« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, Pawła, Miromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kacper Niedźwiecki o Piotrze Strzeżyszu: Uczył mnie grać w piłkę, a później mogłem dzielić z nim szatnię

Godziny dzielą nas od ostatniego meczu w tym sezonie. Już dzisiaj o godz. 17:00 piłkarze Narwi Ostrołęka podejmą zespół Stoczniowca Płock. Warto wybrać się na spotkanie. Będzie to pożegnalny bój trenera Andrzeja Sieradzkiego oraz legendy klubu Piotra Strzeżysza. Początek starcie o godz. 17:00. 


 

- Dla mnie, jak również dla wielu osób to legenda Narwi. "Mara" jest zawodnikiem o bardzo dużych umiejętnościach, a przede wszystkim od zawsze charakteryzował się nieustępliwością na boisku oraz ciężką pracą, którą wykonywał dla zespołu. Miałem to szczęście, że Piotrek tak naprawdę uczył mnie grać w piłkę, będąc moim trenerem w akademii, a w ostatnich trzech latach mogłem z nim dzielić szatnię, co z pewnością pokazuje jego długotrwałość w piłce - mówi Kacper Niedźwiecki.

Reklama

19-latek przyznaje, że spodziewał się takiej decyzji. - "Mara" w ostatnim czasie zmagał się z wieloma kontuzjami. Kiedyś musiał powiedzieć "dość". Utrzymaliśmy się w czwartej lidze i nasz 40-latek może śmiało zawiesić buty na kołku - dodaje.

Kacper nie ukrywa, że Piotr jest wzorem do naśladowania. - Taki zawodnik jak "Mara" dawał ogromną jakość na boisku oraz gwarantował spokój w naszej grze. Przez kilkanaście lat byliśmy przyzwyczajeni do tego, że Piotr wychodził na boisko w trykocie Narwi. Niestety, zmiany w piłce są nieuniknione i niestety nasza drużyna nie będzie taka sama, ale musimy sobie z tym poradzić - mówi.

19-latek ma nadzieję na dobry wynik w ostatnim meczu o punkty. - Celem są trzy punkty. Postaramy się naszemu kapitanowi zrobić fajny prezent pożegnalny. Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz - kończy.

Odsłon: 3958
Komentarzy: 1
10:08, 18.06.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Marek Marciniak nowym trenerem Narwi Ostrołęka

Marek Marciniak nowym trenerem Narwi Ostrołęka

Marek Marciniak to nowy trener Narwi Ostrołęka. 31-latek to był trener juniorów Arki Gdynia oraz członek sztabu szkoleniowego reprezentacji Belgii. W przeszłości pracował w akademiach Lecha Poznań, Arki Gdynia i Bałtyku Gdynia. Nowy trener seniorów Narwi ma związek z naszym miastem. Żona Marka Marciniaka to ostrołęczanka.

Pierwsze mecze barażowe za nami. W sobotę MKS Narew i KS CK Troszyn poznają ostatnich rywali w nowej IV lidze

Pierwsze mecze barażowe za nami. W sobotę MKS Narew i KS CK Troszyn poznają ostatnich rywali w nowej IV lidze

Wczoraj rozegrano dwa mecze barażowe. Bez udziału naszych drużyn, gdyż MKS Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn zapewniły sobie utrzymanie w nowej IV lidze (zamiast dwóch grup czwartoligowych, będzie jedna IV liga i jedna V liga).

Zagrasz o puchar restauracji Frangos?

Zagrasz o puchar restauracji Frangos?

Już 25 czerwca szykują duże emocje dla piłkarzy. Od godz. 9:00 na orlikach w Kadzidle i Dylewie rozgrywany będzie turniej open o puchar restauracji Frangos. Organizatorem zmagań jest Kurpiowska Akademia Sportowa. Dla najlepszych przygotowane zostały: puchary, medale, dyplomy oraz nagrody indywidualne.

Ostatni mecz Sieradzkiego w obiektywie (zdjęcia)

Ostatni mecz Sieradzkiego w obiektywie (zdjęcia)

Piłkarze Narwi Ostrołęka mają już wolne. W ostatnim spotkaniu w sezonie pokonali ekipę Stoczniowca Płock. Bój na obiekcie przy ul. Witosa był zakończeniem przygody szkoleniowca. Andrzej Sieradzki wcześniej poinformował, iż w nowych rozgrywkach jego miejsce będzie musiał inny szkoleniowiec.

Pomóżmy naszej Klaudii Płoskiej. Zagłosujesz?

Pomóżmy naszej Klaudii Płoskiej. Zagłosujesz?

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej organizuje plebiscyt na Mazowiecką Piłkarkę Sezonu. Przedstawiciele klubów wytypowali kandydatki. Wśród nich jest zawodniczka Jantaru Ostrołęka. Pomóżmy, by nagroda trafiła do Klaudii Płoskiej.

» Wasze komentarze

Piotr @ 12:13, 18.06.2022r. IP: *

Nie podniecajcie się, na tyle lat grania ta Narew nie wiadomo czego nie osiągneła, to nie Messi jak odchodził z FCB tylko 4 liga do niedawna okręgówka,

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo