Niedziela, 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, Pawła, Miromira

Ewa Bartosik multimedalistką i rekordzistką kraju!

Zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wzięła udział w Mistrzostwa Polski Masters, które odbyły się w Toruniu. Ewa Bartosik okazała się gwiazdą zmagań na krajowym podwórku.

Nasza przedstawicielka w upale i niesprzyjającym wietrze zdobyła cztery złote medale w kategorii do 70 lat. Co więcej, poprawiła rekord Polski w skoku wzwyż. W najlepszym podejściu uzyskała 105 cm.

Dodatkowo nasza masterka otrzymała okazały puchar za najlepszy wynik w sprincie. Wyścig na 100 m zakończyła z czasem 15,93 s. Ponadto wygrała skok w dal z wynikiem 3,35 m oraz trójskok. W najlepszym podejściu zanotowała 8,02 m.

Odsłon: 1589
13:06, 20.06.2022r.

Wystartowały zapisy do XXVI Półmaratonu Kurpiowskiego

Największa impreza biegowa w naszym regionie powraca po pandemicznej przerwie. Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik zaprasza do udziału w XXVI Półmaratonie Kurpiowskim, który został zaplanowany na niedzielę, 18 września.

Srebrny medal Szymona Sadłowskiego

Na stadionie warszawskiego AWF odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w Lekkiej Atletyce. Srebrny medal w biegu na 400 m przez płotki z wynikiem  61,93 s zdobył Szymon Sadłowski - uczeń II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce.

Runmageddon wraca do Ostrołęki

Już 6 sierpnia ponownie w Ostrołęce odbędzie się wielkie sportowe wydarzenie: Runmageddon. Dzięki inicjatywie prezydenta Łukasza Kulika już po raz drugi Ostrołęka pojawi się na mapie tych ekstremalnych biegów.

Dziadak ze złotem i srebrem. Wierzbowska mistrzynią. Brąz Pyskło

11 i 12 czerwca w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w lekkiej atletyce. Zawodnicy UKS Siódemka Ostrołęka zdobyli dwa złote, srebrny i brązowy medal.

VII Bieg Kolejarza za nami (zdjęcia, wideo)

Dzisiaj odbyła się siódma edycja Biegu Kolejarza. Zmagania odbyły się na osiedlu Stacja w Ostrołęce. W rywalizacji wzięły udział dzieci i młodzież oraz dorośli. Najstarsi zmagali się na dystansie 5000 m, zaś dzieci w wieku od 7 do 10 lat oraz od 11 do 15 lat na 1000 m.