« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 stycznia 2023 r., imieniny Macieja, Martyny, Teofila

Moja Ostrołęka

Aktualności

Test Coopera za nami. Padł rekord stadionu (zdjęcia, wideo)

Wczoraj na stadionie przy ul. Witosa odbył się coroczny Test Coopera. Polegał on na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w ciągu 12 minut. Można było biec, maszerować, skakać, byle pieszo.


Wystartowało 109 osób, a Damianowi Świerdzewskiemu udało się pobić jego własny rekord stadionu o 115 m z wynikiem 4.050 m. Na miejscu drugim uplasował się Dominik Kowalczyk z wynikiem 3.800 m, a trzecie miejsce zajął Karol Rogoziński - 3.558 m. W kategorii kobiet zwyciężyła Oliwia Prachniak – 2.715 m, przed Natalią Trzcińską – 2.698 m i Anną Tyc - 2555 m. Najmłodszym uczestnikiem był 3-letni Łukasz Olszewski, a najstarszą uczestniczką Elżbieta Olszewska.

W kategorii najliczniejsza szkoła z Ostrołęki okazało się II LO im. C. K. Norwida (16 osób), najliczniejsza szkoła z powiatu ostrołęckiego – Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie (15 osób), najliczniejszy klub - UKS Clan Ostrołęka (16 osób), a  najliczniejsza rodzina to 5-osobowa rodzina państwa Jankowskich i Olszewskich.

Zobacz zdjęcia:
Test Coopera - sprawdź swoją kondycję

Więcej zdjęć: Test Coopera - sprawdź swoją kondycję

Odsłon: 9525
Komentarzy: 1
13:49, 25.09.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobre starty Siódemki

Dobre starty Siódemki

W miniony weekend przedstawiciele UKS Siódemka Ostrołęka startowali w hali Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Wśród blisko 700 zawodników, nieźle wypadły: Oliwia Półtorak  i Kornelia Rusiłowicz.

Dobre skoki i pchnięcia naszych

Dobre skoki i pchnięcia naszych

Podopieczni Bartosza Witkowskiego oraz Katarzyny i Konrada Szusterów mają za sobą kolejny start. Przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka zmagali się podczas I Halowego Mitingu Kontrolnego WMOZLA w hali warszawskiego AWF.

III Zimowy Ultramaraton Kurpiowski. Pobiegniesz?

III Zimowy Ultramaraton Kurpiowski. Pobiegniesz?

5 lutego o godzinie 7:00 rozpocznie się bieg w zimowej - takie nadzieje mają organizatorzy - scenerii po leśnych duktach Kurpiowszczyzny. Podobnie jak w latach ubiegłych, trasa będzie prowadzić po jednej pętli o o długości 25 km. Można ją pokonać jeden raz lub dwukrotnie, ale tym razem jest dodatkowy wariant. Można zawrócić na 8 km.

Sala blisko rekordu życiowego

Sala blisko rekordu życiowego

W ostatnia sobotę odbyło się w Polsce kilka mityngów halowych, w których wystartowało około 2500 zawodników, w tym ponad 850 w Spale, gdzie zawody trwały 11 godzin. Właśnie tam po okresie ciężkich treningów wystartowali zawodnicy UKS Siódemka Ostrołęka z grupy trenera Dariusza Dąbrowskiego. 

Ola Dobkowska zaczęła od 160 cm

Ola Dobkowska zaczęła od 160 cm

Zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka ma za sobą pierwszy start w tym roku. Aleksandra Dobkowska podczas zgrupowania kadry narodowej w skoku wzwyż w Toruniu wzięła udział w ogólnopolskim mitingu.

» Wasze komentarze

No przecież wiadomo @ 08:16, 26.09.2022r. IP: *.*.178.3

Brawo Damian!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo