« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, Pawła, Miromira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kamil Jastrzębski o Piotrze Strzeżyszu: Gdy słyszał "Napad na Bank" wiedzieliśmy, że będzie ogień

Przed Narwią ostatni mecz w sezonie. Przed Piotrem Strzeżyszem pożegnalne spotkanie w barwach naszego klubu. O godz. 17:00 niebiesko-czerwoni podejmą zespół Stoczniowca Płock. Warto wybrać się i po raz ostatni zobaczyć "Marę" w akcji. 


 


Rozmowa z Kamilem Jastrzębskim, zawodnikiem Narwi Ostrołęka
Będzie go niesamowicie brakowało. Piłka mogła przejść, ale zawodnik już

Jakie pierwsze myśli cisną się na usta, kiedy słyszysz "Piotr Strzeżysz"?
- Przede wszystkim fantastyczny człowiek, pełny profesjonalista na boisku oraz poza nim.

Reklama

Jakim zawodnikiem jest "Mara"?
- Jest świetnym graczem pod każdym względem: mentalnie, fizycznie i piłkarsko. Zawsze był przygotowany w stu procentach. Dla niego nie było straconej piłki.

Zapewne masz wiele fajnych wspomnień boiskowych i pozaboiskowych związanych z naszym 40-latkiem?
- Pierwsze wspomnienia boiskowe to kiedy przychodziłem na mecze Narwi jako dziesięciolatek. Z podziwem patrzyłem na Piotrka. Kilka lat później grałem w Jagiellonii Białystok. Mierzyliśmy się w sparingu z Ostrovią Ostrów Mazowiecka. "Mara" grał w tym klubie. Moja ekipa wygrała wtedy bodajże 7:1. Później spotkaliśmy się w Narwi i wiele razy nasz kapitan wypominał mi ten mecz.

Spodziewałeś się, że powie "koniec"?
- Wiedziałem o tym od dłuższego czasu, gdyż utrzymujemy świetny kontakt i często rozmawiamy na wiele tematów, aczkolwiek liczyłem w głębi duszy, że Piotrek zmieni zdanie i będzie kontynuował grę w naszym zespole,

Charakterystyczne słowa, coś fajnego o "Marze"?
- Może nie słowa, a piosenka "Napad na bank". Kiedy "Marunia słyszał tę piosenkę przed meczem to wiadomo było, że będzie ogień (śmiech - przyp. red.). Od zawsze wychodził na boisko niebywale zmotywowany.

Narew bez niego będzie taka sama?
- Kiedyś pewien trener powiedział, że nigdy nie powtórzy się taki sam mecz. Nie ma takich samych spotkań i to samo tyczy się wspaniałych zawodników. Bez niego Narew będzie inna. Nasz kapitan dodatkowo motywował młodszych kolegów, podostrzał spotkania. Będzie go niesamowicie brakowało.

Z nim na boisku zespół czuł się pewniej?
- To tak jakbym zapytał twojej żony czy jest spokojniejsza, gdy jesteś w domu, czy nie. Odpowiedź rozumiem za jednoznaczną. Dlatego my zawodnicy, mając "Mareczkę" za plecami czuliśmy się bezpiecznie. Piłka mogła przejść, ale zawodnik już.

Reklama

Chyba warto byłoby wygrać właśnie dla niego ten ostatni mecz w sezonie?
- Oczywiście, że tak. To piękny moment na to, żeby wygrać spotkanie dla "Naszej Legendy". Chcemy zdobyć trzy punkty dla niego, jak również wspaniałych kibiców oraz samych siebie. Musimy pokazać, że runda wiosenna była naprawdę bardzo dobra w wykonaniu Narwi.

Odsłon: 5768
Komentarzy: 0
16:01, 18.06.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Marek Marciniak nowym trenerem Narwi Ostrołęka

Marek Marciniak nowym trenerem Narwi Ostrołęka

Marek Marciniak to nowy trener Narwi Ostrołęka. 31-latek to był trener juniorów Arki Gdynia oraz członek sztabu szkoleniowego reprezentacji Belgii. W przeszłości pracował w akademiach Lecha Poznań, Arki Gdynia i Bałtyku Gdynia. Nowy trener seniorów Narwi ma związek z naszym miastem. Żona Marka Marciniaka to ostrołęczanka.

Pierwsze mecze barażowe za nami. W sobotę MKS Narew i KS CK Troszyn poznają ostatnich rywali w nowej IV lidze

Pierwsze mecze barażowe za nami. W sobotę MKS Narew i KS CK Troszyn poznają ostatnich rywali w nowej IV lidze

Wczoraj rozegrano dwa mecze barażowe. Bez udziału naszych drużyn, gdyż MKS Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn zapewniły sobie utrzymanie w nowej IV lidze (zamiast dwóch grup czwartoligowych, będzie jedna IV liga i jedna V liga).

Zagrasz o puchar restauracji Frangos?

Zagrasz o puchar restauracji Frangos?

Już 25 czerwca szykują duże emocje dla piłkarzy. Od godz. 9:00 na orlikach w Kadzidle i Dylewie rozgrywany będzie turniej open o puchar restauracji Frangos. Organizatorem zmagań jest Kurpiowska Akademia Sportowa. Dla najlepszych przygotowane zostały: puchary, medale, dyplomy oraz nagrody indywidualne.

Ostatni mecz Sieradzkiego w obiektywie (zdjęcia)

Ostatni mecz Sieradzkiego w obiektywie (zdjęcia)

Piłkarze Narwi Ostrołęka mają już wolne. W ostatnim spotkaniu w sezonie pokonali ekipę Stoczniowca Płock. Bój na obiekcie przy ul. Witosa był zakończeniem przygody szkoleniowca. Andrzej Sieradzki wcześniej poinformował, iż w nowych rozgrywkach jego miejsce będzie musiał inny szkoleniowiec.

Pomóżmy naszej Klaudii Płoskiej. Zagłosujesz?

Pomóżmy naszej Klaudii Płoskiej. Zagłosujesz?

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej organizuje plebiscyt na Mazowiecką Piłkarkę Sezonu. Przedstawiciele klubów wytypowali kandydatki. Wśród nich jest zawodniczka Jantaru Ostrołęka. Pomóżmy, by nagroda trafiła do Klaudii Płoskiej.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo