« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Moja Ostrołęka

Aktualności

Stypendyści sportowi spotkali się z prezydentem Ostrołęki (zdjęcia)

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik spotkał się z kolejnymi stypendystami sportowymi oraz ich trenerami. - Serdecznie dziękuję, że reprezentujecie Ostrołękę oraz gratuluję sukcesów. Życzę kolejnych wspaniałych osiągnięć zarówno na gruncie sportowym jak i osobistym - podkreśla prezydent Łukasz Kulik.


Stypendyści sportowi prezydenta:

Uczniowski Klub Sportowy Fight Academy
Szymon Orzoł – Uczniowski Klub Sportowy Fight Academy – stypendium w wysokości 300 zł miesięcznie – osiągnięcia: brązowy medal w Mistrzostwach Polski Juniorów, Seniorów i Mastersów w Kickboxingu Kick-Light w kategorii junior do 74 kg, złoty medal podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w formule K-1 junior.

Karol Łasiewicki – Uczniowski Klub Sportowy Fight Academy – stypendium w wysokości 300 zł miesięcznie – osiągnięcia: brązowy medal Mistrzostw Polski K-1 Rules PRO AM w kategorii seniorów do 86 kg, zwycięstwo podczas gali HFO 10 Solpark.

Reklama

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin
Julita Sęk – Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin – stypendium w wysokości 400 zł miesięcznie – osiągnięcia: brązowy medal w 34. Wagowych Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin w kumite w kategorii juniorki -55 kg, srebrny medal w Międzynarodowym Turnieju IKO Podlasie Cup, brązowy medal w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego, srebrny medal w zawodach Pucharu Polski.

Beata Opęchowska – Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin – stypendium w wysokości 300 zł miesięcznie – osiągnięcia: uzyskanie mistrzowskiej klasy sportowej, srebrny medal w kumite +65 kg indywidualnie seniorek na Akademickich Mistrzostwach Polski w Karate Kyokushin, srebrny medal w kumite na Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego.

Dominika Pyskło – Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin – stypendium w wysokości 300 zł miesięcznie – osiągnięcia: uzyskanie mistrzowskiej klasy sportowej, złoty medal w kumite do 60 kg indywidualnie juniorek na Akademickich Mistrzostwach Polski w Karate Kyokushin, srebrny medal w kumite i kata na Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego.

Paweł Goździewski – Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin – stypendium w wysokości 300 zł miesięcznie – osiągnięcia: osiągnięcia: brązowy medal Mistrzostw Polski w kat. kumite juniorów młodszych do 60 kg, brązowy medal w zawodach Pucharu Polski Kyokushin Karate do 60 kg, złoty medal w kumite podczas Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin, srebrny medal  w kumite w Międzynarodowym Turnieju IKO Podlasie Cup.

Ostrołęcki Klub Bowlingowy
Jakub Bałon – Ostrołęcki Klub Bowlingowy – stypendium w wysokości 300 zł miesięcznie – osiągnięcia: brązowy medal w kategorii do lat 15 w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów.

Filip Terlik – Ostrołęcki Klub Bowlingowy – stypendium w wysokości 200 zł miesięcznie – osiągnięcia: członek Kadry Polski Juniorów, 14. miejsce w Mistrzostwach Europy w konkurencji par oraz 10. miejsce w team, 5. miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów 2020/2021 w Bowlingu w kategorii do lat 19, 2. miejsce suwalskim turnieju bowlingowym, 15. miejsce w Grand Prix Polski.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Stypendyści sportowi spotkali się z prezydentem Ostrołęki

Więcej zdjęć: Stypendyści sportowi spotkali się z prezydentem Ostrołęki

Odsłon: 5968
Komentarzy: 3
11:27, 17.06.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bezpłatne zajęcia z gry w badmintona

Bezpłatne zajęcia z gry w badmintona

Zapraszamy na bezpłatne treningi dla dzieci i młodzieży z gry w badmintona, które zostaną przeprowadzone przez klub KS Badminton Ostrołęka. Zajęcia odbędą się 11 i 18 sierpnia w godzinach 17:00-18:00 w sali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 przy ulicy Jaracza 5.

Szach mat. Lipcowa nauka gry w szachy zakończona

Szach mat. Lipcowa nauka gry w szachy zakończona

Zakończyły się zajęcia z nauki gry w szachy prowadzone w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2022”. W każdy wtorek oraz czwartek lipca młodzi mieszkańcy naszego miasta mieli okazję rozwijać swoje umiejętności oraz poszerzać wiedzę na temat jednej z najstarszych gier na świecie.

Okopy, Multi Rig, Dżumandżi by Toroz, czym zaskoczy Runmageddon Ostrołęka? (zdjęcia, wideo)

Okopy, Multi Rig, Dżumandżi by Toroz, czym zaskoczy Runmageddon Ostrołęka? (zdjęcia, wideo)

Sobota w Ostrołęce będzie dniem mocnych wrażeń. Dzieci i dorośli zmierzą się z przygodą Runmageddonu i pokonają jego przeszkody i trasy. Na Plażę Miejską przy ulicy Wioślarskiej 2 wybiegnie kilka tysięcy uczestników najpopularniejszego w Polsce biegu z przeszkodami. 

Ale będzie obiekt w Kadzidle. Powstanie zadaszenie, nowa trybuna oraz kort (zdjęcia)

Ale będzie obiekt w Kadzidle. Powstanie zadaszenie, nowa trybuna oraz kort (zdjęcia)

Kilka dni temu informowaliśmy, iż w Kadzidle powstanie zadaszenie trybuny głównej miejscowego stadionu. Zdecydowana większość środków to złotówki z rządowego projektu Polski Ład. Teraz wójt gminy Dariusz Łukaszewski przekazał kolejne znakomite informacje dla mieszkańców oraz miłośników sportu. 

Uczcili pamięć Krystiana Żyłko (zdjęcia, wideo)

Uczcili pamięć Krystiana Żyłko (zdjęcia, wideo)

Niedługo minął dwa lata, od kiedy z tego świata odszedł Krystian Żyłko. Miał 18 lat. Był związany z klubem piłkarskim ULKS Ołdaki. Na boisku przy świetlicy wiejskiej w Nowej Wsi Wschodniej odbył się Nowowiejski Międzypokoleniowy Memoriał Sportowy ku pamięci Krystiana Żyłko.

» Wasze komentarze

Hmm @ 12:43, 17.06.2022r. IP: *.*.44.253

Generalnie widać kolesiostwo Experta

Ostrołęcki Klub Bowlingowy @ 14:09, 17.06.2022r. IP: *.*.178.3

A Połatyński na zdjęciu ze stypendium, a opisu osiągnięć brak... Dlaczego?

Smakosz @ 15:10, 17.06.2022r. IP: *.*.189.77

Pewnie podpadł areczkowi

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo