« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Chłopcy z Olimpu walczyli pod siatką

Siedem zespołów w kategoriach "dwójek" i "trójek" walczyło w turnieju ligowym w ramach mistrzostw Mazowsza "Kinder Joy od Moving". Podopieczni Renisława Dmochowskiego występujący w barwach Olimpu Ostrołęka w Józefosławiu radzili sobie z różnym skutkiem, ale w tym wieku najważniejsze są doświadczenia wyniesione spod siatki.


 

Nasze zespół I, II i IV w "dwójkach" rywalizowały dzisiaj w II lidze, zaś zespół III w VII lidze. Olimp I: Andrzej Zalewski i Adam Bialoblocki wygrał wszystkie pięć meczów i tym samym zapewnił sobie awans do I ligi. Olimp II: Piotr Wargacki i Antoni Jankowski wygrał jedno spotkanie i spadł do III ligi.

Reklama

Olimp IV: Maciej Zalewski i Michał Walendziewski odnotowali na swoim koncie trzy wygrane i dwie porażki, co dało im awans do I ligi. Olimp III: Karol Bralski, Olaf Pawłowski i Szymon Bałon z pięciu spotkań zwyciężyli w jednym i spadli do niższej klasy rozgrywkowej. 

W "trójkach" Olimp I rywalizował w II lidze, natomiast Olimp II i III zespół w VI lidze. Olimp I: Piotr Brzozowski, Jędrzej Majkowski, Mikołaj Pawlak zwyciężyli w czterech z pięciu spotkań i awansowali do wyżej klasy rozgrywkowej.

Olimp II: Franciszek Sujkowski, Wiktor Wojtkowiak, Mikołaj Zięba, Bartłomiej Grzegorczyk na pięć spotkań wygrali w czterech i wywalczyli promocję do V ligi. Olimp III: Sebastian Woźniak, Oskar Bryska, Stanisław Majewski wygrali jeden mecz i utrzymali się w tej samej klasie rozgrywkowej.

Odsłon: 12674
Komentarzy: 0
23:52, 30.03.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Grzegorz Łomacz w kadrze na finały!

Grzegorz Łomacz w kadrze na finały!

Wychowanek Olimpu Ostrołęka znalazł się w kadrze reprezentacji na turniej finałowy Ligi Narodów w siatkówce. Grzegorz Łomacz powalczy z reprezentacja o triumf we Włoszech. Niespełna 35-letni zawodnik jest pewniakiem w kadrze Nikoli Grbicia. Od kilku sezonów występuje w Skrze Bełchatów.

Polówka już pod koniec sierpnia. Zapisz się już dzisiaj

Polówka już pod koniec sierpnia. Zapisz się już dzisiaj

VI edycja turnieju piłki siatkowej na trawie w Obierwi już 27 sierpnia. Od godz. 15:00 na boisku w Obierwi będzie trwać święto pod siatką. Jak zwykle nie zabraknie również atrakcji dla każdego.

Sportowe Wakacje z pierwszym turniejem siatkówki (zdjęcia)

Sportowe Wakacje z pierwszym turniejem siatkówki (zdjęcia)

Pierwszego dnia lipca rozegrany został wakacyjny turniej ,,dzikich drużyn” w piłkę siatkową. Zawody przeprowadzono w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2022”. Turniej cieszył się sporym zainteresowaniem, ponieważ do rywalizacji przystąpiło aż pięć drużyn: Kto ukradł rower?, Żeberka, Drim Tim, Wodne sixy oraz Dziady w strachu- WAAAAAA! 

Już gramy w Lelisie. Siatkarska uczta trwa (zdjęcia, wideo)

Już gramy w Lelisie. Siatkarska uczta trwa (zdjęcia, wideo)

Dzisiaj w Lelisie rozpoczął się II Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn pod nazwą Kurpiowski Piknik Siatkarski Lelis 2022. Kolejna porcja rywalizacji już w niedzielę od godz. 10:00.

Lelis ugości siatkarki i siatkarzy

Lelis ugości siatkarki i siatkarzy

Już w najbliższy weekend w Lelisie odbędzie się II Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn pod nazwą Kurpiowski Piknik Siatkarski Lelis 2022. Start pierwszego, jak również drugiego dnia o godz. 10:00. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo