« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2021. Hubert Nakielski z zaszczytnym tytułem (wideo)

Hubert Nakielski od lat jest niekwestionowanym liderem Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS w Ostrołęce. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego świetnie spisywał się w zawodach na arenie krajowej i międzynarodowej również w 2021 roku. Nieprzypadkowo otrzymał nagrodę Sportowca Roku 2021, którą wręczyli: prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz starosta Powiatu Ostrołęckiego Stanisław Kubeł.


Kluczowe dla zawodnika były wrześniowe Mistrzostwa Europy w Castellon de la Plana - Hiszpania. Ostrołęczanin wywalczył aż trzy złote medale w sztafetach z przeszkodami 4x50 m, holowaniu manekina 4x25m i holowaniu manekina 4x50 m z pasem ratowniczym. 

W Letnich Mistrzostwach Polski w Szczecinie wywalczył siedem medali: jeden złoty, cztery srebrne i dwa brązowe. W klasyfikacji łącznej zawodów zajął drugą lokatę. W Grand Prix Polski w Katowicach, Kędzierzynie-Koźlu i Ostrołęce zdobył w sumie szesnaście medali, a w tym aż sześć złotych, osiem srebrnych i dwa brązowe.

W Pomorskiej Lidze dołożył siedem złotych medali i jeden srebrny. W trzech rundach Pomorskiej Ligi wywalczył dziewięć złotych medali i jeden srebrny. W Zimowych Mistrzostwach Polski w Kościerzynie zdobył cztery medale (dwa złote i dwa brązowe) oraz tytuł wicemistrza Polski w klasyfikacji generalnej. Dodatkowo startował w Akademickich Mistrzostwach Polski w Pływaniu. Podczas zawodów w Lublinie wywalczył złoto, srebro i brąz. W całym sezonie 2021 zdobył aż 36 medali, w tym 18 złotych.

- Jestem megazaskoczony. Pierwsze słowo, które przychodzi mi na myśl to "wow". Dziękuję mojemu trenerowi Dariuszowi Małkowskiemu. Dziękuję mojej dziewczynie oraz rodzinie - mówi Hubert Nakielski, który otrzymał nagrodę Sportowca Roku 2021.

Reklama

Odsłon: 9587
Komentarzy: 3
12:21, 21.03.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowiec Roku 2021. Adam Napiórkowski Trenerem Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Adam Napiórkowski Trenerem Roku (wideo)

Znamy kolejne rozstrzygnięcia plebiscytu Sportowca Roku 2021. Kapituła przyznała nagrodę Trenera Roku, którą odebrał Adam Napiórkowski. Został wyróżniony za wieloletnią pracę szkoleniową.

Sportowiec Roku 2021. Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Drużyną Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Drużyną Roku (wideo)

W plebiscycie Sportowiec Roku 2021 nagroda dla drużyny roku trafi do niezwykle perspektywicznych piłkarzy, którzy w ubiegłym sezonie wywalczyli awans do I ligi mazowieckiej. Pod wodzą trenera Jarosława Polaka młodzi piłkarze świetnie zaprezentowali się w rozgrywkach ligi okręgowej i zdominowali rywalizację. 

Sportowiec Roku 2021. Karolina Grzeszczyk Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Sportowiec Roku 2021. Karolina Grzeszczyk Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Zawodniczka ma za sobą świetny sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka, którego jest wychowanką. Podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów świetnie zaprezentowała się w kluczowych imprezach sezonu letniego i trafiła do reprezentacji Polski.

Sportowiec Roku 2021. Znamy najlepszą imprezę w poprzednim roku (video)

Sportowiec Roku 2021. Znamy najlepszą imprezę w poprzednim roku (video)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2021 uznała X Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Pływaniu organizowane przez klub Piątka Ostrołęka za Imprezę Roku. Nagrodę z rąk dyrektora delegatury Urzędu Marszałkowskiego Mariusza Popielarza oraz prezesa Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej Bartłomieja Pieńkowskiego odebrał prezes klubu Adam Kurpiewski. 

Sportowiec Roku 2021: Rafał Załęski Animatorem Sportu (wideo)

Sportowiec Roku 2021: Rafał Załęski Animatorem Sportu (wideo)

Znamy kolejne rozstrzygnięcie w plebiscycie Sportowca Roku 2021. Kapituła przyznała nagrodę dla Animatora Sportu 2021. Odebrał ją Rafał Załęski z Uczniowskiego Klubu Sportowego Future is Now.

» Wasze komentarze

Lol @ 21:02, 21.03.2022r. IP: *.*.136.81

Mega niszowy Sport który trenuje może z 100 osób.

Qvid @ 12:55, 22.03.2022r. IP: *

Ale i sport nie ciekawe .

Martusia @ 07:59, 23.03.2022r. IP: *.*.31.185

Ale ciacho z niego

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo