« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zuzanna Zecer i Oliwia Charewicz wywalczyły po dwa medale

Zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka: Zuzanna Zecer, Oliwia Charewicz, Antonina Szczubełek oraz Natalia Skórzewska wzięły udział w XVIII Wiosennych Międzynarodowych Zawodach Pływackich o puchar Burmistrza Miasta Giżycka. W zmaganiach uczestniczyło ponad 270 zawodniczek i zawodników z 22 klubów.


 
Dwa medale wywalczyła Zuzia Zecer, która zajęła pierwsze miejsce na 50 m stylem motylkowym z czasem 37,72 s oraz drugie miejsce na 50 m stylem dowolnym z czasem 35,91 s. Z dobrej strony zaprezentowała się Oliwia Charewicz zdobywając dwa medale brązowe na 50 m stylem motylkowym z czasem 32,87 s (rekord życiowy) oraz na 50 m stylem dowolnym z czasem 29,77 s.

Reklama

Antonina Szczubełek wystartowała na 100 m stylem klasycznym z czasem 1:48,10 s (rekord życiowy)oraz na 50 m stylem z czasem 44,33 s, zajmując w obu startach piąte miejsce. Natalia Skórzewska zajęła piąte miejsce na 50 m stylem motylkowym z czasem 37,73 s (rekord życiowy) oraz była ósma na 50 m stylem dowolnym z czasem 34,02 s (rekord życiowy).
 
- Cieszymy się,że znów możemy się pochwalić naszymi zawodniczkami, które z powodzeniem podejmują walkę na kolejnych już zawodach i mamy nadzieję, że atmosfera, która jest nakręcana w klubie jest pozytywna dla nas wszystkich - mówi Andrzej Pyskło, przedstawiciel UKS Piątka Ostrołęka.

Odsłon: 3088
Komentarzy: 0
21:40, 30.03.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Blanka Mulewska bała się wody, a została podwójną finalistką mistrzostw!

Blanka Mulewska bała się wody, a została podwójną finalistką mistrzostw!

Blanka Mulewska podwójną finalistką Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Pływaniu. Wielkie brawa i gratulacje dla dwóch młodziutkich 14-letnich zawodniczek Squatiny Ostrołęka, które odważyły się wystartować w 7-10 lipiec w Olsztynie. W mistrzostwach kraju wystartowało 590 zawodników, w tym 267 dziewcząt i 323 chłopców.

Zuzia Zecer z dwoma medalami. Pływali: Charewicz i Golan

Zuzia Zecer z dwoma medalami. Pływali: Charewicz i Golan

Na pływalni odkrytej 50-metrowej odbyły się Otwarte Mistrzostwa o puchar prezydenta Puław w pływaniu. W zawodach uczestniczyło ponad 530 zawodniczek i zawodników z 43 klubów z całej Polski. UKS Piątka Ostrołęka popłynęła w trzy osobowym składzie: Zuzanna Zecer, Oliwia Charewicz oraz Antoni Golan.

Wielki finał OMDO dla Zuzi Zecer

Wielki finał OMDO dla Zuzi Zecer

23 czerwca odbył się Wielki Finał Od Młodzika do Olimpijczyka - podsumowanie sezonu 2021/22 na 50-metrowej pływalni olimpijskiej CRS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Klub UKS Piątka Ostrołęka reprezentowała młodziutka utalentowana pływaczka Zuzanna Zecer.

Ostrołęczanie na podium regat żeglarskich. Janusz Raczyk z triumfem wśród samotników

Ostrołęczanie na podium regat żeglarskich. Janusz Raczyk z triumfem wśród samotników

Bardzo dobry start mają za sobą przedstawiciele z Ostrołęki, którzy startowali na jeziorze Stręgiel koło Węgorzewa. Tam już po raz 12. odbyły się Regaty Węgorzewiaków 2022. Zawody rozgrywane były na łodziach klasy Omega w systemie przesiadkowym, w każdym kolejnym wyścigu następowała zamiana łodzi, wyrównująca szanse sprzętowe startującej załogi.

Udany start Zuzi i Oliwi w Michałowie

Udany start Zuzi i Oliwi w Michałowie

15 czerwca zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka: Zuzanna Zecer i Oliwia Charewicz uczestniczyły w XI Mistrzostwach Michałowa w pływaniu.W rywalizacji na krytej pływalni "Na Fali" udział wzięło ponad 280 zawodniczek i zawodników z 14 klubów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo