« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Adrian Duszak multimedalistą mistrzostw kraju!

Na warszawskiej plaży Monta Beach został rozegrany turniej Lotos Syrenka Teqball Cup o randze Plażowych Mistrzostw Polski Teqball. Nie zawiódł jeden z najlepszych zawodników w kraju. Adrian Duszak z Dylewa trzykrotnie wchodził na podium.


 

27-latek triumfował w deblu wraz z Bartłomiejem Franczukiem. Ponadto wywalczył srebro w mikście z Alicją Bartnicką oraz wicemistrzostwo Polski w singlu.

- Był to jeden z nielicznych turniejów, do którego praktycznie w ogóle nie przygotowywałem się, dlatego też wyszedłem bez presji i oczekiwań. Miałem dużo prywatnych spraw na głowie, a turniej na piasku potraktowałem rozrywkowo, tym bardziej, że poza medalem i pucharem nie otrzymaliśmy nic więcej - mówi Duszak.

Reklama

Po dwóch doskonałych dniach kwalifikacyjnych, nasz przedstawiciel miał nadzieję na trzy złota. - Niestety, ale dzień finałów nie był moim czasem. Podsumowując, jestem naprawdę zadowolony. Udział brało 64 zawodników. Przede mną duże wyzwania jak World Series w Krakowie - drugi największy turniej teqball na świecie tuż po mistrzostwach świata, oraz European Teqball Tour, który odbędzie się w Niemczech. Oba wydarzenia odbędą się we wrześniu - dodaje 27-latek. 

Odsłon: 4009
Komentarzy: 0
16:04, 05.08.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew przegrywa...

Narew przegrywa...

Za nami pierwsza połowa spotkania Narwi Ostrołęka. Podopieczni Marka Marciniaka mierzą się z głównym kandydatem do awansu do III ligi - Mazovią Mińsk Mazowiecki. Po pierwszej połowie nasi przegrywają...

KS CK Troszyn. Kto się tego spodziewał?

KS CK Troszyn. Kto się tego spodziewał?

Piłkarze z Troszyna wybrali się do Przysuchy na mecz z miejscowym Oskarem, który w poprzednim sezonie zdobył wicemistrzostwo IV ligi grupy II. Wiadomo było, że o dobry wynik będzie bardzo trudno. Podopieczni Michała Złotkowskiego wygrali i to w jakich rozmiarach!

Ale otwarcie KS CK Troszyn!

Ale otwarcie KS CK Troszyn!

Właśnie trwa przerwa w meczu Oskara Przysucha z KS CK Troszyn. Piłkarze Michała Złotkowskiego wybrali się na obiekt wicemistrza IV ligi grupy II. Wiadomo było, że będzie trudno o dobry wynik. 

Nowy trener w ekipie. Świt zaczął od porażki

Nowy trener w ekipie. Świt zaczął od porażki

Piłkarze Świtu Baranowo rozpoczęli gry sparingowe przed startem nowego sezonu. Ekipa, która przygotowuje się do rozgrywek w Klasie B ma za sobą spotkanie z Orłem Sypniewo. 

ALDO Bartnik z przymusową pauzą

ALDO Bartnik z przymusową pauzą

W piątek piłkarze z Myszyńca mieli zmierzyć się z Omulwią Wielbark. Spotkanie nie doszło do skutku. Powodem były wyjazdy naszych zawodników, uroczystości rodzinne oraz obowiązki w pracy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo