« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

II Mistrzostwa Kurpi w Kolarstwie MTB (zdjęcia, wideo)

W niedzielę w Kadzidle odbyły się II Mistrzostwa Kurpi w Kolarstwie MTB. Wyścigi odbyły się pod honorowym patronatem wójta gminy Kadzidło Dariusza Łukaszewskiego.


 

 

Zostały przygotowane trasy dla dzieci, amatorów i zawodowców. Szlak był mocno interwałowy, single tracki, zaś nawierzchnia była twarda z dużą ilością korzeni, przeszkód i hopek. Chętni mogli spodziewać się długich podjazdów i szybkich zjazdów. Zalecany był rower MTB.

Kaski offroad pełnią niezwykle ważną rolę. Ich zadaniem jest ochrona głowy, jeśli dojdzie do wypadku. Warto pamiętać, że w motocrossie to właśnie ta część ciała narażona jest na szczególnie groźne urazy.

 

Reklama

Zobacz zdjęcia:
II Mistrzostwa Kurpi w Kolarstwie MTB

Więcej zdjęć: II Mistrzostwa Kurpi w Kolarstwie MTB

 

Odsłon: 7754
Komentarzy: 2
17:10, 03.04.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Świetny wynik Eugeniusza Chorążewicza

Świetny wynik Eugeniusza Chorążewicza

Eugeniusz Chorążewicz, pasjonat kolarstwa z Myszyńca, w dniach 2-3 lipca wystartował po raz trzeci w ultramaratonie rowerowym na 610 km non-stop „Pierścień Tysiąca Jezior” w kategorii solo.

Czy istnieją granice ludzkiego wysiłku i możliwości? Michał Ciecierski to zrobił!

Czy istnieją granice ludzkiego wysiłku i możliwości? Michał Ciecierski to zrobił!

Wszyscy uczestnicy 24-godzinnego maratonu jazdy rowerem organizowanym w Wysokiem Mazowieckim zadawali sobie to pytanie. Michał Ciecierski - triathloniska i specjalista od ultramaratonów kolarskich dokonał tego! Ile przejechał kilometrów? Liczba budzi podziw!

Rowerem przez gminę Rzekuń. Trwają zapisy

Rowerem przez gminę Rzekuń. Trwają zapisy

Ubiegłoroczna impreza rowerowa prowadząca po zachodnich ziemiach gminy Rzekuń cieszyła się ogromnym powodzeniem, dlatego już w sobotę 2 lipca każdy będzie mógł ruszyć na kolejną edycję rajdu. Na wydarzenie zaprasza wójt gminy Rzekuń Bartosz Podolak. Organizatorem rajdu jest Gminna Biblioteka Publiczna w Rzekuniu, zaś współorganizatorem Zakład Obsługi Gminy w Rzekuniu.

Rodzinny rajd rowerowy z niemal 200 uczestnikami! (zdjęcia, wideo)

Rodzinny rajd rowerowy z niemal 200 uczestnikami! (zdjęcia, wideo)

Niemal 200 osób, w tym około 60 dzieci, wzięło udział w sobotnim rodzinnym rajdzie rowerowym, który wyruszył ze stadionu przy ul. Witosa w Ostrołęce, by po niemal 30 km drogami gm. Rzekuń dotrzeć na miejską plażę.

Stanisław Dzięgielewski odszedł w Dniu Matki. Za wcześnie (zdjęcia)

Stanisław Dzięgielewski odszedł w Dniu Matki. Za wcześnie (zdjęcia)

26 maja 2013 roku około godz. 13:00 wielki pasjonat sportu Stanisław Dzięgielewski uległ wypadkowi. Na drugim okrążeniu wyścigu kolarskiego pod Łodzią upadł na szosie, uderzając głową w przydrożny słupek. Zginął na miejscu. W tym roku mija dziewiąta rocznica jego śmierci. Cześć jego pamięci!!!

» Wasze komentarze

Pozytywna energia @ 18:54, 03.04.2022r. IP: *

Gratuluje zwycięzcom oraz wszystkim startującym i oczywiście organizatorom. Super impreza !!!

P @ 10:17, 04.04.2022r. IP: *.*.152.121

Mam nadzieje ze w lato bedzie cos tez dla milosnikow szosy ;)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo