« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 18 maja 2022 r., imieniny Eryka, Aleksandry, Feliksa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Jan Klemendorf doceniony przez prezydenta Łukasza Kulika

Dzisiaj prezydent Ostrołęki spotkał się z Janem Klemendorfem - pasjonatem tenisa stołowego, długoletnim zawodnikiem ostrołęckich klubów sportowych, propagatorem sportu i zdrowego trybu życia oraz aktywnym działaczem na rzecz integracji środowisk polonijnych.


 

- Panie Janie, dziękuję za godną uznania wytrwałą postawę i sukcesy szkoleniowe, reprezentację Ostrołęki i regionu oraz wkład w rozwój kultury fizycznej w naszej małej Ojczyźnie - podkreśla prezydent Łukasz Kulik.

Odsłon: 2634
Komentarzy: 4
15:39, 13.05.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ekipa Atlety na podium. Mamy mistrzów i medalistów województwa!

Ekipa Atlety na podium. Mamy mistrzów i medalistów województwa!

7 maja to dzień zmagań ostrołęckich atletów o mistrzostwo województwa mazowieckiego LZS do lat 17 oraz pierwszy start drużynowy juniorek i juniorów w Mazowieckiej Lidzie podnoszeniu ciężarów. Dzielnie o jak najlepsze pozycje walczyły nasze urocze dziewczęta oraz silni chłopcy. Ekipa UKS Atleta zaprezentowała się z drobrej strony. Szkoleniowiec Władysław Niedźwiecki był dumny ze swoich podopiecznych.

Walczyli przy szachownicach (zdjęcia)

Walczyli przy szachownicach (zdjęcia)

Sala konferencyjna Związku Nauczycielstwa Polskiego była areną Otwartego Turnieju Szachowego dla dzieci i młodzieży, który był zarazem eliminacjami do mistrzostw Mazowsza juniorów w kategorii do 9, 11, 13, 15, 18 lat. Zmagania cieszyły się sporym zainteresowaniem. Organizatorem rywalizacji był MUKS Tęcza Ostrołęka.

Zagrasz w szachy?

Zagrasz w szachy?

9 kwietnia odbędzie się Otwarty Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży - eliminacje do mistrzostw Mazowsza juniorów w kategorii do 9, 11, 13, 15, 18 lat. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji.

Rzeka Omulew pokonała śmiałków

Rzeka Omulew pokonała śmiałków

Centrum Szkoleń Specjalistycznych z Ostrołęki to ekipa do zadań specjalnych. Lubią różne wyzwania, a spływy kajakowe to jedna z ich specjalności. 2 kwietnia na rozpoczęcie sezonu postanowili zaatakować Omulew. Plan zakładał pokonanie całej rzeki od jeziora Omulew na trasie Wikno - Ostrołęka, czyli 126 km. 

Startuje Ostrołęcka Liga Badmintona

Startuje Ostrołęcka Liga Badmintona

Ostrołęcka Liga Badmintona to otwarty cykl kolejek ligowych dla amatorów badmintona. W ramach zmagań odbędzie się pięć rund w grach pojedynczych i grach podwójnych. Uczestnicy gier singlowych będą podzieleni na ligi, uwzględniające umiejętności poszczególnych graczy. Zawodnicy zagrają "każdy z każdym", a następnie osoby zajmujące najwyższe miejsca awansują do wyższej ligi i analogicznie osoby zajmujące ostatnie miejsca w swojej lidze spadają do niższej. 

» Wasze komentarze

Tom @ 18:48, 13.05.2022r. IP: *.*.153.48

Nie chciałbym być doceniony przez tego Pana.

Danuta @ 09:32, 14.05.2022r. IP: *.*.41.22

A Dla mnie byłby to obciach !!!
A co do Pana Jana , to Wielki Szacun za osiągnięcia sportowe !!!

Mieszczuch @ 18:09, 14.05.2022r. IP: *.*.234.22

Medal dla Pana Jana należy sie zrobiony na indywidualne zamówienie a nie odpustowy Panie Prezydencie.

Dziki @ 11:48, 15.05.2022r. IP: *

Ale go ,,zaszczyt,, kopnął...

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo