« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 29 czerwca 2022 r., imieniny Piotra, Pawła, Benity

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ktoś wyłączył mózg i rozjechał murawę (zdjęcia)

Orzeł Sypniewo gra w Klasie A. Piłkarze tej ekipy są przeciwnikami w meczach o punkty zespołów ALDO Bartnika Myszyniec oraz ULKS Ołdaki. Teraz mają duży problem. Ktoś zapomniał włączyć mózg. Wsiadł w auto i zrobił coś, co człowieka sportu zakrawa o wielką złość.


 

Apel o pomoc w ustaleniu sprawcy lub sprawców wystosował wójt gminy Sypniewo. Oto jego wpis:

Szanowni Mieszkańcy! 
W tym tygodniu prawdopodobnie w nocy z 18 na 19 maja, ktoś zdewastował płytę boiska na stadionie gminnym (zdjęcia w załączeniu). Jest to własność nas wszystkich - mieszkańców naszej małej ojczyzny. Osoby, które niszczą nasze mienie powinny być napiętnowane i o to Was proszę przy każdej okazji. 
Jeżeli widzieliście i cokolwiek wiecie o sprawie tej dewastacji, bardzo proszę o kontakt pod numerem telefonu 728 104 536 (gwarantuję anonimowości). Chcę, tylko by sprawca naprawił szkodę wyrządzoną na własności wszystkich mieszkańców gminy. 
Z poważaniem                                             
Wójt Gminy Sypniewo

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Ktoś wyłączył mózg i rozjechał murawę

Więcej zdjęć: Ktoś wyłączył mózg i rozjechał murawę

Odsłon: 7993
Komentarzy: 1
18:31, 19.05.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęckie akcenty na boiskach I ligi

Ostrołęckie akcenty na boiskach I ligi

W piątek 15 lipca wznowione zostaną rozgrywki piłkarskiej I ligi (2 klasa rozgrywkowa). W składzie drużyn walczących o awans do Ekstraklasy znajdziemy wychowanka Korony Ostrołęka Mateusza Żebrowskiego, który już od dwóch sezonów jest piłkarzem Arki Gdynia (umowę z klubem ma do końca czerwca przyszłego roku).

Euforia w Przasnyszu, Mława dziś nie zaśnie. MZKS Narew i KS CK Troszyn poznały wszystkich rywali w nowej IV lidze (wideo)

Euforia w Przasnyszu, Mława dziś nie zaśnie. MZKS Narew i KS CK Troszyn poznały wszystkich rywali w nowej IV lidze (wideo)

Mławianka Mława awansowała do III ligi piłki nożnej pokonując na własnym boisku MKS Piaseczno. Ekipa z Przasnysza odrobiła stratę z pierwszego spotkania i tym samym zapewniła sobie grę na czwartoligowych boiskach. Do 16 znanych już wcześniej drużyn, które przystąpią do rozgrywek IV ligi dołączyły dziś - MKS Piaseczno i MKS Przasnysz.

Marek Marciniak nowym trenerem Narwi Ostrołęka

Marek Marciniak nowym trenerem Narwi Ostrołęka

Marek Marciniak to nowy trener Narwi Ostrołęka. 31-latek to był trener juniorów Arki Gdynia oraz członek sztabu szkoleniowego reprezentacji Belgii. W przeszłości pracował w akademiach Lecha Poznań, Arki Gdynia i Bałtyku Gdynia. Nowy trener seniorów Narwi ma związek z naszym miastem. Żona Marka Marciniaka to ostrołęczanka.

Pierwsze mecze barażowe za nami. W sobotę MKS Narew i KS CK Troszyn poznają ostatnich rywali w nowej IV lidze

Pierwsze mecze barażowe za nami. W sobotę MKS Narew i KS CK Troszyn poznają ostatnich rywali w nowej IV lidze

Wczoraj rozegrano dwa mecze barażowe. Bez udziału naszych drużyn, gdyż MKS Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn zapewniły sobie utrzymanie w nowej IV lidze (zamiast dwóch grup czwartoligowych, będzie jedna IV liga i jedna V liga).

Zagrasz o puchar restauracji Frangos?

Zagrasz o puchar restauracji Frangos?

Już 25 czerwca szykują duże emocje dla piłkarzy. Od godz. 9:00 na orlikach w Kadzidle i Dylewie rozgrywany będzie turniej open o puchar restauracji Frangos. Organizatorem zmagań jest Kurpiowska Akademia Sportowa. Dla najlepszych przygotowane zostały: puchary, medale, dyplomy oraz nagrody indywidualne.

» Wasze komentarze

Kotek @ 13:45, 21.05.2022r. IP: *.*.42.86

Rodzice całe życie leczyli go bo myśleli ,że jest chory a okazało się ,że to zwykły d e b i l ...

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo