« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Aleksander Płodziszewski jedzie na olimpiadę!

Najmłodsi sztangiści UKS Atleta Ostrołęka rywalizowali z młodzieżowcami w XI Międzynarodowym Memoriale Jana Hawrylewicza w Siedlcach. Zmagania odbyły się według punktacji Sinclair'a. Nasza ekipa zaliczyła udane występy. 


 

Julia Stachurska urodzona w 2008 roku z wynikiem 85 kg w dwuboju uplasowała się na 11. pozycji. O rok starszy Igor Rutkowski uzbierał 100 kg i dało mu to 10. lokatę. Warto podkreślić, iż nasz zawodnik poprawił o 1 kg swój rekord życiowy w rwaniu.

Reklama

17-letni Aleksander Płodziszewski był 9. z wynikiem 145 kg. Dla Olka był to treningowy start, gdyż już w weekend walczył o kwalifikację do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Udało się! W Ciechanowie zdobył prawo występu w bardzo ważnych zawodach dla każdego młodego sportowca. Przed nim ostatnie dni przygotowań i start w Zamościu. OOM odbędzie się w dniach 8-10 lipca.

Nasi w Siedlcach występowali pod opieką byłego ostrołęckiego sztangisty z okrezu MZKS Narew Ostrołęka - Tadeusza Stolarczyk, zaś Olek pojechał do Ciechanowa wraz z Władysławem Niedźwieckim.

 

 

Odsłon: 6482
Komentarzy: 0
11:16, 14.06.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bezpłatne zajęcia z gry w badmintona

Bezpłatne zajęcia z gry w badmintona

Zapraszamy na bezpłatne treningi dla dzieci i młodzieży z gry w badmintona, które zostaną przeprowadzone przez klub KS Badminton Ostrołęka. Zajęcia odbędą się 11 i 18 sierpnia w godzinach 17:00-18:00 w sali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 przy ulicy Jaracza 5.

Szach mat. Lipcowa nauka gry w szachy zakończona

Szach mat. Lipcowa nauka gry w szachy zakończona

Zakończyły się zajęcia z nauki gry w szachy prowadzone w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2022”. W każdy wtorek oraz czwartek lipca młodzi mieszkańcy naszego miasta mieli okazję rozwijać swoje umiejętności oraz poszerzać wiedzę na temat jednej z najstarszych gier na świecie.

Okopy, Multi Rig, Dżumandżi by Toroz, czym zaskoczy Runmageddon Ostrołęka? (zdjęcia, wideo)

Okopy, Multi Rig, Dżumandżi by Toroz, czym zaskoczy Runmageddon Ostrołęka? (zdjęcia, wideo)

Sobota w Ostrołęce będzie dniem mocnych wrażeń. Dzieci i dorośli zmierzą się z przygodą Runmageddonu i pokonają jego przeszkody i trasy. Na Plażę Miejską przy ulicy Wioślarskiej 2 wybiegnie kilka tysięcy uczestników najpopularniejszego w Polsce biegu z przeszkodami. 

Ale będzie obiekt w Kadzidle. Powstanie zadaszenie, nowa trybuna oraz kort (zdjęcia)

Ale będzie obiekt w Kadzidle. Powstanie zadaszenie, nowa trybuna oraz kort (zdjęcia)

Kilka dni temu informowaliśmy, iż w Kadzidle powstanie zadaszenie trybuny głównej miejscowego stadionu. Zdecydowana większość środków to złotówki z rządowego projektu Polski Ład. Teraz wójt gminy Dariusz Łukaszewski przekazał kolejne znakomite informacje dla mieszkańców oraz miłośników sportu. 

Uczcili pamięć Krystiana Żyłko (zdjęcia, wideo)

Uczcili pamięć Krystiana Żyłko (zdjęcia, wideo)

Niedługo minął dwa lata, od kiedy z tego świata odszedł Krystian Żyłko. Miał 18 lat. Był związany z klubem piłkarskim ULKS Ołdaki. Na boisku przy świetlicy wiejskiej w Nowej Wsi Wschodniej odbył się Nowowiejski Międzypokoleniowy Memoriał Sportowy ku pamięci Krystiana Żyłko.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo