« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, Pawła, Miromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dawid Rosiak o Andrzeju Sieradzkim: Dzięki niemu mogłem grać swoje i się rozwijać

W sobotę Narew Ostrołęka zmierzy się ze Stoczniowcem Płock. Będzie to ostatni mecz w sezonie, a zarazem ostatni bój, w którym na ławce trenerskiej pojawi się Andrzej Sieradzki. Szkoleniowiec podjął decyzję, iż po rozgrywkach opuści Narew ze względów rodzinnych.


 

- Z klubu odchodzi bardzo dobry trener. Jestem w Narwi od trzech miesięcy i wiem, że mój rozwój poszedł mocno w górę, właśnie dzięki szkoleniowcowi oraz całemu sztabowi. Trener Andrzej potrafił dostosować moje umiejętności gry nogami do taktyki drużyny. Dla mnie i dla Narwi był to duży plus. Dzięki niemu mogłem po prostu grać swoje i się rozwijać - mówi Dawid Rosiak.

Reklama

Bramkarz ostrołęczan przyznaje, iż to właśnie osoba Sieradzkiego była ważnym elementem układanki zespołu. - Narew utrzymała się w lidze i patrząc na to, iż teraz dwie czwarte ligi mazowieckie zostaną połączone, odnotowaliśmy awans sportowy. Przy tym trenerze poczułem się pewnie na boisku, czego brakowało mi w rundzie wiosennej w Orlętach Radzyń Podlaski. Tam nie mogłem pokazać tego, co chciałem - dodaje.

20-latek na długo zapamięta serdeczność Sieradzkiego. - Trener zapewniał dobrą atmosferę w szatni. Wprowadzał pewność, a przy tym drużyna mogła się rozwijać i coraz lepiej grać w piłkę. W mojej ocenie szkoleniowiec stawiał na rozwój zawodnika, a nie na wynik. Przez to gracze pewność. Wynik sportowy przyszedł sam - kończy.

 

Odsłon: 4473
Komentarzy: 1
15:17, 17.06.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Marek Marciniak nowym trenerem Narwi Ostrołęka

Marek Marciniak nowym trenerem Narwi Ostrołęka

Marek Marciniak to nowy trener Narwi Ostrołęka. 31-latek to był trener juniorów Arki Gdynia oraz członek sztabu szkoleniowego reprezentacji Belgii. W przeszłości pracował w akademiach Lecha Poznań, Arki Gdynia i Bałtyku Gdynia. Nowy trener seniorów Narwi ma związek z naszym miastem. Żona Marka Marciniaka to ostrołęczanka.

Pierwsze mecze barażowe za nami. W sobotę MKS Narew i KS CK Troszyn poznają ostatnich rywali w nowej IV lidze

Pierwsze mecze barażowe za nami. W sobotę MKS Narew i KS CK Troszyn poznają ostatnich rywali w nowej IV lidze

Wczoraj rozegrano dwa mecze barażowe. Bez udziału naszych drużyn, gdyż MKS Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn zapewniły sobie utrzymanie w nowej IV lidze (zamiast dwóch grup czwartoligowych, będzie jedna IV liga i jedna V liga).

Zagrasz o puchar restauracji Frangos?

Zagrasz o puchar restauracji Frangos?

Już 25 czerwca szykują duże emocje dla piłkarzy. Od godz. 9:00 na orlikach w Kadzidle i Dylewie rozgrywany będzie turniej open o puchar restauracji Frangos. Organizatorem zmagań jest Kurpiowska Akademia Sportowa. Dla najlepszych przygotowane zostały: puchary, medale, dyplomy oraz nagrody indywidualne.

Ostatni mecz Sieradzkiego w obiektywie (zdjęcia)

Ostatni mecz Sieradzkiego w obiektywie (zdjęcia)

Piłkarze Narwi Ostrołęka mają już wolne. W ostatnim spotkaniu w sezonie pokonali ekipę Stoczniowca Płock. Bój na obiekcie przy ul. Witosa był zakończeniem przygody szkoleniowca. Andrzej Sieradzki wcześniej poinformował, iż w nowych rozgrywkach jego miejsce będzie musiał inny szkoleniowiec.

Pomóżmy naszej Klaudii Płoskiej. Zagłosujesz?

Pomóżmy naszej Klaudii Płoskiej. Zagłosujesz?

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej organizuje plebiscyt na Mazowiecką Piłkarkę Sezonu. Przedstawiciele klubów wytypowali kandydatki. Wśród nich jest zawodniczka Jantaru Ostrołęka. Pomóżmy, by nagroda trafiła do Klaudii Płoskiej.

» Wasze komentarze

Deniz @ 15:33, 17.06.2022r. IP: *.*.180.91

Doradca finansowy faworyzuje transakcje uporczywie przekonujące mnie do zainwestowania wszystkich moich pieniędzy, a kiedy nie miałem już inwestować, zamknął moje inwestycje. Sprawił, że rozpowszechniłem ryzyko, które wydawało się rozsądne. Wszystkie wybrane przez niego transakcje były błędne, co zniszczyło moje konto. Straciłem wszystko w tych transakcjach, kiedy zdałem sobie sprawę, że była to skoordynowana sztuczka. Przy odrobinie badań online znalazłem zaufanego prywatnego detektywa, który pracował nad moją sprawą, aby odzyskać wszystkie fundusze. Możesz wysłać mu wiadomość e -mail teraz, jeśli potrzebujesz również pomocy ()

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo