« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 9 grudnia 2023 r., imieniny Leokadii, Wiesławy, Nataszy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Drugie nauczanie gry w tenisa ziemnego przeszło do historii (zdjęcia)

W dniach 25-29 lipca na kortach przy ulicy Hallera 10 dzieci i młodzież z naszego miasta miały szansę uczestniczyć w nauce gry w tenisa ziemnego. Tym razem szkolenie przeprowadził instruktor MZOSTiIT, który wraz z pokaźną grupą młodzieży pracował nad ich rozwojem.


 

W zajęciach, oprócz czynności tenisowych, można było zauważyć sporo ćwiczeń ogólnorozwojowych, które znakomicie wpływają na progres dziecka. Tenis jeśli chodzi o aspekt techniczny jest jednym z najtrudniejszych sportów ale młodzi uczestnicy znakomicie przyswajali wiedzę i po pięciodniowym procesie nauki potrafili wykonać podstawowe uderzenia jakimi są forehand i backhand. Po zakończeniu ostatnich zajęć każdy z młodych adeptów tenisa otrzymał ufundowane przez prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika pamiątkowe medale oraz nagrody. Wszystkim uczestnikom należą się wielkie brawa za zaangażowanie oraz niezwykle przyjazną postawę jaką zaprezentowali podczas trwania kształcenia.

Reklama

Na okres wakacyjny przewidziano jeszcze dwa terminy zajęć z tenisa ziemnego:
- 1-5 sierpnia z instruktorem OST
- 16-19 sierpnia z instruktorem MZOSTiIT.

Treningi odbywały się w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2022”. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w pozostałych wydarzeniach przygotowanych w ramach tej inicjatywy.

Dzięki prezydentowi Ostrołęki Łukaszowi Kulikowi udział w zajęciach jest bezpłatny.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Drugie nauczanie gry w tenisa ziemnego przeszło do historii (zdjęcia)

Więcej zdjęć: Drugie nauczanie gry w tenisa ziemnego przeszło do historii (zdjęcia)

Odsłon: 19203
Komentarzy: 1
18:30, 02.08.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagraj w tenisa

Zagraj w tenisa

Na 10 grudnia planowana jest druga odsłona Grand Prix 2023/2024 w tenisie stołowym. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji.

Masz rakietkę? Zagraj w Baranowie

Masz rakietkę? Zagraj w Baranowie

Już 26 listopada o godz. 9:00 rozpocznie się II Gminny Turniej Tenisa Stołowego o puchar Starosty Ostrołęckiego. Organizatorzy zapraszają chętnych do wzięcia udziału w zmaganiach. Rywalizacja odbędzie się w hali w Baranowie. 

Tenisiści uczcili pamięć Barbary Pawelczyk (zdjęcia)

Tenisiści uczcili pamięć Barbary Pawelczyk (zdjęcia)

Ponad 70 uczestników zjawiło się w hali sportowo-widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia, by wziąć udział w VI Memoriale Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym pod honorowym patronatem prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika i przewodniczącego Rady Miasta Wojciecha Zarzyckiego. 

VI Memoriał Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym. Zapisz się już dzisiaj

VI Memoriał Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym. Zapisz się już dzisiaj

Przed nami VI Memoriał Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym pod honorowym patronatem prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika oraz przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego. Organizatorem zawodów jest miasto Ostrołęka wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Ostrołęce.

Michał Bedra Mistrzem Ostrołęki w tenisie ziemnym (zdjęcia, wideo)

Michał Bedra Mistrzem Ostrołęki w tenisie ziemnym (zdjęcia, wideo)

Nagrodę główną (5 tys. zł) otrzymał Michał Bedra z Warszawy i został tenisowym Mistrzem Ostrołęki. W finale pokonał Pawła Dzikiewicza z Białegostoku (2,2 tys. zł). W półfinale Bedra pokonał Wiktora Kosowskiego z Łomży, a Dzikiewicz wygrał z Jakubem Osowskim z Ełku

» Wasze komentarze

Hxj @ 07:18, 03.08.2022r. IP: *.*.176.176

Super pomysł z tymi medalami...

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo