« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Turniej FIFA 22 2vs2. Zagrasz z nami?

W dniach 8-9 sierpnia rozegrany zostanie turniej FIFA 22 ,,2vs2”. Zawody odbędą się w niezwykle ciekawej formule, ponieważ uczestnicy będą występować w parach. Do sukcesu potrzebna będzie odpowiednia komunikacja oraz skuteczna współpraca między zawodnikami. Rywalizacja zostanie rozegrana na konsoli Xbox Series S.


 

Turniej przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży szkolnej. Udział w rywalizacji jest bezpłatny. Każdy uczestnik zawodów otrzyma pamiątkowy medal oraz nagrodę. Limit to 16 par, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszego dnia przeprowadzone zostaną rozgrywki grupowe. Faza finałowa zaplanowana jest na dzień następny. Mecze rozgrywane będą w sali konferencyjnej Hostelu ,,Fortis”. Początek rywalizacji o godzinie 9:30.

Reklama

Zmagania zostaną przeprowadzone pod honorowym patronatem prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika. Zawody rozgrywane będą w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2022”. Serdecznie zapraszamy do udziału. Kontakt i zgłoszenia pod numerem telefonu: 665 228 181.

Odsłon: 1889
Komentarzy: 0
12:39, 05.08.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szach mat. Lipcowa nauka gry w szachy zakończona

Szach mat. Lipcowa nauka gry w szachy zakończona

Zakończyły się zajęcia z nauki gry w szachy prowadzone w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2022”. W każdy wtorek oraz czwartek lipca młodzi mieszkańcy naszego miasta mieli okazję rozwijać swoje umiejętności oraz poszerzać wiedzę na temat jednej z najstarszych gier na świecie.

Okopy, Multi Rig, Dżumandżi by Toroz, czym zaskoczy Runmageddon Ostrołęka? (zdjęcia, wideo)

Okopy, Multi Rig, Dżumandżi by Toroz, czym zaskoczy Runmageddon Ostrołęka? (zdjęcia, wideo)

Sobota w Ostrołęce będzie dniem mocnych wrażeń. Dzieci i dorośli zmierzą się z przygodą Runmageddonu i pokonają jego przeszkody i trasy. Na Plażę Miejską przy ulicy Wioślarskiej 2 wybiegnie kilka tysięcy uczestników najpopularniejszego w Polsce biegu z przeszkodami. 

Ale będzie obiekt w Kadzidle. Powstanie zadaszenie, nowa trybuna oraz kort (zdjęcia)

Ale będzie obiekt w Kadzidle. Powstanie zadaszenie, nowa trybuna oraz kort (zdjęcia)

Kilka dni temu informowaliśmy, iż w Kadzidle powstanie zadaszenie trybuny głównej miejscowego stadionu. Zdecydowana większość środków to złotówki z rządowego projektu Polski Ład. Teraz wójt gminy Dariusz Łukaszewski przekazał kolejne znakomite informacje dla mieszkańców oraz miłośników sportu. 

Uczcili pamięć Krystiana Żyłko (zdjęcia, wideo)

Uczcili pamięć Krystiana Żyłko (zdjęcia, wideo)

Niedługo minął dwa lata, od kiedy z tego świata odszedł Krystian Żyłko. Miał 18 lat. Był związany z klubem piłkarskim ULKS Ołdaki. Na boisku przy świetlicy wiejskiej w Nowej Wsi Wschodniej odbył się Nowowiejski Międzypokoleniowy Memoriał Sportowy ku pamięci Krystiana Żyłko.

Płodziszewski trzynastym sztangistą w Polsce

Płodziszewski trzynastym sztangistą w Polsce

W ostatnich dniach w Zamościu odbyły się finałowy turniej XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w podnoszeniu ciężarów. Dla juniorek i juniorów młodszych (rocznik 2005 i 2006) były to także mistrzostwa Polski do lat 17. Ostrołękę reprezentował Aleksander Płodziszewski.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo