nie spodziewałem się - mówi Dominik Kowalczyk, zawodnik Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka.

Reklama

Odsłon: 2150
Komentarzy: 0
10:42, 17.03.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowiec Roku 2021. Hubert Nakielski z zaszczytnym tytułem (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Hubert Nakielski z zaszczytnym tytułem (wideo)

Hubert Nakielski od lat jest niekwestionowanym liderem Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS w Ostrołęce. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego świetnie spisywał się w zawodach na arenie krajowej i międzynarodowej również w 2021 roku. Nieprzypadkowo otrzymał nagrodę Sportowca Roku 2021, którą wręczyli: prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz starosta Powiatu Ostrołęckiego Stanisław Kubeł.

Sportowiec Roku 2021. Adam Napiórkowski Trenerem Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Adam Napiórkowski Trenerem Roku (wideo)

Znamy kolejne rozstrzygnięcia plebiscytu Sportowca Roku 2021. Kapituła przyznała nagrodę Trenera Roku, którą odebrał Adam Napiórkowski. Został wyróżniony za wieloletnią pracę szkoleniową.

Sportowiec Roku 2021. Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Drużyną Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Drużyną Roku (wideo)

W plebiscycie Sportowiec Roku 2021 nagroda dla drużyny roku trafi do niezwykle perspektywicznych piłkarzy, którzy w ubiegłym sezonie wywalczyli awans do I ligi mazowieckiej. Pod wodzą trenera Jarosława Polaka młodzi piłkarze świetnie zaprezentowali się w rozgrywkach ligi okręgowej i zdominowali rywalizację. 

Sportowiec Roku 2021. Karolina Grzeszczyk Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Karolina Grzeszczyk Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Zawodniczka ma za sobą świetny sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka, którego jest wychowanką. Podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów świetnie zaprezentowała się w kluczowych imprezach sezonu letniego i trafiła do reprezentacji Polski.

Sportowiec Roku 2021. Znamy najlepszą imprezę w poprzednim roku (video)

Sportowiec Roku 2021. Znamy najlepszą imprezę w poprzednim roku (video)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2021 uznała X Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Pływaniu organizowane przez klub Piątka Ostrołęka za Imprezę Roku. Nagrodę z rąk dyrektora delegatury Urzędu Marszałkowskiego Mariusza Popielarza oraz prezesa Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej Bartłomieja Pieńkowskiego odebrał prezes klubu Adam Kurpiewski. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo