« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, Pawła, Miromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

ULKS Ołdaki z przytupem skończył sezon (zdjęcia, wideo)

Podopieczni Andrzeja Laskowskiego mają już wolne. Dzisiaj rozegrali ostatni mecz w sezonie. ULKS Ołdaki przed własną publicznością ograł ostatnią w tabeli Pełtę Karniewo. Po dwie bramki zdobyli: Karol Małkowski, Radosław Żerański, Szymon Brzostek. Po jednym golu dołożyli: Damian Szabłowski, Bartłomiej Jarnutowski.


 

- Wynik mówi sam za siebie. Mecz jak rezultat. Najważniejsze, że w dobrych nastrojach kończymy rozgrywki. Przed nami chwila przerwy od piłki i niedługo rozpoczniemy okres przygotowawczy - mówi Andrzej Laskowski, opiekun ULKS Ołdaki.

Reklama

ULKS Ołdaki - Pełta Karniewo 8:1 (4:0)
Bramki: Karol Małkowski x2, Radosław Żerański x2, Szymon Brzostek x2, Damian Szabłowski, Bartłomiej Jarnutowski.
ULKS Ołdaki: Dąbkowski (46' Kruczyk) - T. Ciecierski, R. Gawek, R. Szabłowski, Małkowski, Żerański, Florczykowski (75' J. Tyszka), Składanek (65' M. Gawek), D. Szabłowski, Jarnutowski, Sz. Brzostek.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
ULKS Ołdaki - Pełta Karniewo

Więcej zdjęć: ULKS Ołdaki - Pełta Karniewo

Odsłon: 4216
Komentarzy: 0
21:25, 17.06.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Marek Marciniak nowym trenerem Narwi Ostrołęka

Marek Marciniak nowym trenerem Narwi Ostrołęka

Marek Marciniak to nowy trener Narwi Ostrołęka. 31-latek to był trener juniorów Arki Gdynia oraz członek sztabu szkoleniowego reprezentacji Belgii. W przeszłości pracował w akademiach Lecha Poznań, Arki Gdynia i Bałtyku Gdynia. Nowy trener seniorów Narwi ma związek z naszym miastem. Żona Marka Marciniaka to ostrołęczanka.

Pierwsze mecze barażowe za nami. W sobotę MKS Narew i KS CK Troszyn poznają ostatnich rywali w nowej IV lidze

Pierwsze mecze barażowe za nami. W sobotę MKS Narew i KS CK Troszyn poznają ostatnich rywali w nowej IV lidze

Wczoraj rozegrano dwa mecze barażowe. Bez udziału naszych drużyn, gdyż MKS Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn zapewniły sobie utrzymanie w nowej IV lidze (zamiast dwóch grup czwartoligowych, będzie jedna IV liga i jedna V liga).

Zagrasz o puchar restauracji Frangos?

Zagrasz o puchar restauracji Frangos?

Już 25 czerwca szykują duże emocje dla piłkarzy. Od godz. 9:00 na orlikach w Kadzidle i Dylewie rozgrywany będzie turniej open o puchar restauracji Frangos. Organizatorem zmagań jest Kurpiowska Akademia Sportowa. Dla najlepszych przygotowane zostały: puchary, medale, dyplomy oraz nagrody indywidualne.

Ostatni mecz Sieradzkiego w obiektywie (zdjęcia)

Ostatni mecz Sieradzkiego w obiektywie (zdjęcia)

Piłkarze Narwi Ostrołęka mają już wolne. W ostatnim spotkaniu w sezonie pokonali ekipę Stoczniowca Płock. Bój na obiekcie przy ul. Witosa był zakończeniem przygody szkoleniowca. Andrzej Sieradzki wcześniej poinformował, iż w nowych rozgrywkach jego miejsce będzie musiał inny szkoleniowiec.

Pomóżmy naszej Klaudii Płoskiej. Zagłosujesz?

Pomóżmy naszej Klaudii Płoskiej. Zagłosujesz?

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej organizuje plebiscyt na Mazowiecką Piłkarkę Sezonu. Przedstawiciele klubów wytypowali kandydatki. Wśród nich jest zawodniczka Jantaru Ostrołęka. Pomóżmy, by nagroda trafiła do Klaudii Płoskiej.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo