« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Moja Ostrołęka

Aktualności

Srebro Angeliki Wikieł

Bardzo dobry występ podczas Akademickich Mistrzostw Polski zanotowała była zawodniczka Narwi Ostrołęka. Angelika Wikieł stanęła na drugim stopniu podium w Łódzkiej Zatoce Sportu.


 

 

24-latka w wyścigu na 100 m stylem klasycznym czas 1:09,74 s, co pozwoliło jej wywalczyć srebrny medal. Nieco lepsza okazała się reprezentantka AWF Warszawa - Weronika Hallman. Ostrołęczanka otarła się o podium w starcie na 50 m stylem klasycznym. Brąz przegrała o zaledwie pięć setnych sekundy. Jej czas to 32,66 s.

Reklama

- Swoje starty na Akademickich Mistrzostwach Polski oceniam dobrze, szczególnie zwracając uwagę na fakt, że nie była to główna impreza sportowa, do której się przygotowuję. Pojechałam na te zawody w treningu, bez tak zwanego odpuszczenia - mówi Wikieł.

Angelika studiuje na uczelni Łazarskiego w Warszawie. W lipcu obroniłam licencjat na kierunku zarządzanie, a obecnie na tym samym kierunku robi magistra. Ostrołęczanka reprezentuje barwy AZS AWF Warszawa pod okiem Macieja Certy.

Odsłon: 4070
Komentarzy: 2
21:22, 07.04.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Blanka Mulewska bała się wody, a została podwójną finalistką mistrzostw!

Blanka Mulewska bała się wody, a została podwójną finalistką mistrzostw!

Blanka Mulewska podwójną finalistką Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Pływaniu. Wielkie brawa i gratulacje dla dwóch młodziutkich 14-letnich zawodniczek Squatiny Ostrołęka, które odważyły się wystartować w 7-10 lipiec w Olsztynie. W mistrzostwach kraju wystartowało 590 zawodników, w tym 267 dziewcząt i 323 chłopców.

Zuzia Zecer z dwoma medalami. Pływali: Charewicz i Golan

Zuzia Zecer z dwoma medalami. Pływali: Charewicz i Golan

Na pływalni odkrytej 50-metrowej odbyły się Otwarte Mistrzostwa o puchar prezydenta Puław w pływaniu. W zawodach uczestniczyło ponad 530 zawodniczek i zawodników z 43 klubów z całej Polski. UKS Piątka Ostrołęka popłynęła w trzy osobowym składzie: Zuzanna Zecer, Oliwia Charewicz oraz Antoni Golan.

Wielki finał OMDO dla Zuzi Zecer

Wielki finał OMDO dla Zuzi Zecer

23 czerwca odbył się Wielki Finał Od Młodzika do Olimpijczyka - podsumowanie sezonu 2021/22 na 50-metrowej pływalni olimpijskiej CRS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Klub UKS Piątka Ostrołęka reprezentowała młodziutka utalentowana pływaczka Zuzanna Zecer.

Ostrołęczanie na podium regat żeglarskich. Janusz Raczyk z triumfem wśród samotników

Ostrołęczanie na podium regat żeglarskich. Janusz Raczyk z triumfem wśród samotników

Bardzo dobry start mają za sobą przedstawiciele z Ostrołęki, którzy startowali na jeziorze Stręgiel koło Węgorzewa. Tam już po raz 12. odbyły się Regaty Węgorzewiaków 2022. Zawody rozgrywane były na łodziach klasy Omega w systemie przesiadkowym, w każdym kolejnym wyścigu następowała zamiana łodzi, wyrównująca szanse sprzętowe startującej załogi.

Udany start Zuzi i Oliwi w Michałowie

Udany start Zuzi i Oliwi w Michałowie

15 czerwca zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka: Zuzanna Zecer i Oliwia Charewicz uczestniczyły w XI Mistrzostwach Michałowa w pływaniu.W rywalizacji na krytej pływalni "Na Fali" udział wzięło ponad 280 zawodniczek i zawodników z 14 klubów.

» Wasze komentarze

Tomasz @ 08:12, 08.04.2022r. IP: *.*.3.222

Super, gratulacje i życzenia dalszych sukcesów !

Krystyna @ 07:37, 10.04.2022r. IP: *.*.53.5

Gratulację i życzę kolejnych sukcesów.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo