« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

"Tamersi" mistrzami. Wyróżnienia dla Łachacza, Malinowskiego, Chodkowskiego i Dębskiego (zdjęcia)

Wszystko co dobre, kiedyś się kończy i właśnie się skończyło granie dla weteranów piłki nożnej. Zakończona została pierwsza edycja Kurpiowskiej Ligi Oldboy 35+. Na orliku w Obierwi rozegrano ostatnią kolejką. Pomimo, że lider został już wyłoniony tydzień wcześniej, panowie nie odpuścili i dostarczyli emocji kibicom. 


 

Wyniki 10. kolejki
Chudek Oldboje - Tamers Olszewo-Borki 4:7 (1:3)
Baranowo - Orły Turośl 4:4 (3:1)
LZS Obierwia - LZS Łęg Przedmiejski 3:2 (1:0)

Klasyfikacja końcowa
1. Tamers Olszewo Borki 27 pkt
2. LZS Łęg Przedmiejski 21 pkt
3. LZS Obierwia 18 pkt
4. Chudek Oldboje 8 pkt
5. Baranowo 8 pkt
6. Orły Turośl 5 pkt

Po rozgrywkach puchary i nagrody indywidualne wręczyła Katarzyna Czerkas reprezentująca powiat ostrołęcki. Paweł Łachacz został królem strzelców. Piotr Malinowski odebrał nagrodę dla najlepszego bramkarza, zaś Krzysztof Chodkowski został wybrany  najlepszym zawodnikiem zmagań. Ponadto trafiła do niego nagroda Fair Play. Symboliczne okolicznościowe podziękowanie trafiło również do rąk najlepszego spikera w powiecie ostrołęckim Jacka Dębskiego. Nagrodę odebrał również Krzysztof Mydło. Zawodnik Baranowa był najstarszym zawodnikiem zmagań.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Kurpiowska Liga Oldboy

Więcej zdjęć: Kurpiowska Liga Oldboy 

Odsłon: 3134
Komentarzy: 0
19:17, 29.06.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew przegrywa...

Narew przegrywa...

Za nami pierwsza połowa spotkania Narwi Ostrołęka. Podopieczni Marka Marciniaka mierzą się z głównym kandydatem do awansu do III ligi - Mazovią Mińsk Mazowiecki. Po pierwszej połowie nasi przegrywają...

KS CK Troszyn. Kto się tego spodziewał?

KS CK Troszyn. Kto się tego spodziewał?

Piłkarze z Troszyna wybrali się do Przysuchy na mecz z miejscowym Oskarem, który w poprzednim sezonie zdobył wicemistrzostwo IV ligi grupy II. Wiadomo było, że o dobry wynik będzie bardzo trudno. Podopieczni Michała Złotkowskiego wygrali i to w jakich rozmiarach!

Ale otwarcie KS CK Troszyn!

Ale otwarcie KS CK Troszyn!

Właśnie trwa przerwa w meczu Oskara Przysucha z KS CK Troszyn. Piłkarze Michała Złotkowskiego wybrali się na obiekt wicemistrza IV ligi grupy II. Wiadomo było, że będzie trudno o dobry wynik. 

Nowy trener w ekipie. Świt zaczął od porażki

Nowy trener w ekipie. Świt zaczął od porażki

Piłkarze Świtu Baranowo rozpoczęli gry sparingowe przed startem nowego sezonu. Ekipa, która przygotowuje się do rozgrywek w Klasie B ma za sobą spotkanie z Orłem Sypniewo. 

ALDO Bartnik z przymusową pauzą

ALDO Bartnik z przymusową pauzą

W piątek piłkarze z Myszyńca mieli zmierzyć się z Omulwią Wielbark. Spotkanie nie doszło do skutku. Powodem były wyjazdy naszych zawodników, uroczystości rodzinne oraz obowiązki w pracy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo