Piątek, 19 kwietnia 2024 r., imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego

Niespodzianka w Ołdakach. Derby gminy dla ULKS

Cztery gole padły w spotkaniu ULKS Ołdaki z Rzekunianką Rzekuń. Gospodarze grający w Klasie A poradzili sobie z przedstawicielami wyższej klasy rozgrywkowej. Dwie bramki dla miejscowych zdobył Szymon Brzostek, a jedną dorzucił Kamil Składanek.

- Był to mecz sparingowy w środku tygodnia i pomimo bardzo złego wyniku to były pozytywy. Mogłem w końcu sprawdzić większa liczbę zawodników. Pojawiły się też nowe twarze, co bardzo cieszy. Jeżeli chodzi o samą grę to nasz atak pozycyjny wyglądał nieźle, choć brakowało ostatniego podania, nad czym musimy popracować. Ewidentnie drużyna z Ołdak cofnęła się i czekała na nas na własnej połowie, wyprowadzając kontrataki, po których stwarzali sobie okazje bramkowe. To był cenny mecz, z którego jest do wyciągnięcia dużo wniosków. Mam nadzieję, że w najbliższym sprawdzianie wcielimy to w życie - mówi Bartłomiej Jezierski, szkoleniowiec Rzekunianki.

Już dzisiaj ekipa z Rzekunia zagra z GKS Łyse. Początek starcia o godz. 16:00 na boisku beniaminka Klasy A.

ULKS Ołdaki - Rzekunianka Rzekuń 3:1 (3:0)
Bramki: Brzostek x2, Składanek - M. Kaczyński.
Rzekunianka (I połowa): Grażulewicz, Sz. Kaczyński, Wołejszo, Abramczyk, Karczewski, Białczak, Galarski, Lutrzykowski, Sokołowski, zaw. testowany, Sobotka (II połowa): Grażulewicz - Szklanko, Trzciński, Karczewski, Przywojski, Obuchowicz, Lutrzykowski, Markowski, zaw. testowany, Szczepanek, M. Kaczyński.

Odsłon: 24856