Środa, 24 kwietnia 2024 r., imieniny Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Piątek, a Bartnik ma kolejne trzy punkty!

W sobotę o godz. 12:00 gracze Bartnika mieli zmierzyć się z GUKS Krasnosielc. Mieli, bo tego nie zrobią. Rywale poinformowali o problemach kadrowych i oddali punkty walkowerem. Dla podopiecznych Kazimierza Puławskiego to szóste zwycięstwo w sezonie.

- We czwartek otrzymaliśmy zawiadomienie ze związku, iż drużyna z Krasnosielca odda nam punkty walkowerem. Nie byli w stanie przyjechać do nas w sobotę. Chcieliśmy przełożyć spotkanie na niedzielę, by powalczyć na boisku. Inna sprawa, że wówczas my mielibyśmy problemy kadrowe, ale dla nas najważniejsza była rywalizacja na murawie - mówi Kazimierz Puławski.

Szkoleniowiec przyznaje, że na czwartkowych zajęciach były duże braki personalne. - To pokłosie informacji o walkowerze. W sobotę zagramy grę wewnętrzną i w spokoju będziemy oczekiwać na kolejny bój, który odbędzie się w następny weekend. Wówczas powalczymy na boisku Orła Sypniewo - dodaje.

Przed tygodniem nasi zremisowali 1:1 z GKS Pokrzywnica. - Jechaliśmy z zamiarem rozegrania dobrego meczu i zwycięstwa, jednak po kilku minutach sprezentowaliśmy gola gospodarzom. To wpłynęło na nasze poczynania przez całą pierwszą połowę. Graliśmy słabo. Po przerwie było dużo lepiej. Co chwilę stwarzaliśmy sobie dogodne sytuacje do zdobycia goli, jednak tylko raz trafiliśmy do siatki i biorąc pod uwagę przebieg starcia, byliśmy zawiedzeni podziałem punktów - kończy Puławski.

Odsłon: 10198