« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Przepłyniesz 126 kilometrów i to kajakiem?

Już 2 kwietnia Centrum Szkoleń Specjalistycznych Orion rusza w kolejny rejs, rozpoczynając sezon 2022 w kajaku. Ekstremalna przygoda rozpoczyna się na rzece Omulew. Podczas wyzwania do pokonania jest ok. 126,5 km od plaży Wikno na jeziorze Omulew do Ostrołęki.


 

- CSS Orion wraca do kajaków. Zaczynamy od rzeki Omulew, której nie udało skończyć się w tamtym roku. Zbiórka w sobotę na plaży Winko na jeziorze Omulew o godz. 5:00. Wodowanie kajaków i start pół godziny później. Zapraszamy wszystkich śmiałków do przeżycia niezapomnianych wrażeń - mówi Robert Niedzwiecki.

Jeden z organizatorów przyznaje, że przygotowany został bardzo zróżnicowany, niezwykle atrakcyjny krajobrazowo szlak, przebiegający przez tereny Mazur i Kurpiowszczyzny - okolice Nidzicy, Wielbarka i Ostrołęki.

Opis trasy można znaleźć w tym miejscu.

Uczestnicy pokrywają koszt wynajęcia kajaków i transport oraz ubezpieczenie. Szczegółowe informacje oraz zapisy pod numerem tel. 600 262 753.

 

Odsłon: 8934
Komentarzy: 2
11:16, 23.03.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bezpłatne zajęcia z gry w badmintona

Bezpłatne zajęcia z gry w badmintona

Zapraszamy na bezpłatne treningi dla dzieci i młodzieży z gry w badmintona, które zostaną przeprowadzone przez klub KS Badminton Ostrołęka. Zajęcia odbędą się 11 i 18 sierpnia w godzinach 17:00-18:00 w sali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 przy ulicy Jaracza 5.

Szach mat. Lipcowa nauka gry w szachy zakończona

Szach mat. Lipcowa nauka gry w szachy zakończona

Zakończyły się zajęcia z nauki gry w szachy prowadzone w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2022”. W każdy wtorek oraz czwartek lipca młodzi mieszkańcy naszego miasta mieli okazję rozwijać swoje umiejętności oraz poszerzać wiedzę na temat jednej z najstarszych gier na świecie.

Okopy, Multi Rig, Dżumandżi by Toroz, czym zaskoczy Runmageddon Ostrołęka? (zdjęcia, wideo)

Okopy, Multi Rig, Dżumandżi by Toroz, czym zaskoczy Runmageddon Ostrołęka? (zdjęcia, wideo)

Sobota w Ostrołęce będzie dniem mocnych wrażeń. Dzieci i dorośli zmierzą się z przygodą Runmageddonu i pokonają jego przeszkody i trasy. Na Plażę Miejską przy ulicy Wioślarskiej 2 wybiegnie kilka tysięcy uczestników najpopularniejszego w Polsce biegu z przeszkodami. 

Ale będzie obiekt w Kadzidle. Powstanie zadaszenie, nowa trybuna oraz kort (zdjęcia)

Ale będzie obiekt w Kadzidle. Powstanie zadaszenie, nowa trybuna oraz kort (zdjęcia)

Kilka dni temu informowaliśmy, iż w Kadzidle powstanie zadaszenie trybuny głównej miejscowego stadionu. Zdecydowana większość środków to złotówki z rządowego projektu Polski Ład. Teraz wójt gminy Dariusz Łukaszewski przekazał kolejne znakomite informacje dla mieszkańców oraz miłośników sportu. 

Uczcili pamięć Krystiana Żyłko (zdjęcia, wideo)

Uczcili pamięć Krystiana Żyłko (zdjęcia, wideo)

Niedługo minął dwa lata, od kiedy z tego świata odszedł Krystian Żyłko. Miał 18 lat. Był związany z klubem piłkarskim ULKS Ołdaki. Na boisku przy świetlicy wiejskiej w Nowej Wsi Wschodniej odbył się Nowowiejski Międzypokoleniowy Memoriał Sportowy ku pamięci Krystiana Żyłko.

» Wasze komentarze

Hubert @ 13:46, 23.03.2022r. IP: *.*.28.58

Jaki Niedzwiecki!??????
...to Jędrek organizuje!!! On zawsze ma świetne pomysły a ten ze wsi to celebryta medialny czy jak!?

naLeśnik @ 18:46, 23.03.2022r. IP: *.*.154.175

Z nurtem rzeki tak jak w tym przypadku... no jasne że przepłyniesz. Polecam Omulew spokojna i bezpieczna, turystyczna, woda zimna o tej porze roku ale jest jej jeszcze po nad miar i na brodach (bród- płycizna robiona przez ludzi by bydlaki przegnać na drugą strone rzeki bądź co kolwiek innego) nie trzeba z kajaczka wychodzić. Dobro poduche pod tyłek i... PRZEPŁYNIESZ :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo