« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 29 czerwca 2022 r., imieniny Piotra, Pawła, Benity

Moja Ostrołęka

Aktualności

Gabriela Zapust i Julia Stachurska tuż za podium

W Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w podnoszeniu ciężarów do 15 i 17 lat. W dobrym stylu zaprezentowali się sztangiści UKS Atleta Ostrołęka. W czterodniowej rywalizacji nasi występowali pod opieką: Zenona Grądzkiego, Karola Janczewskiego i Władysław Niedźwieckiego.


 

Wśród dziewcząt do lat 15 Gabriela Zapust w kategorii wagowej 76 kg z wynikiem 101 kg w dwuboju zajęła czwarte miejsce. Również tuż za podium w kategorii +81 kg z wynikiem 99 kg w dwuboju uplasowała się Julia Stachurska.

Reklama

Wśród chłopców do 15 lat startował Igor Rutkowski w kategorii wagowej 49 kg. Również zajął dobre miejsce, bo z wynikiem 99 kg w dwuboju został piątym sztangistą w Polsce. Na 16. pozycji w Polsce z wynikiem 83 kg w dwuboju sklasyfikowany został 13-letni Kacper Mróz, startujący w kategorii 61 kg.

Na nieco lepszy wynik liczyli szkoleniowcy Atlety startującego w kategorii wagowej 81 kg do 17 lat Aleksandra Płodziszewskiego. Olek uzyskał w dwuboju 142 kg i jest 12. zawodnikiem tej kategorii wagowej.

 

Odsłon: 3512
Komentarzy: 0
11:51, 20.05.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiktor Trzciński siódmym zawodnikiem w kraju. Ale 'życiówka' zawodnika Niedźwieckiego!

Wiktor Trzciński siódmym zawodnikiem w kraju. Ale "życiówka" zawodnika Niedźwieckiego!

Duży sukces odniósł zawodnik UKS Atleta Ostrołęka podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 23 w podnoszeniu ciężarów, które odbyły się w Bydgoskim Centrum Sportu. W mieście nad Brdą o tytuły najlepszych walczyli młodzieżowcy, czyli sztangiści urodzeni w latach 1999 - 2001.

Aleksander Płodziszewski jedzie na olimpiadę!

Aleksander Płodziszewski jedzie na olimpiadę!

Najmłodsi sztangiści UKS Atleta Ostrołęka rywalizowali z młodzieżowcami w XI Międzynarodowym Memoriale Jana Hawrylewicza w Siedlcach. Zmagania odbyły się według punktacji Sinclair'a. Nasza ekipa zaliczyła udane występy. 

Stypendyści sportowi prezydenta Łukasza Kulika. Ekipa MKKK oraz KS Sylwetkowych Kuźnia z nagrodami

Stypendyści sportowi prezydenta Łukasza Kulika. Ekipa MKKK oraz KS Sylwetkowych Kuźnia z nagrodami

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik spotkał się z kolejnymi uzdolnionymi stypendystami sportowymi oraz ich trenerami. - Serdecznie dziękuję, że reprezentujecie nasze miasto Ostrołęka oraz gratuluję sukcesów. Życzę wielu wspaniałych osiągnięć zarówno na gruncie sportowym jak i osobistym - podkreśla prezydent Łukasz Kulik.

Janczewski blisko pięćdziesiątki, a bije rekordy!

Janczewski blisko pięćdziesiątki, a bije rekordy!

W Radomsku odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters w podnoszeniu ciężarów. Nasz zawodnik Karol Janczewski startował w grupie wiekowej 45-49 lat, a kategorii wagowej do 81 kg.

Bartosz Kubeł poważnie ozłocony!

Bartosz Kubeł poważnie ozłocony!

Znakomite wyniki w zawodach sportów sylwetkowych odniósł Bartosz Kubeł. 24-latek z Ostrołęki w ostatnim czasie startował w zmaganiach na Litwie oraz w Markach. W sumie przywiózł cztery medale. Trzy z nich to złote.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo