« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 6 lipca 2022 r., imieniny Dominiki, Gotarda, Agrypiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2021. Karolina Grzeszczyk Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Zawodniczka ma za sobą świetny sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka, którego jest wychowanką. Podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów świetnie zaprezentowała się w kluczowych imprezach sezonu letniego i trafiła do reprezentacji Polski.


 

Karolina Grzeszczyk wywalczyła złoty medal podczas 53. Mistrzostw Polski do lat 18 we Włocławku. 18-latka z gminy Olszewo-Borki okazała się najlepsza w konkursie rzutu dyskiem. Podopieczna Katarzyny i Konrada Szusterów w drugiej próbie uzyskała 40,17 m i zanotowała największy sukces w karierze. Zawodniczka OKLA dzięki świetnej postawie w Mistrzostwach Polski została powołana do reprezentacji Polski na mecz w Brnie z udziałem Czech, Słowacji, Węgier i naszej drużyny. W najlepszym podejściu uzyskała 36,53 m. Był to jej drugi rezultat w sezonie. 

Nagrodę przyznaną w kategorii Sportowe Odkrycie Roku 2021 wręczyli: prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz prezes firmy Konkret marketpozyczkowy.pl Marcin Śpiewak. Wyróżnienie w imieniu Karoliny odebrał jej klubowy trener - Konrad Szuster.

Reklama

Odsłon: 7583
Komentarzy: 3
10:55, 20.03.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowiec Roku 2021. Hubert Nakielski z zaszczytnym tytułem (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Hubert Nakielski z zaszczytnym tytułem (wideo)

Hubert Nakielski od lat jest niekwestionowanym liderem Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS w Ostrołęce. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego świetnie spisywał się w zawodach na arenie krajowej i międzynarodowej również w 2021 roku. Nieprzypadkowo otrzymał nagrodę Sportowca Roku 2021, którą wręczyli: prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz starosta Powiatu Ostrołęckiego Stanisław Kubeł.

Sportowiec Roku 2021. Adam Napiórkowski Trenerem Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Adam Napiórkowski Trenerem Roku (wideo)

Znamy kolejne rozstrzygnięcia plebiscytu Sportowca Roku 2021. Kapituła przyznała nagrodę Trenera Roku, którą odebrał Adam Napiórkowski. Został wyróżniony za wieloletnią pracę szkoleniową.

Sportowiec Roku 2021. Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Drużyną Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Drużyną Roku (wideo)

W plebiscycie Sportowiec Roku 2021 nagroda dla drużyny roku trafi do niezwykle perspektywicznych piłkarzy, którzy w ubiegłym sezonie wywalczyli awans do I ligi mazowieckiej. Pod wodzą trenera Jarosława Polaka młodzi piłkarze świetnie zaprezentowali się w rozgrywkach ligi okręgowej i zdominowali rywalizację. 

Sportowiec Roku 2021. Znamy najlepszą imprezę w poprzednim roku (video)

Sportowiec Roku 2021. Znamy najlepszą imprezę w poprzednim roku (video)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2021 uznała X Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Pływaniu organizowane przez klub Piątka Ostrołęka za Imprezę Roku. Nagrodę z rąk dyrektora delegatury Urzędu Marszałkowskiego Mariusza Popielarza oraz prezesa Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej Bartłomieja Pieńkowskiego odebrał prezes klubu Adam Kurpiewski. 

Sportowiec Roku 2021: Rafał Załęski Animatorem Sportu (wideo)

Sportowiec Roku 2021: Rafał Załęski Animatorem Sportu (wideo)

Znamy kolejne rozstrzygnięcie w plebiscycie Sportowca Roku 2021. Kapituła przyznała nagrodę dla Animatora Sportu 2021. Odebrał ją Rafał Załęski z Uczniowskiego Klubu Sportowego Future is Now.

» Wasze komentarze

Marko @ 16:55, 20.03.2022r. IP: *.*.32.77

Gratulacje dla Karoliny

buba @ 20:44, 20.03.2022r. IP: *.*.142.197

Może warto było wstawić tu zdjęcie Karoliny, a nie jakiegoś faceta?

Blabla @ 23:23, 20.03.2022r. IP: *.*.186.145

Ten jakiś facet jest trenerem Karoliny, i być może jest osobą reprezentującą Karolinę gdyż ona sama nie mogła się pojawić po odbiór statuetki .

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo