« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 29 czerwca 2022 r., imieniny Piotra, Pawła, Benity

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siatkarki "Piątki" trzecią siłą na Mazowszu

Duży sukces odniosły siatkarki Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce. Podopieczne Sylwii Mróz wywalczyły brązowe medale mistrzostw Mazowsza w zmaganiach szkolnych. - To ogromny sukces żeńskiej siatkówki naszej szkoły oraz miasta - mówi trenerka naszych zawodniczek.


 

Rywalizacja rozgrywana była systemem "każdy z każdym". Nasze musiały uznać wyższość zespołów: SP Stanisławów Pierwszy oraz SP 1 Mińsk Mazowiecki. - Były to pierwsze tak ważne zawody, w których wzięło udział sześć najlepszych ekip z naszego województwa. Jest to duże osiągnięcie dla zawodniczek, móc stanąć na podium w gronie medalistek. W trakcie meczów towarzyszyło nam mnóstwo emocji, a przy tym zwrotów akcji, ale w ostateczności dzięki walce o każdy punkt zespół uplasował się na trzecim miejscu podium. Jest to wynik bardzo satysfakcjonujący, odzwierciedlający ciężką pracę włożona na zajęciach przez każdą z dziewczyn. Wierzę, że zdobyte doświadczenie zaowocuje w kolejnych etapach ich siatkarskiego rozwoju - podsumowuje trener Sylwia Mróz.

Reklama

Klasyfikacja końcowa
1. SP Stanisławów Pierwszy
2. SP 1 Mińsk Mazowiecki
3. SP 5 Ostrołęka
4. SP Raszyn
5. SP 23 Płock
6. SP Skaryszew

Zespół wystąpił w składzie: Jagoda Szlązak, Agnieszka Aleksandrowicz, Amelia Kubeł, Marika Zalewska, Zosia Długokęcka, Maja Stolarczyk, Emilia Kwiatkowska, Zuzia Siemborska, Ala Sender, Natalia Wekwejt.

 

Odsłon: 6790
Komentarzy: 0
10:18, 20.05.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Lelis ugości siatkarki i siatkarzy

Lelis ugości siatkarki i siatkarzy

Już w najbliższy weekend w Lelisie odbędzie się II Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn pod nazwą Kurpiowski Piknik Siatkarski Lelis 2022. Start pierwszego, jak również drugiego dnia o godz. 10:00. 

Ostrołęcka 'Piątka' trzecią siłą Mazowsza (zdjęcia)

Ostrołęcka "Piątka" trzecią siłą Mazowsza (zdjęcia)

8 i 9 czerwca w Kobyłce rozgrywane były zawody w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców. W gronie ośmiu najlepszych zespołów szkolnych z Mazowsza znalazła się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce. Zespół prowadzony przez Norberta Majkowskiego zdobył brązowe medale w grupie chłopców z roczników 2007/2008.

Lena Wac i Łucja Wiktorek mistrzyniami! Znamy najlepsze i wyróżnione siatkarki (zdjęcia)

Lena Wac i Łucja Wiktorek mistrzyniami! Znamy najlepsze i wyróżnione siatkarki (zdjęcia)

8 czerwca 2022 rozegrany został turniej finałowy Ligi Małych Gier dla klas IV. W hali Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica zmierzyło się 12 ekip. Było to zakończenie rozgrywek zakończone nagrodzeniem naszych najmłodszych siatkarek. Rozgrywki toczyły się na boiskach o wymiarach 4,5 x 5 m. Dziewczęta grały jednego seta do 15 pkt z zachowaniem przewag 2 pkt. 

Dzisiaj Wielki Finał Ligi Małych Gier

Dzisiaj Wielki Finał Ligi Małych Gier

O godz. 10:00 rozpocznie się Wielki Finał Ligi Małych Gier, czyli zmagania siatkówki dziewcząt z klas IV. Turniej odbędzie się w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrołęce. Na początku czerwca odbył się trzeci turniej ligowy i została wyłoniona dwunastka, która powalczy o tytuły najlepszych.

Liga Małych Gier. Zobacz wyniki oraz fotki (zdjęcia)

Liga Małych Gier. Zobacz wyniki oraz fotki (zdjęcia)

Kolejna edycja Ligi Małych Gier (klasa IV) za nami. Młode siatkarki walczyły o jak najwyższe miejsca. Ostatni turniej ligowy odbędzie się na początku czerwca, zaś 8 czerwca wielki finał. Organizatorką zmagań i szlifowania talentów jest Urszula Kosek.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo