« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Stypendyści sportowi prezydenta Łukasza Kulika. Ekipa MKKK oraz KS Sylwetkowych Kuźnia z nagrodami

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik spotkał się z kolejnymi uzdolnionymi stypendystami sportowymi oraz ich trenerami. - Serdecznie dziękuję, że reprezentujecie nasze miasto Ostrołęka oraz gratuluję sukcesów. Życzę wielu wspaniałych osiągnięć zarówno na gruncie sportowym jak i osobistym - podkreśla prezydent Łukasz Kulik.


 

Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate
Oliwia Sobiech - zawodniczka
Iza Piskorek - zawodniczka
Marcin Nalewajk - zawodnik
Artur Prusiński - trener

Iza Piskorek - Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate - stypendium w wysokości 400 zł miesięcznie - osiągnięcia: złote medale Otwartych Mistrzostw Europy Karate Kadetów, Juniorów i Młodzieżowców w kumite +65 kg, turnieju kwalifikacyjnego do mistrzostw Europy Karate Shinkyokushinkai w kumite +65 kg, Ogólnopolskiego Turnieju I.K.O.N. Fighters Open Kyokushin Tournament Cup, Puchar Mazur Karate Kyokushin-Shinkyokushin - Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w kumite +55 kg

Oliwia Sobiech - Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate - stypendium w wysokości 300 zł miesięcznie - osiągnięcia w konkurencji kumite do 55 kg: srebrny medal Mistrzostw Polski Kyokushin Młodzieżowców i Juniorów Polskiego Związku Karate, srebrny medal w turnieju kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy Karate Shinkyokushinkai, złoty medal podczas Open Kyokushin Tournament I.K.O.N. Fighters Cup, srebrny medal Mistrzostw Polskiej Federacji Karate Shinkyokushin, srebrny medal Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Karate Kyokushin.

Marcin Nalewajk - Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate - stypendium w wysokości 400 zł miesięcznie - osiągnięcia: brązowy medal Otwartych Mistrzostw Europy Karate Kadetów, Juniorów i Młodzieżowców w kumite +75 kg, srebrny medal w turnieju kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy Karate Shinkyokushinkai w kumite kadetów +75 kg, brązowy medal Otwartych Mistrzostw Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai w kumite kadetów +75 kg - turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Seniorów.

Reklama

Klub Sportów Sylwetkowych Kuźnia
Małgorzata Laska - zawodniczka
Łukasz Ostrowski - zawodnik
Andrzej Jószkiewicz - prezes

Małgorzata Laska - Klub Sportów Sylwetkowych Kuźnia - stypendium w wysokości 200 zł miesięcznie - osiągnięcia: złoty medal podczas NPC Champions Cup RQ w grupie masters wellness open class, brązowy medal w kategorii novice wellness open class oraz 4. miejsce w wellness open.

Łukasz Ostrowski - Klub Sportów Sylwetkowych Kuźnia - stypendium w wysokości 300 zł miesięcznie - osiągnięcia: złoty medal w kategorii Classic Bodybuilding w zawodach PCA Central 2021, złoty medal w debiutach w kategorii kulturystyki klasycznej, złoty medal w kulturystyce klasycznej seniorów oraz złoty medal w grupie overall - mistrz mistrzów w kategorii kulturystyczna podczas targów FIWE Fitness Trade Show w zawodach z serii Słodkiewicz Classic, dwa złote, trzy srebrne i jeden brązowy medal w Pucharze Polski IBFF & WPF International Polish Cup Bodybuilding & Fitness.

Odsłon: 6638
Komentarzy: 1
17:55, 09.06.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bezpłatne zajęcia z gry w badmintona

Bezpłatne zajęcia z gry w badmintona

Zapraszamy na bezpłatne treningi dla dzieci i młodzieży z gry w badmintona, które zostaną przeprowadzone przez klub KS Badminton Ostrołęka. Zajęcia odbędą się 11 i 18 sierpnia w godzinach 17:00-18:00 w sali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 przy ulicy Jaracza 5.

Szach mat. Lipcowa nauka gry w szachy zakończona

Szach mat. Lipcowa nauka gry w szachy zakończona

Zakończyły się zajęcia z nauki gry w szachy prowadzone w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2022”. W każdy wtorek oraz czwartek lipca młodzi mieszkańcy naszego miasta mieli okazję rozwijać swoje umiejętności oraz poszerzać wiedzę na temat jednej z najstarszych gier na świecie.

Okopy, Multi Rig, Dżumandżi by Toroz, czym zaskoczy Runmageddon Ostrołęka? (zdjęcia, wideo)

Okopy, Multi Rig, Dżumandżi by Toroz, czym zaskoczy Runmageddon Ostrołęka? (zdjęcia, wideo)

Sobota w Ostrołęce będzie dniem mocnych wrażeń. Dzieci i dorośli zmierzą się z przygodą Runmageddonu i pokonają jego przeszkody i trasy. Na Plażę Miejską przy ulicy Wioślarskiej 2 wybiegnie kilka tysięcy uczestników najpopularniejszego w Polsce biegu z przeszkodami. 

Ale będzie obiekt w Kadzidle. Powstanie zadaszenie, nowa trybuna oraz kort (zdjęcia)

Ale będzie obiekt w Kadzidle. Powstanie zadaszenie, nowa trybuna oraz kort (zdjęcia)

Kilka dni temu informowaliśmy, iż w Kadzidle powstanie zadaszenie trybuny głównej miejscowego stadionu. Zdecydowana większość środków to złotówki z rządowego projektu Polski Ład. Teraz wójt gminy Dariusz Łukaszewski przekazał kolejne znakomite informacje dla mieszkańców oraz miłośników sportu. 

Uczcili pamięć Krystiana Żyłko (zdjęcia, wideo)

Uczcili pamięć Krystiana Żyłko (zdjęcia, wideo)

Niedługo minął dwa lata, od kiedy z tego świata odszedł Krystian Żyłko. Miał 18 lat. Był związany z klubem piłkarskim ULKS Ołdaki. Na boisku przy świetlicy wiejskiej w Nowej Wsi Wschodniej odbył się Nowowiejski Międzypokoleniowy Memoriał Sportowy ku pamięci Krystiana Żyłko.

» Wasze komentarze

Ost @ 22:36, 09.06.2022r. IP: *.*.123.81

Zadba pan lepiej o pracowników MOPR bo za chwilę jak ten wyzysk pracowniczy będzie dalej trwał sam pan będzie te papiery ogarniał !

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo