Środa, 29 czerwca 2022 r., imieniny Piotra, Pawła, Benity

Ale to było otwarcie mistrzostw (zdjęcia)

Dzisiaj odbyło się uroczyste otwarcie finału Pucharu ZPRP Młodzików. Do Ostrołęki zjechały najlepsze zespoły w kraju, które walczą o puchary i medale w swojej kategorii wiekowej. Gospodarzem zmagań jest UKS Diament Ostrołęka, którego szkoleniowcem jest Radosław Bloch.

Młodzi piłkarze ręczni mieli okazję spotkać się ze Sławomirem Szmalem, legendarnym bramkarzem reprezentacji Polski. Podczas uroczystości nie zabrakło prezydenta miasta Łukasza Kulika, wielkiego pasjonata handballu - Wojciecha Zarzyckiego - przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki.

Uroczyste otwarcie Finału Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Ręcznej

Więcej zdjęć: Uroczyste otwarcie Finału Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Ręcznej

Odsłon: 2381
18:07, 19.05.2022r.

Mamy wicemistrzów Polski masters!

Znakomity turniej mają za sobą piłkarze ręczni połączonych sił Ostrołęki i Bartoszyc. Dzisiaj Norbert Kolanowski i spółka przegrali w finale z ekipą Obornik Śląskich i wywalczyli wicemistrzostwo podczas Mistrzostw Polski Master, które odbyły się w Kaliszu.

Ostrołęczanie i ekipa z Bartoszyc zagra o złoto!

Znakomity występ połączonych sił Ostrołęki i Bartoszyc podczas Mistrzostw Polski Masters w piłce ręcznej, które w ten weekend odbywają się w Kaliszu, czyli mieście gdzie narodził się szczypiorniak. Nasi w niedzielę o godz. 13:00 rozegrają mecz o pierwsze miejsce.

To były piękne dni. Diament z piątym miejscem w kraju (zdjęcia)

Finał Pucharu ZPRP Młodzików przeszedł do historii. Od czwartku do niedzieli Ostrołęka była stolicą handballu w wykonaniu młodych i perspektywicznych zawodników. Mistrzem kraju została siódemka-Huras Legnica, która w finale ograła 28:27 MKS Poznań. Trzecie miejsce przypadło ekipie Vive Kielce po zwycięstwie 25:21 z Padwą Zamość. Piątą siłą Polski zostali nasi - UKS Diament Ostrołęka. Po meczu finałowym odbyło się uroczyste zakończenie mistrzostw.

UKS Diament powalczy o piąte miejsce w kraju

SKS Kusy Kraków będzie rywalem naszych piłkarzy ręcznych z Diamentu Ostrołęka w meczu o piąte miejsce w kraju podczas rozgrywanego finału Pucharu ZPRP młodzików. Starcie odbędzie się w niedzielę. Krakowianie w dzisiejszym boju pokonali 32:21 Czarnych Olecko.

UKS Diament górą! Nasi zagrają o piąte miejsce

Szczypiorniści UKS Diamentu Ostrołęka wygrali drugi mecz w turnieju finałowym Pucharu ZPRP młodzików. Podopieczni Radosława Blocha w pierwszym starciu o miejsca 5-8 pokonali 29:24 (15:9) Piotrkowianina Piotrków Trybunalski. W niedzielę ostrołęczanie zagrają o piąte miejsce w Polsce z lepszym z pary Kusy Kraków - Czarni Olecko.