« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 19 kwietnia 2024 r., imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Test Coopera za nami. Padł rekord stadionu (zdjęcia, wideo)

Wczoraj na stadionie przy ul. Witosa odbył się coroczny Test Coopera. Polegał on na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w ciągu 12 minut. Można było biec, maszerować, skakać, byle pieszo.


Wystartowało 109 osób, a Damianowi Świerdzewskiemu udało się pobić jego własny rekord stadionu o 115 m z wynikiem 4.050 m. Na miejscu drugim uplasował się Dominik Kowalczyk z wynikiem 3.800 m, a trzecie miejsce zajął Karol Rogoziński - 3.558 m. W kategorii kobiet zwyciężyła Oliwia Prachniak – 2.715 m, przed Natalią Trzcińską – 2.698 m i Anną Tyc - 2555 m. Najmłodszym uczestnikiem był 3-letni Łukasz Olszewski, a najstarszą uczestniczką Elżbieta Olszewska.

W kategorii najliczniejsza szkoła z Ostrołęki okazało się II LO im. C. K. Norwida (16 osób), najliczniejsza szkoła z powiatu ostrołęckiego – Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie (15 osób), najliczniejszy klub - UKS Clan Ostrołęka (16 osób), a  najliczniejsza rodzina to 5-osobowa rodzina państwa Jankowskich i Olszewskich.

Zobacz zdjęcia:
Test Coopera - sprawdź swoją kondycję

Więcej zdjęć: Test Coopera - sprawdź swoją kondycję

Odsłon: 13721
Komentarzy: 1
13:49, 25.09.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szybka Martyna Budziłek. Ale rekord!

Szybka Martyna Budziłek. Ale rekord!

W minioną sobotę w Ustce odbyły się mistrzostwa Polski w biegu na 10 000 m. W zmaganiach kobiet wystąpiła zawodniczka Siódemki Ostrołęka. Martyna Budziłek zaprezentowała się ze znakomitej strony.

Dąbrowski spełnionym sportowcem

Dąbrowski spełnionym sportowcem

Kolejny sukces 34-latka rodem z Borawego. Mieszkaniec Rzekunia wraz z kolegami zdobył drużynowe mistrzostwo Polski podczas zmagań na 10 000 m, które odbyły się w Ustce. To 20 medal w karierze Przemysława Dąbrowskiego. 

Ola na kadrze. Trenuje w Spale

Ola na kadrze. Trenuje w Spale

Utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka przygotowuje się do sezonu. Aleksandra Dobkowska przebywa na zgrupowaniu kadry narodowej skoku wzyż.

Rusz się na Kurpiach w święta!

Rusz się na Kurpiach w święta!

Aktywność fizyczna w święta? Tak! To nie jest Prima Aprilis. Osoby związane z Projektem Radomir zapraszają już 1 kwietnia na leśne aktywności Łodziskach w gminie Lelis. - Rusz się od stołu i zabierz ze sobą rodzinę - mówi Robert Niedzwiecki.

Dobkowska i Witkowski z nagrodami. Za dobrą pracę można otrzymać przyjemną płacę

Dobkowska i Witkowski z nagrodami. Za dobrą pracę można otrzymać przyjemną płacę

Dzisiaj na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się Mazowiecka Gala Sportu z udziałem najlepszych zawodników i trenerów  z naszego województwa. Podczas ceremonii uhonorowano medalistów z Mazowsza oraz wręczono nagrody za wybitne osiągnięcia na arenie krajowej i międzynarodowej.

» Wasze komentarze

No przecież wiadomo @ 08:16, 26.09.2022r. IP: *.*.178.3

Brawo Damian!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo