« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, Pawła, Miromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Przemysław Olesiński o Piotrze Strzeżyszu: Ciężko wyobrazić sobie szatnię bez naszego kapitana

Grali ze sobą kilka sezonów w Narwi oraz Koronie Ostrołęka. Przemysław Olesiński obecnie leczy kontuzję. Przeszedł operację więzadeł krzyżowych. Jak przyznaje, w sobotę obowiązkowi stawi się na obiekcie przy ul. Witosa 1, by pożegnać swojego kolegę z zespołu. Piotr Strzeżysz rozegra ostatni mecz w barwach Narwi.


 

- Piotr Strzeżysz? Legenda Narwi Ostrołęka. Piotrek na boisku to niesamowity walczak, świetny technicznie, nieustępliwy i zawsze pozostawiający serce podczas gry - mówi Przemysław Olesiński.

Reklama

Niespełna 32-letni napastnik pamięta doskonale jedna rozmowę. - Pamietam jak po przegranych barażach do czwartej ligi chciał zrezygnować. Po powrocie do Ostrołęki siedzieliśmy przed blokiem na ławce do rana. Udami się go przekonać, żeby tego nie robił, bo nie awansowaliśmy. Powiedziałem mu wtedy, że powie "koniec" w momencie, kiedy będziemy cieszyć się z promocji. Rok później wspólnie mieliśmy okazję się radować, a "Mara" jak widać, rozegrał jeszcze jeden sezon - dodaje.

Popularny "Oleś" nie ukrywa, iż Strzeżysz kilkukrotnie miał plany zakończyć grę w piłkę. - Będzie mi go brakowało. Zawsze dzień po meczu gdy go spotykałem - kulał i miał pobijane nogi. Śmiałem się, że jak zakończy granie to będzie mu tego brakowało - śmieje się Przemek.

- Środek pola to było królewsko "Mary". Z nim w składzie zawsze czuliśmy się pewnie. Żałuję, że nie mogę zagrać w sobotę. Przechodzę rehabilitację. Będę na stadionie i wiem, że drużyna zrobi wszystko, by wygrać ten mecz dla Piotrka - dodaje.

Reklama

"Oleś" wie, że nie będzie już takiego zawodnika, jakim był Strzeżysz. - Będzie go bardzo brakowało. Mam nadzieję, że zostanie w klubie w innej roli. Na tę chwilę ciężko jest mi sobie wyobrazić szatnię bez naszego kapitana - kończy.

Odsłon: 4165
Komentarzy: 1
18:09, 17.06.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Marek Marciniak nowym trenerem Narwi Ostrołęka

Marek Marciniak nowym trenerem Narwi Ostrołęka

Marek Marciniak to nowy trener Narwi Ostrołęka. 31-latek to był trener juniorów Arki Gdynia oraz członek sztabu szkoleniowego reprezentacji Belgii. W przeszłości pracował w akademiach Lecha Poznań, Arki Gdynia i Bałtyku Gdynia. Nowy trener seniorów Narwi ma związek z naszym miastem. Żona Marka Marciniaka to ostrołęczanka.

Pierwsze mecze barażowe za nami. W sobotę MKS Narew i KS CK Troszyn poznają ostatnich rywali w nowej IV lidze

Pierwsze mecze barażowe za nami. W sobotę MKS Narew i KS CK Troszyn poznają ostatnich rywali w nowej IV lidze

Wczoraj rozegrano dwa mecze barażowe. Bez udziału naszych drużyn, gdyż MKS Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn zapewniły sobie utrzymanie w nowej IV lidze (zamiast dwóch grup czwartoligowych, będzie jedna IV liga i jedna V liga).

Zagrasz o puchar restauracji Frangos?

Zagrasz o puchar restauracji Frangos?

Już 25 czerwca szykują duże emocje dla piłkarzy. Od godz. 9:00 na orlikach w Kadzidle i Dylewie rozgrywany będzie turniej open o puchar restauracji Frangos. Organizatorem zmagań jest Kurpiowska Akademia Sportowa. Dla najlepszych przygotowane zostały: puchary, medale, dyplomy oraz nagrody indywidualne.

Ostatni mecz Sieradzkiego w obiektywie (zdjęcia)

Ostatni mecz Sieradzkiego w obiektywie (zdjęcia)

Piłkarze Narwi Ostrołęka mają już wolne. W ostatnim spotkaniu w sezonie pokonali ekipę Stoczniowca Płock. Bój na obiekcie przy ul. Witosa był zakończeniem przygody szkoleniowca. Andrzej Sieradzki wcześniej poinformował, iż w nowych rozgrywkach jego miejsce będzie musiał inny szkoleniowiec.

Pomóżmy naszej Klaudii Płoskiej. Zagłosujesz?

Pomóżmy naszej Klaudii Płoskiej. Zagłosujesz?

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej organizuje plebiscyt na Mazowiecką Piłkarkę Sezonu. Przedstawiciele klubów wytypowali kandydatki. Wśród nich jest zawodniczka Jantaru Ostrołęka. Pomóżmy, by nagroda trafiła do Klaudii Płoskiej.

» Wasze komentarze

Pup @ 20:26, 17.06.2022r. IP: *.*.51.239

Dziękuję Przemek !!!!!!
Dziękuję Piotrek !!!!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo