« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Liga Małych Gier za nami (zdjęcia)

Kolejny turniej piłki siatkowej mini siatkarek odbył się w ostatnich dniach. To już drugie ligowe zmagania piątoklasistek. - Przed nami jeszcze jeden turniej. Wielki finał  zbliża się dużymi krokami. Do tego czasu dziewczęta walczą o punkty, aby utrzymać się w najwyższych ligach - mówi Urszula Kosek, główna organizatorka.


 

- Na każdym turnieju ligowym obserwujemy nasze młode siatkarki i widzimy jak się rozwijają. Dziewczęta walczą o awans do bojów finałowych, w których wystąpi 12 najlepszych zespołów. Zmagania rozgrywane są w Szkole Podstawowej nr 2, a sędziują dziewczęta ze starszych klas siatkarskich. Do organizacji całego cyklu rozgrywek włączyła się Rada Osiedla Parkowe - dodaje.

Reklama

W finale zostaną wyłonione najlepsze ekipy, a organizatorzy wyróżnią: MVP Ligi Małych Gier, najlepszą zagrywającą, rozgrywającą, atakującą, siatkarską nadzieję oraz najsympatyczniejszą zawodniczkę Ligi Małych Gier.

I liga
1. SP 6 (1)
2. Czerwin 2
3. Czerwin 1
4. SP 2 (1) 
5. SP 2 (2)
6. SP 6 (3) 

II liga
1. Czerwin 3 
2. SP 6 (2) 
3. SP 2 (6)
4. Czerwin 4
5. SP 2 (5)
6. Czerwin 5

III liga
1. SP 2 (4)
2. SP 6 (4)
3. SP 2 (7)
4. Czerwin 6 
5. SP 2 (3)

Z I i II ligi spadły zespoły z miejsc 5 i 6. Z II i III ligi awansowały dwie najlepsze ekipy.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Liga Małych Gier

Więcej zdjęć: Liga Małych Gier

Odsłon: 8734
Komentarzy: 0
15:45, 07.04.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Grzegorz Łomacz w kadrze na finały!

Grzegorz Łomacz w kadrze na finały!

Wychowanek Olimpu Ostrołęka znalazł się w kadrze reprezentacji na turniej finałowy Ligi Narodów w siatkówce. Grzegorz Łomacz powalczy z reprezentacja o triumf we Włoszech. Niespełna 35-letni zawodnik jest pewniakiem w kadrze Nikoli Grbicia. Od kilku sezonów występuje w Skrze Bełchatów.

Polówka już pod koniec sierpnia. Zapisz się już dzisiaj

Polówka już pod koniec sierpnia. Zapisz się już dzisiaj

VI edycja turnieju piłki siatkowej na trawie w Obierwi już 27 sierpnia. Od godz. 15:00 na boisku w Obierwi będzie trwać święto pod siatką. Jak zwykle nie zabraknie również atrakcji dla każdego.

Sportowe Wakacje z pierwszym turniejem siatkówki (zdjęcia)

Sportowe Wakacje z pierwszym turniejem siatkówki (zdjęcia)

Pierwszego dnia lipca rozegrany został wakacyjny turniej ,,dzikich drużyn” w piłkę siatkową. Zawody przeprowadzono w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2022”. Turniej cieszył się sporym zainteresowaniem, ponieważ do rywalizacji przystąpiło aż pięć drużyn: Kto ukradł rower?, Żeberka, Drim Tim, Wodne sixy oraz Dziady w strachu- WAAAAAA! 

Już gramy w Lelisie. Siatkarska uczta trwa (zdjęcia, wideo)

Już gramy w Lelisie. Siatkarska uczta trwa (zdjęcia, wideo)

Dzisiaj w Lelisie rozpoczął się II Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn pod nazwą Kurpiowski Piknik Siatkarski Lelis 2022. Kolejna porcja rywalizacji już w niedzielę od godz. 10:00.

Lelis ugości siatkarki i siatkarzy

Lelis ugości siatkarki i siatkarzy

Już w najbliższy weekend w Lelisie odbędzie się II Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn pod nazwą Kurpiowski Piknik Siatkarski Lelis 2022. Start pierwszego, jak również drugiego dnia o godz. 10:00. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo