« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, Pawła, Miromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Damian Gałązka: Trener Andrzej to profesjonalista w swoim fachu

Piłkarze Narwi dowiedzieli się, iż sobotni mecz będzie ostatnim, w którym poprowadzi ich Andrzej Sieradzki. Szkoleniowiec postanowił podziękować za współpracę. Jak oceniają go zawodnicy? Jak zapamiętają? Przed nami pierwsze wspomnienia Damiana Gałązki.


 

- Uważam, że trener to profesjonalista w swoim fachu, super taktyk. Jan na swój wiek, ma bardzo dużą wiedzę. Nie można mu odmówić zaangażowania - mówi niespełna 26-letni pomocnik Narwi.

Reklama

Jakie były szczególne sytuacje, które popularny "Gała" zapamięta na długo? - Gdy nasz szkoleniowiec podchodził do rzutów wolnych na koniec treningu. A charakterystyczne powiedzenie? "Więc panowie ze spraw organizacyjnych" - dodaje.

Autor 13 goli w tym sezonie na długo nie zapomni sytuacji z meczu pucharowego. - Patrzę na trenera, a ten stoi przy linii. Nagle zdjął spodnie, założył spodenki i trykot meczowy. Zaniósł kartkę do sędziego i pojawił się na boisku. Fajne doświadczenie, zagrać ze szkoleniowcem w jednym zespole. Wiem, że kilka lat wcześniej był bardzo dobrym piłkarzem - mówi Gałązka.

Damian przyznaje, że czas spędzony pod wodzą Sieradzkiego było bardzo dobrym okresem. - Szkoda, że nie mogliśmy dłużej współpracować. Sądze, że tutaj powinni wypowiedzieć się zawodnicy, którzy grają w Narwi od kilku lat. Przed nami ostatnie spotkanie. Będziemy chcieli wygrać i trzy punkty zadedykować właśnie szkoleniowcowi - kończy niespełna 26-letni pomocnik.

Odsłon: 6476
Komentarzy: 0
20:22, 13.06.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Marek Marciniak nowym trenerem Narwi Ostrołęka

Marek Marciniak nowym trenerem Narwi Ostrołęka

Marek Marciniak to nowy trener Narwi Ostrołęka. 31-latek to był trener juniorów Arki Gdynia oraz członek sztabu szkoleniowego reprezentacji Belgii. W przeszłości pracował w akademiach Lecha Poznań, Arki Gdynia i Bałtyku Gdynia. Nowy trener seniorów Narwi ma związek z naszym miastem. Żona Marka Marciniaka to ostrołęczanka.

Pierwsze mecze barażowe za nami. W sobotę MKS Narew i KS CK Troszyn poznają ostatnich rywali w nowej IV lidze

Pierwsze mecze barażowe za nami. W sobotę MKS Narew i KS CK Troszyn poznają ostatnich rywali w nowej IV lidze

Wczoraj rozegrano dwa mecze barażowe. Bez udziału naszych drużyn, gdyż MKS Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn zapewniły sobie utrzymanie w nowej IV lidze (zamiast dwóch grup czwartoligowych, będzie jedna IV liga i jedna V liga).

Zagrasz o puchar restauracji Frangos?

Zagrasz o puchar restauracji Frangos?

Już 25 czerwca szykują duże emocje dla piłkarzy. Od godz. 9:00 na orlikach w Kadzidle i Dylewie rozgrywany będzie turniej open o puchar restauracji Frangos. Organizatorem zmagań jest Kurpiowska Akademia Sportowa. Dla najlepszych przygotowane zostały: puchary, medale, dyplomy oraz nagrody indywidualne.

Ostatni mecz Sieradzkiego w obiektywie (zdjęcia)

Ostatni mecz Sieradzkiego w obiektywie (zdjęcia)

Piłkarze Narwi Ostrołęka mają już wolne. W ostatnim spotkaniu w sezonie pokonali ekipę Stoczniowca Płock. Bój na obiekcie przy ul. Witosa był zakończeniem przygody szkoleniowca. Andrzej Sieradzki wcześniej poinformował, iż w nowych rozgrywkach jego miejsce będzie musiał inny szkoleniowiec.

Pomóżmy naszej Klaudii Płoskiej. Zagłosujesz?

Pomóżmy naszej Klaudii Płoskiej. Zagłosujesz?

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej organizuje plebiscyt na Mazowiecką Piłkarkę Sezonu. Przedstawiciele klubów wytypowali kandydatki. Wśród nich jest zawodniczka Jantaru Ostrołęka. Pomóżmy, by nagroda trafiła do Klaudii Płoskiej.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo