« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Varsovia najlepsza na APN CUP (zdjęcia, wideo)

Za nami XI edycja APN CUP 2022. Młodzi piłkarze przez cały dzień walczyli w turnieju piłki nożnej na obiekcie przy ul. Witosa 1. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna Varsovii Warszawa z wynikiem pięciu wygranych oraz dwóch remisów. 


 

Kolejne miejsca na podium wywalczyli gracze: Talentu Białystok oraz Korony Ostrołęka. Najlepszym bramkarzem zmagań została Anna Balińska z drużyny Korona Ostrołęka. Najlepszym obrońcą turnieju został Mateusz Zalewski z APN Ostrołęka. Najlepszym piłkarzem całego turnieju został Olexandr Niehrienko z Talentu Białystok, a najlepszym strzelcem Antoni Grodzki z drużyny Varsovii Warszawa.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
APN Cup

Więcej zdjęć: APN Cup

Odsłon: 6655
Komentarzy: 0
18:46, 30.06.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew przegrywa...

Narew przegrywa...

Za nami pierwsza połowa spotkania Narwi Ostrołęka. Podopieczni Marka Marciniaka mierzą się z głównym kandydatem do awansu do III ligi - Mazovią Mińsk Mazowiecki. Po pierwszej połowie nasi przegrywają...

KS CK Troszyn. Kto się tego spodziewał?

KS CK Troszyn. Kto się tego spodziewał?

Piłkarze z Troszyna wybrali się do Przysuchy na mecz z miejscowym Oskarem, który w poprzednim sezonie zdobył wicemistrzostwo IV ligi grupy II. Wiadomo było, że o dobry wynik będzie bardzo trudno. Podopieczni Michała Złotkowskiego wygrali i to w jakich rozmiarach!

Ale otwarcie KS CK Troszyn!

Ale otwarcie KS CK Troszyn!

Właśnie trwa przerwa w meczu Oskara Przysucha z KS CK Troszyn. Piłkarze Michała Złotkowskiego wybrali się na obiekt wicemistrza IV ligi grupy II. Wiadomo było, że będzie trudno o dobry wynik. 

Nowy trener w ekipie. Świt zaczął od porażki

Nowy trener w ekipie. Świt zaczął od porażki

Piłkarze Świtu Baranowo rozpoczęli gry sparingowe przed startem nowego sezonu. Ekipa, która przygotowuje się do rozgrywek w Klasie B ma za sobą spotkanie z Orłem Sypniewo. 

ALDO Bartnik z przymusową pauzą

ALDO Bartnik z przymusową pauzą

W piątek piłkarze z Myszyńca mieli zmierzyć się z Omulwią Wielbark. Spotkanie nie doszło do skutku. Powodem były wyjazdy naszych zawodników, uroczystości rodzinne oraz obowiązki w pracy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo