« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Runmageddon wraca do Ostrołęki

Już 6 sierpnia ponownie w Ostrołęce odbędzie się wielkie sportowe wydarzenie: Runmageddon. Dzięki inicjatywie prezydenta Łukasza Kulika już po raz drugi Ostrołęka pojawi się na mapie tych ekstremalnych biegów.


 

- Zapraszamy wszystkich chętnych ostrołęczan i gości z innych miejscowości do udziału w wydarzeniu. Swoich sił będą mogli spróbować zarówno dorośli, jak i dzieci, szlifujcie formę całymi rodzinami. Dostępne będą dwie formuły Kids i Rekrut. Trasa dla dorosłych będzie miała 6 km, a dla dzieci około 1 km. Dzieci będą startować w trzech kategoriach wiekowych: 4-5 lat, 6-8 lat, 9-11 lat.

W czerwcu darmowe zapisy dla dzieci z kodem:  OSTROLEKA_KIDS

Reklama

Zapisy są możliwe poprzez stronę www.runmageddon.pl lub na miejscu w dniu biegu (w biurze zawodów). Pamiętajcie! Pomoc na trasie jest wszechobecna. Żaden zawodnik nie zostanie sam - zawsze znajdą się inni zawodnicy lub wolontariusze, którzy pomogą pokonywać przeszkody. 

 

Odsłon: 5370
Komentarzy: 3
12:38, 16.06.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bieg Miodobraniowy już w sierpniu. Ruszyły zapisy

Bieg Miodobraniowy już w sierpniu. Ruszyły zapisy

27 sierpnia odbędzie się Bieg Miodobrania Kurpiowskiego 2022. Organizatorem jest Miejski Klub Lekkoatletyczny w Myszyńców, zaś współorganizatorami: Gmina Myszyniec, Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu oraz Powiat Ostrołęcki.

Wierzbowska z 18. miejscem w kraju

Wierzbowska z 18. miejscem w kraju

Od 15 do 17 lipca Bielsku-Białej odbywała się XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w lekkiej atletyce. W zmaganiach 16-17 latków wystartowało blisko 1000 zawodników w 40 konkurencjach.

Dembiński, Prusik i Dobkowska po kolejnych startach

Dembiński, Prusik i Dobkowska po kolejnych startach

Troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wzięło udział w Mistrzostwach Polski U 18 - XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. W Bielsku-Białej na starcie pojawili się: Miłosz Dembiński, Alicja Prusik oraz Aleksandra Dobkowska.

Nikolina Dziadak dziewiąta w kraju

Nikolina Dziadak dziewiąta w kraju

W ostatnich dniach w Radomiu odbyły się 76. PZLA Mistrzostwa Polski Juniorów do 20 lat. W piątkowych eliminacjach trójskoku wystąpiły dwie nasze reprezentantki UKS Siódemka Ostrołęka: Nikolina Dziadak i Wiktoria Pyskło. 

Przybysz czwarta. Kornelia ósma. 'Życiówka' Kowalczyka

Przybysz czwarta. Kornelia ósma. "Życiówka" Kowalczyka

Trzy dni trwały 76. PZLA Mistrzostwa Polski do lat 20. W Radomiu reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka zdobył 22 punkty do klasyfikacji systemu sportu i młodzieży. Na starcie pojawiła się trójka lekkoatletów z Ostrołęki.

» Wasze komentarze

Mieszkaniec @ 18:36, 16.06.2022r. IP: *.*.9.237

Dzięki inicjatywie Łukasza Kulika, cyrk

artur @ 07:32, 17.06.2022r. IP: *.*.90.37

Oczywiście, że inicjatywa Kulika
a kogo, Twoja?

Expert @ 10:41, 17.06.2022r. IP: *.*.137.65

Jak z inicjatywy Łukasza, a nie miasta, to Łukasz niech płacie ze swoich. No taki nachalny lans, ze aż niedobrze się robi!!!

To impreza dobra dla podstarzałych lanserów, którzy nie ćwiczyli na W-F to teraz mogą na fb focie z biegu wrzucić, a Dagmary z silikonem wyświechtane w błocie szukają poklasku i zainteresowania facetów.

Poza tym moda już minęła na Runmageddon,
Impreza w Oce 1 dzień, a koszt? Ze 100 000!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo